Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag nightfury avatara
    Csatlakozott
    2014. 10. 06.
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás Király drill vs 6-os drill

    No Limit Texas Hold'em Hand, $0.01/$0, Éjfúria | BOOM! Hand Replayer

    Sziasztok, szerintetek jó volt riveren ez a bet méret?
    Egészen a riverig nut lapjaim voltak, így mivel nem akartam dobatni vele, csak megadtam, nem emeltem. Riveren elvileg lehetett volna flush nála.
    De minimum 2 párra tettem, ha ekkorákat nyit, és pikkből nem lehetett két párja flopnál ( nálam volt, az asztalon)
    Prefolp megadott egy 3betet, amit K6-al szerintem nem ad meg. Így maradt:
    KJ, AA, 66, JJ, amivel végig megy így.

    Nem tudtam, hogy kis összeggel beteljek amit egy bátortalan próbálkozásnak vél és visszaemel, vagy egy nagyobbat amit blöffnek gondolhat és megad?
    Így visszagondolva, ha már az utóbbit választottam, betolhattam volna mindent. Ha 70% körüli betet callolta, azt is callolta volna...

    (Illetve utólag visszanézve, még arra gondoltam, lehetett volna nála is...)

    Ellenfélről annyi infóm volt, hogy 4 asztalon játszik NL2-ön, meg 10 hand ami ugye semmi.

  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 10.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Pre miért 3beteltél ilyen picit? OOP 3.5 szerintem a standerd 3bet illetve ilyen premium kézzel a nyitását is feljavítom tehát mintha 3x et nyitott volna és az 3.5 xer így más a pot geometria is 50-60% C betekkel is bent van a pénz hamar középen ... Ha maniac akkor ér a chekk had akassza csak fel magát hogy megpróbál veled dobatni de szerintem C betelni kelett volna mert ha P-játékos mögéd chekkol simán TPTK 2pair tipusu kezekkel de mindenképp megad ha te magad emelsz a river nél meg szinte minden középen volt a calling range én nem változtat hogy rátolod e vagy trükközöl szerintem ...

  3. #3
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Ekkora preflop 3bettel semmit nem zárhatsz ki OOP SB vs EP simán mehetett volna 8BB-ig az emelés.

    Ha "minimum 2 párra tettem" --> turn-ön mehet vissza az egész
    Szerintem nl2-n simán működik a x/c-x/push line top settel.

    Viszont mivel gondolom, hogy 3betelt kasszában elég sokat fogod lőni ezt a flop-ot, ezért a sima bet-bet-bet hasonlóan jó lehet.

    (egy kis kiigazítás: a nem drill-ed volt, hanem set-ed)

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Igazából nem hiszem, h 2pár-t dobni fognak erre a line-ra NL2-ön, regek sem, de azért a jövőre nézve fontos lehet, hogy a xc, xc bet line az itt nagyon erős lesz mindig, flöst reppeltél igazából ami nem igazán cél amikor 1 pároktól akarsz call-t kapni.

    Nagyon sok múlik itt az ellenfélen, akit nem ismerünk, mert jó player itt nem igen fog megadni, ellenben elvileg ütheti a harmadik utcát mert sok minden odaért, te pedig gyengét reppelsz, de gyenge ember ellen meg elméletileg nem lesz rossz a bet, mert siman megadhat 1 párral is, amit meg mögénk passzolna.

  5. #5
    Fanatikus tag nightfury avatara
    Csatlakozott
    2014. 10. 06.
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás

    Köszönöm mindenkinek a segítséget!
    GL

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •