Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás NL5 6 max CG MP vs SB 3 bet JQs

    Poker Stars, $0.02/$0.05 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    Hero (SB): $5 (100 bb)
    BB: $3.15 (63 bb)
    MP: $5 (100 bb)
    CO: $5.60 (112 bb)
    BTN: $8.02 (160.4 bb)

    Preflop: Hero is SB with J Q
    MP raises to $0.15, 2 folds, Hero raises to $0.50, BB folds, MP calls $0.35

    Flop: ($1.05) 4 A 7 (2 players)
    Hero bets $0.50, MP calls $0.50

    Turn: ($2.05) T (2 players)
    Hero bets $0.98, MP calls $0.98

    River: ($4.01) 8 (2 players)
    Hero checks, MP bets $2.15, Hero folds

    Results: $4.01 pot ($0.17 rake)
    Final Board: 4 A 7 T 8
    Hero mucked J Q and lost (-$1.98 net)
    MP mucked and won $3.84 ($1.86 net)

  2. #2
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    100 hadből 67%ot dobott 3 betre,ez szerintem így utólag inkább fold vagy talán egy call de az nem jó sb ből inkább nem callolnám,így hogy FD flopolok akkor már jó a c bet? és a T turnön még egy bet?riveren fel kell adni?

  3. #3
    Lelkes újonc iDonkey avatara
    Csatlakozott
    2015. 08. 24.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Nem mindegy, hogy azt a 100 handet írod amiben 3betelték az ellenfelet, vagy pedig az összes ellene lejátszott hand a 100 db. Erre érdemes figyelni, mert lehet, hogy csak 3x emeltek rá vissza és abból 2x dobott pl. Ez megtévesztő lehet, bár ki lehet belőle indulni bizonyos esetekben.
    Ha összesen csak 100 handed van róla, akkor fel kell tenned néhány kérdést, hogy ismeretlen MP ellen jó lesz-e itt a 3bet: Milyen jobbat dobatsz? Vagy számítasz arra, hogy rosszabb lapokkal megadja a 3betet? OOP leszel egy olyan 3bet potban ahol keveset tudsz az ellenfeledről, így én inkább hajlanék a preflop dobásra.
    Postflop statokat nem tudok, téged eltalálhatott a flop, ő meg 1 utca cbet után nem fog közepes párral, második párokkal hívni turnon 3bet potban, így vagy egy utca cbet, vagy 1 utca check/call így első ránézésre, de mondom én pre dobnám.

    Szerk.: egy jó tipp, mikro téten keveset érdemes blöffölni és őszintén ajánlatos játszani, valamint csak akkor építeni nagy kasszát ha már erős kezed alakult ki. Máskülönben egy 3bet- vagy sima emelt potban csak betelsz, de nem tudod megállapítani, hogy hol is vagy és az hosszú távon nem a legjobb
    Utoljára módosítva: iDonkey által: 2015. 10. 06. 17:19

  4. #4
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    igen én is inkább dobnám utólag csak a baj lesz nem egyértelmű szituáció és nehéz lesz postflop játszan
    i vele. 6 nadből van 67% az elég kevés ugye?

  5. #5
    Lelkes újonc iDonkey avatara
    Csatlakozott
    2015. 08. 24.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Nem túl sok, de használható infó, valamiből ki kell indulni :-)

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 10. 05.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Szerintem MP ellen a 3bet erős én csak megadnám ott, de ha már 3beteltél és FD van szerintem jó a cb és turn ön is ott már combo draw is a T miatt szóval mindenképp c-bet de nem a nut flush én erre is figyelnék mikor erősen betelek egy draw-t hogy a nut ra húzok e ha nem akkor könnyen lábon lőheted magad ... szerintem ... A riveren fel kell adni illetve 3bet et hív majd 3 utcát is lehív biztos nála is valami erős volt szóval semmi nem talált sima C/F

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder davidgeszt avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    504

    Alapbeállítás

    pre fold

  8. #8
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    3 bettel mi volt a cél preflop?

    Itt a probléma az lesz, h bőven lehet AK, AQ nála, erős ászok ugye és nem tudom tudunk e dobatni AJ-AQ-t, illetve azt se h preflop AK-val mit lép a 3betre, szóval itt kb azt csinálnám h flop betelnék egy nagyot, h AQ+-t reppeljek és ijedjen meg pocketekkel, turn pedig xfold, bízhatunk benne h AJ-AQ checkbackelni fog.

  9. #9
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Nem vagyok egy nagy SB call párti preflop, de BB 63BB-vel elegendő ok lehet arra, hogy ne dobjak, hanem megadjak.

    Nem annyira jó 3bet lap ez MP ellen, agyon leszel dominálva, viszont ha otthon vagy a többutcás blöffökben, akkor akár jól is használhatod. Ehhez több infó kellene rólad is, az ellenfélről is.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •