Oldal: 152 / 159 ElsőElső ... 52102142150151152153154 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.511 - 1.520 (1589) összesen
Like Tree40Likes

Téma: Minden ami monitor

  1. #1511
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Túl kicsik az asztalaid ,arra értették serinm,az meg totál mindegy,hogy cashelsz vagy bármi mást csinálsz de
    gondolom azért írtad a casht mert ott nagyon sok statot használnak a hud-ba.
    Minnél nagyobbasztaokat nézel annál jobban kíméled a szemed.

  2. #1512
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Hobbi szinten játszom és laptop mellé szeretnék venni egy monitort.
    Milyet és mekkorát ajánlotok?
    Kb 8-10 asztalnál ritkán nyitok többet.Ok az is, hogy ne kelljen 10cm-ről néznem, ha 4-nél több asztalon játszom
    Ha lehet, nagyjából ezek fedés nélkül, de nem a legkisebb méretbe menjenek.

  3. #1513
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 06.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    https://www.pcx.hu/termek/benq-gl2460-monitor-086569

    Nemrégiben ezt vettem és használom.Árérték arányban teljesen jó szerintem,annyi,hogy két fajta van belőle.Egyiken van HDMI bemenet,másikon nincs.
    Én cash-t játszom,6 asztal nagyon szépen és sok megjelenített stattal, jól kivehető kb.40-50 cm-ről.
    A laptop mellé szerintem tökéletes.

  4. #1514
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Köszi. Csak LED legyen?

  5. #1515
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 06.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Szerintem igen.Nekem "lekopogjam" bevált.

  6. #1516
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Köszi sikerült szerezni egy lg 22-est újonnan 23 ért.Nagyon korrekt eddig. Az lenne a kérdésem, hogy hogy lehet beállítani, hogy a nagy (másod) képernyőre tegye az asztalokat, amikor tile.. elrendezésre kattintok?

  7. #1517
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 08. 11.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Sziasztok. Melyik monitor lenne a legjobb pókerre? Lényeg h minél több asztal elférjen (Ipoker). Előre is köszi!

    http://hardverapro.hu/apro/24_samung...cd_garanciaval Maximális felbontás: 1920 x1200

    http://hardverapro.hu/apro/23_hp_la2...or_garanciaval Maximális felbontás: 1920x1080 – FULL HD

    http://hardverapro.hu/apro/uj_acer_24_full_hd_led_monitor_elado_1 Full HD (1920 x 1080)


  8. #1518
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás

    Monitorok összehasonlítása paraméterek és árak szerint: ASUS PQ321Q, LG 31MU97, LG 34UC97-S

    Ezekből ki a nyerő? vagy esetleg vmi más szörnyeteg?

    (én vele LG 31MU97 Monitor szimpatizálok, csak kicsit félek, hogy ekkora felbontás mellé 31 colon túl kicsik lesznek az asztalok)

    U.i. Felmerült még 2db ASUS PB287Q Monitor is árban kb megegyezik a fentiekkel, csak nem tom a TN panel mennyit számít, na meg ha az lg-n féltem, hogy max felbuntáson nem látszanak majd a számok akkor ennél ez még nagyobb probléma lehet
    Utoljára módosítva: hosocske által: 2015. 10. 08. 13:25

  9. #1519
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet hosocske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Monitorok összehasonlítása paraméterek és árak szerint: ASUS PQ321Q, LG 31MU97, LG 34UC97-S

    Ezekből ki a nyerő? vagy esetleg vmi más szörnyeteg?

    (én vele LG 31MU97 Monitor szimpatizálok, csak kicsit félek, hogy ekkora felbontás mellé 31 colon túl kicsik lesznek az asztalok)

    U.i. Felmerült még 2db ASUS PB287Q Monitor is árban kb megegyezik a fentiekkel, csak nem tom a TN panel mennyit számít, na meg ha az lg-n féltem, hogy max felbuntáson nem látszanak majd a számok akkor ennél ez még nagyobb probléma lehet
    ez attól függ mennyi asztalon akarsz játszani, ha tudod milyen elrendezésben az még jobb. A kis pixelek csak az olyan dolgoknál zavaróak amiket nem tudsz átméretezni, pl a lobby lehet ilyen, meg a windowsos cuccok, bár win10-ben ez gondolom megvan már oldva, ennek nézz utána, az asztalokat nyilván akkorára fogod venni amit kényelmesen látsz, és itt ami számít az a méret, mivel ekkora felbontásban azzal már valószínűleg nem lesz gondod, hogy nem fér ki elég asztal, de persze ez függ az asztalok méreteitől(PS legkisebb asztal 491x365, szóval kb 40 biztosan kifér, de mint mondtam a lényeg h milyen elrendezésben akarsz játszani és hány asztalon, és aszerint válassz).
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  10. #1520
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet hosocske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Monitorok összehasonlítása paraméterek és árak szerint: ASUS PQ321Q, LG 31MU97, LG 34UC97-S

    Ezekből ki a nyerő? vagy esetleg vmi más szörnyeteg?

    (én vele LG 31MU97 Monitor szimpatizálok, csak kicsit félek, hogy ekkora felbontás mellé 31 colon túl kicsik lesznek az asztalok)

    U.i. Felmerült még 2db ASUS PB287Q Monitor is árban kb megegyezik a fentiekkel, csak nem tom a TN panel mennyit számít, na meg ha az lg-n féltem, hogy max felbuntáson nem látszanak majd a számok akkor ennél ez még nagyobb probléma lehet
    Azért írok, mert van összehasonlítási alapom. Nekem a kistestvérei vannak: egy 24" Asus TN panel és egy 29" LG IPS panel.
    Az IPS-nek már valóban élethű, ragyogó színei vannak. A fekete szín az valóban mély fekete lesz és nem sötét kékes-fekete, a monitor szélei felé egyre világosodó, mint a TN panelnél. Viszont ebben nagyjából kimerülnek az előnyei.. jobb betekintési szöggel rendelkezik - ha pókerezel ez mindegy lesz, úgyis teljesen szemből nézed - továbbá a 3ms válaszidő különbség sem lényeges, ha nem játszol rajta számítógépes/videójátékokat. (A szem esetleges romlása pedig nem függ a panel típusától.)
    Ami még lényeges: a képarány. Mert az 34" LG az 21:9 UltraWide. Az enyém is. Ez viszont nagyon jó és hasznos dolog. Az asztalok is máshogy fognak elférni rajta (mint a 16:9-nél) és egyébb munkához is kényelmesen tudsz megjeleníteni sok ablakot. Van benne külön ScreenSplit funkció, amivel előre beállított, sokféle képernyő-elosztás közül tudsz választani.
    (Szvsz LG 34" jó/jobb választás.)
    Utoljára módosítva: Aenima által: 2015. 10. 10. 12:07

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •