Oldal: 8 / 10 ElsőElső ... 678910 UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (99) összesen
Like Tree150Likes

Téma: Breaking news - danfiu-t is bannolták a PokerStarson!

  1. #71
    Tag pennywise avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 18.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Miért bannoltak makeranyut?

  2. #72
    Tag AlexMan avatara
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Fentebb írtátok, hogy a gépet nem lehet külső router mögött megtalálni.
    Azért ne felejtsük el, hogy egy védett klienst feltelepítünk, amin játszunk. A PS kliense azt szed le a gépedről amit akar.
    Adatvédelmi törvény véd téged, de tudtommal hozzájárulsz a telepítéskor, hogy fényképet készítsen a képernyődről, ránézzen a program files mappádba, stb. Azaz azt csinálhat, és olyan gépadatokat tölthet le, amit csak akar, és nem él vissza vele.
    PL: a kliens telepítésekor ha lekéri a géped paramétereit (videókártya, alaplap, winyó, hálókártya, összes adatát sorozatszámmal együtt), hiszen a legjobb élményt akarja beállítani neked.
    Nem a levelezésemben turkál, csak a gépemet szkenneli végig.

    Nekem volt olyan programom, ami nem ment fel másodjára. Pedig winyó formázás, winyó csere, crack, meg minden, és 5 perc használat után rájött.


    Tök jó érv a bankrablós példa, és a családi IP esete is.

    Csak megjegyezném, hogy a telekocsival közlekedő (digitáis stoppos kereső) szolgáltatásnál is elkelne a segítség demokrácia terén.
    Van olyan magyar, aki Németországba ment, neten felvett pár stoppost egy kis benzinköltség kiegészítésként. Majd a határnál közölték vele, hogy ő embercsempész. Pár hónap után megúszta egy felfüggesztettel, és a kocsiját nem adták vissza. Német ügyvédje jelezte, hogy ez jó, és fogadja el.


    Egy normális levél (ami szerintem már danfiu részéről megtörtént) meg egy PA-s és 2+2-es támogatás, a PS felé, biztos, hogy átértékelésre kerül a dolog.

  3. #73
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Ez ennél sokkal egyszerűbb, van egy ember aki szerintük csalt, szabályt szegett..., stb a stars logikája (házirendje) szerint, bármelyik játékosa aki bizonyíthatóan kapcsolatban van bármilyen szinten ezzel az emberrel az nem kívánatos lesz, úgymond megbélyegzett. Persze ez egy rettentő szigorú (idióta) hozzáállás a részükről, de emiatt is nagyon kevés az esély hogy megváltoztatják a döntésüket.

  4. #74
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    878

    Alapbeállítás

    Rohadt nehéz ezekből sajnos kimászni.

    Engemet Partypoker egyszer azért zárolt, mert egy bónusz kijátszásánál upswingem volt és meggyanúsítottak, hogy összejátszottam (WTF???) más játékosokkal. Mivel csak HU Sng-t nyomtam és megvolt az összes ellenfél neve, így gyorsan ki tudtam nekik mutatni, hogy alig egy-két emberrel játszottam 2 meccsnél többet. Magyar ellenfél meg nem is volt köztük. (Persze ezek az adatok nekik is megvoltak!) Így szó nem lehetett összejátszásról.

    Ennek ellenére vagy 2 hónapig nem jutottam a pénzemhez, pedig pár száz $-ról volt csak szó és szerintem max. 5 perc lett volna ellenőrizni az infót.

    Remélem danfiu ügyét gyorsan kivizsgálják és megváltoztatják a döntést. Sajnos az ilyen esetek világítanak rá, hogy mennyire ki van szolgáltatva az egyszerű játékos pokersiteoknak.

  5. #75
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Engem egyszer azért zárolt a betfair, mert a jelszó elvesztése esetén felmerülő biztonsági kérdésemre (kedvenc személy vagy valami ilyesmi) Hitler volt a válasz

  6. #76
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem egyszer azért zárolt a betfair, mert a jelszó elvesztése esetén felmerülő biztonsági kérdésemre (kedvenc személy vagy valami ilyesmi) Hitler volt a válasz
    Erre büszke lehetsz......

  7. #77
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem egyszer azért zárolt a betfair, mert a jelszó elvesztése esetén felmerülő biztonsági kérdésemre (kedvenc személy vagy valami ilyesmi) Hitler volt a válasz
    ebből valószínűleg lehet következtetni a terem tulajdonosának vallására
    SMaster50, Bakfity, iKeksz and 5 others like this.

  8. #78
    Tag pennywise avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 18.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ebből valószínűleg lehet következtetni a terem tulajdonosának vallására
    meg endi vajnáéra

  9. #79
    Fanatikus tag Mágika avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 17.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    453

    Alapbeállítás

    Kissé úgy tűnik kilóg a lóláb, mint amikor a "nőnap miatt" tették át a Sunday Million versenyt, bár az valójában mókásabbnak hangzott.

    Én mindig mindenben meglátom a jót, ebben a döntésben, és ebben az indoklásban még gondolkoznom kell rajta.

    Annyi meglátásom lenne még pereskedéssel kapcsolatban, hogy ha a világ összes és legmenőbb ügyvédje nekem akarna ebben segíteni, akkor sem gondolom, hogy belevágnék.
    Utoljára módosítva: Mágika által: 2015. 10. 07. 19:34
    "Értem én a póker elméletét, csak leszarom."
    "Láttál már könyvelőt a horgásztónál könyvelni?"
    "Ha figyelmesek vagyunk, a párunk (vagy kézbe párunk) minden esetben meghálálja!"

  10. #80
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Piroslapos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyomós indok nélkül nem tiltanak ki senkit pont! PS-en és Dánfiún kívül nyilván senki nem fogja megtudni az igazságot.
    De nincs ezzel semmi gond mert regel egy másik nicket papa-mama nevén és ennyi. Nekem kb 10 nevem volt ps en mikor melyiken volt kedvem tolni 1x még fel is jelentettem magam ps nek minden nickel de nem történt semmi
    Mert mind a 10 neved bukó volt, a cashout gombot hírből sem ismerted. Addig nem baszogat a ps, amíg csak befizetsz.

Oldal: 8 / 10 ElsőElső ... 678910 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •