Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (31) összesen
Like Tree32Likes

Téma: A PokerStars feloldotta danfiu bannolását

  1. #21
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Tiesto : Igyál sok vizet szükséged lesz rá
    Krejdül : Mit vásárol Dán ? A fish pénzét amire a terem is pályázik. Ha csak fishek lenének előbb utóbb a teremé lenne a fish összes pénze. Bizonyos számú reg nem árt a teremnek hogy gyorsabban alakuljon át a fish pénzének egy része rake-é. De a túl sok és pláne túl jó reg az nem jó a teremnek.
    Ezt alátámasztja az is hogy a segédszoftvereket is kezdik tiltani mert általuk még jobbak lesznek a regek ami egyértelműen rossz a teremnek. (Különben nem kezdenék el tiltani a segédprogramokat).
    Ha a PS helyébe lenék leszerződtetném a legjobb pókereseket és azért fizetném őket, hogy ne az én termeben játszanak hanem a konkurenciánál.
    kiscash, CsabiST and Jymaster111 like this.

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha a PS helyébe lenék leszerződtetném a legjobb pókereseket és azért fizetném őket, hogy ne az én termeben játszanak hanem a konkurenciánál.
    Ezt részleteznéd? csak kíváncsi vagyok
    Amúgy meg Gl Dán!
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  3. #23
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tiesto : Igyál sok vizet szükséged lesz rá
    Krejdül : Mit vásárol Dán ? A fish pénzét amire a terem is pályázik. Ha csak fishek lenének előbb utóbb a teremé lenne a fish összes pénze. Bizonyos számú reg nem árt a teremnek hogy gyorsabban alakuljon át a fish pénzének egy része rake-é. De a túl sok és pláne túl jó reg az nem jó a teremnek.
    Ezt alátámasztja az is hogy a segédszoftvereket is kezdik tiltani mert általuk még jobbak lesznek a regek ami egyértelműen rossz a teremnek. (Különben nem kezdenék el tiltani a segédprogramokat).
    Ha a PS helyébe lenék leszerződtetném a legjobb pókereseket és azért fizetném őket, hogy ne az én termeben játszanak hanem a konkurenciánál.
    Igen, van valami abban, amit mondasz. De szerintem ha kivennéd a legtöbb VPP-t termelő egyéneket a rendszerből, akkor egyszerűen nem termelődne ugyanannyi VPP adott idő alatt.

  4. #24
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, van valami abban, amit mondasz. De szerintem ha kivennéd a legtöbb VPP-t termelő egyéneket a rendszerből, akkor egyszerűen nem termelődne ugyanannyi VPP adott idő alatt.
    A Ps tulajdonosai nem VPP-ket gyűjtenek, hanem $-okat. Ezeket pedig a fishek fizetik be.

  5. #25
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Ps tulajdonosai nem VPP-ket gyűjtenek, hanem $-okat. Ezeket pedig a fishek fizetik be.
    Nem hát, ők adják őket cserébe a dollárokért.
    A VPP annak az indikátora, hogy hogyan vándorol a fishek dollárocskája a ps górék számlájára.

  6. #26
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Idézet CsabiST eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt részleteznéd? csak kíváncsi vagyok
    Amúgy meg Gl Dán!
    Gondolom arra gondolt, hogy a ps jobban örül, ha a pénz kering körbe-körbe amíg rakeként el nem szivárog:-) , minthogy folyamatosan pár reg számlájára menjen.
    CsabiST likes this.

  7. #27
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Aptok ezzel a gondolatmenettel csak az a gond hogy feltétlezed hogy a pénz véges eröforrás a fisheknél...
    Nyílván vannak bizonyos korlátok de egyértelműen nem gondolom hogy meghatározható.
    Így amennyiben nem véges a fishek pénzforrása akkor a reggek igen is hasznosak a terem számára

  8. #28
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Idézet AontR eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aptok ezzel a gondolatmenettel csak az a gond hogy feltétlezed hogy a pénz véges eröforrás a fisheknél...
    Nyílván vannak bizonyos korlátok de egyértelműen nem gondolom hogy meghatározható.
    Így amennyiben nem véges a fishek pénzforrása akkor a reggek igen is hasznosak a terem számára
    Ismersz valakit aki HS omahát játszott de már nem játszik ? Én ismerek pár embert és nem azért nem tolják mert megunták a játékot.

    Amúgy ha igaz lenne, hogy a fishek forása végtelen én szeretnék lenni a legnagyobb fish
    Marcow likes this.

  9. #29
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ismersz valakit aki HS omahát játszott de már nem játszik ? Én ismerek pár embert és nem azért nem tolják mert megunták a játékot.

    Amúgy ha igaz lenne, hogy a fishek forása végtelen én szeretnék lenni a legnagyobb fish
    Csak úgy a semmiből nem kezdett el senki hs omahát tolni, hanem előtte lehúzott ő is fisheket, és valszeg vett is le abból, amit összekapirgált.

    A végtelen forrást úgy értette szerintem, hogy a fishek nem pókerből élnek, máshonnan jön a rendszerbe a pénz. De ha a nyerő regeket kivennénk, akkor a fishek közül kerülne ki egy réteg, aki rendszeresen nyer, mert picit jobb, mint a többi fish, feladja a munkáját, és már nem kívülről biztosítja a megélhetését, ergo kevesebb zseton pörög bent a rendszerben.

    Ha Dánt kitiltották volna, akkor az nem azt jelenti, hogy több akció lesz 25/50-en, mert egyel kevesebb a reg, hanem épp ellenkezőleg.
    CsabiST likes this.

  10. #30
    Idegen milli89uk avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    hu dejo h feloldottak, mar egy hete nem birtam aludni :S

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •