Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen
Like Tree56Likes

Téma: Egy pókeres munkahelye - Iwantbearich gondolatai a megfelelő munkakörnyezet kialakításáról

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Egy pókeres munkahelye - Iwantbearich gondolatai a megfelelő munkakörnyezet kialakításáról


  2. #2
    Lelkes újonc bfkerek avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    "Ti milyen set-upot használtok, illetve milyen bevált módszereitek vannak,"
    Az egésznek az lenne a lényege hogy legyen honna, legyen mivel , és legyen miből pókerezni Na, itt az enyém -és sajnos ez komoly!
    1. A szék -egy kb 30 éves kéynelmetlen fotel
    2. Kezek - valami nagyon kis DPi -os optikai egér, egérpad nélküll + csuklószorító +fásli és sok flector kenőcs + flector fájdalomcsillapító , hogy eltudjam viselni azt a fájdalmat ami a csuklómban már 7 éve folyamatosan kínoz (az egér kivételével ezeket a fájdalmoncsillapító "eszközöket" a nap minden órájában használom
    3. Szemek - egy 17" 1024x768-as és egy 19" 1152x864 CRT monitor - nem fél er rajtuk normálisan csak 2 zoom asztal a képernyőt hiáb a törlöm le , mert a szemüvegem egyik lencséjére ráfolya a pillanatragasztó és kicsit szétmarta, mikor megakartam ragasztani a keretét a másik lencsén meg az eséstől keletkezett egy vízcsepp alakú repedés amikor a keret is eltört
    4. internet kapcsolat is fontos- . régen volt (mielőtt még nem pókereztem) 2 vonalas +1 wifi és 1 UMTS netem is..
    a T-home internet 12-8x szétkapcsolt mikor "normális SNG sessiont" indítottam befizettem.. benevezgettem.. aztán internet csatt... lóvé oda), mire viszajött, ha mákom volt kb maradt a 16-20db $3-os SNG-ből 2-3db 1-2 bb-vel az sikeres félév volt!
    UMTS internet.. előfizettem 2 évre de hiába állította a cég hogy van lefedettség akkora volt a ping mire reagált a szoftver már rég sit outra kerültem.. le is mondtam, kiszámlázták egyösszegbe a 2 évet azóta megy rá (kb 5 éve) a kamat...
    wifi a (kis linuxos trükk) hetekig teszteltem hogy stabil-e.. de mintha érezte volna hogy pont pénzben kártyáznék és csak akkor kapcsolt /lassult le
    5 Áram.. nálam ha nem az internet megy el akkor az áram szokott, vettem egy középkategóriás szünetmenteset de mivel a 2 monitorom CRT.. kb annyit ér az áthidalási idő hogy a gép normálisan áll le (kb 5másodpercet bír egy 2000W blacknight -azt írta a papírja 600W terhelésen 20-30 perc..hát nem!)
    6. Tartalék számítógép: Pár session során vagy az alplap vagy a táp vagy CPU szállt el (ezt direkt szerettem,mert nem csak az a15-20bi lett oda ilyenkor, hanem költhettem új alkatrészekre is
    7. Környezet - Szoba..van egy 50cm*30-as ablakom (előszoba) kb 2m-re van tőlem a bejárati ajtó ami sem a hőt, sem a hangot nem szigeteli, Nyáron kb 36-38 fok van a szobámban, télen pedig 11-12...(ha fűtök akkor a legalacsonyabb fokozaton szintén elviselhetetlen a hő. (szóval nyáron marad a froccs, télen meg a forraltbor) kb 2 éve megszállta a kertemet és a környéket egy "vadgalamb banda" hiába ugatják 0-24-ig a szomszéd kutyák, a kb 200m-re lévő hulladékvas lerakó telepre száguldozó 30 tonnás kamionokat...(úgy remeg tőlük az asztalom hogy néha attól missklickelek) a galambok le se sza***ják, reggel 7-től este 8-ig búgnak még télen is
    8. Kicsit az testi/szellemi egészségről, "beteg a testem, beteg a lelkem" - hogy a Moby Dick-től idézzek (akik nem tudnák az egy 80's évek beli magyar metálbanda)
    9. Ami ébren tart... zsír krumpli, kenyér szalonna hagyma+ mostanában rászoktam a "bulletproof" -kávéra, de semmi bio vaj meg jóminőségé kávé és kókuszolaj 3dl kotyogósban lefőzött 500Ft-os kávé bele 1/4 kocka rama és viszi vagy 8-10 óráig (csak néha zsibbad tőle a balkezem) 15 percenként azért rá is gyújtok mert az az egyetlen jó az életemben... próbáltam már józanul játszani, de úgy nem megy, csak részegen sikerült eddig félmillió fölött nyernem (na az sem Holdem NL5-volt.. meg nem a stars...)
    10. stressz.. bankroll és "liferoll" az sem árt ha az ember nem úgy ül le kártyázni ha már az összes körülmény ami nálam nála is fennáll hogy beutalja a liferoll-t (ahogy én szoktam), és nem árt az sem ha nem tartozok félmillióval a kocsmába mert már 3 éve nem tudott nyerni egy akkora összeget hogy legalább az a számlát kifizette. Arra sem árt figyelni hogy menyi az annyi (a $/h.). mert hiába nyeregetsz, ha túl keveset akkor a számlák felgyűlnek, és mint esetemben, elárverezi az OTP a fejed fölül a lakást, (mert éhendögleni azér egy lakás miatt nem fogok) úgy hogy a rezsi tartozás azért még megmarad így minden sessiont úgy kezdek hogy befizetek, bennem van hogy legallább 3-4-hónap abból kellene szép lassan nyerni hogy ne tartozzak (meg közben ne dögöljek éhen)....
    a legnagyobb gond hogy csak részegen (nem padló...csak 8-10 sör) tudok nyerni! persze hiába nyeregetek részegen NL5-ön egy normális session alatt $60-80-t mire másnap kijózanodok átgondolom, felkészülük limitet lépek (lefelé) és NL2-n meg elkopik,

    lehet hogy lehetne jobb körülméynek között kártyázni de ez már "ígyveszett" Jelenlegi játékkörülményeimnél ennél már csak az lenne lejebb ha bedobnának egy forróvvízzel teli mosógéppe egy telóval freerollozni... aszta
    CsabiST, Satyi1, svajcifiu and 3 others like this.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    kíváncsi vagyok milyen lehet a sracnak egy oktató anyaga ezek után. sokat hallottam aptokról de lehet h még nála is precízebb

  4. #4
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    ez most egy a4tech reklám volt?
    CsabiST likes this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Tökéletesen egyetértek a cikkel. Az enyém így néz ki:

    DSC00191.jpg

    De ezek szerint be kell még szereznem 2 monitort, ami igazából jól is jönne!
    DonCsicsko, banoster, zend and 4 others like this.

  6. #6
    Fanatikus tag nightfury avatara
    Csatlakozott
    2014. 10. 06.
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez most egy a4tech reklám volt?
    picit

  7. #7
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez most egy a4tech reklám volt?
    Idézet nightfury eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    picit
    Ezt írta, na. De itt ér reklámozni bármi más cuccot, ha vannak jó tippjeitek.
    nightfury likes this.

  8. #8
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    A legfontosabbak kimaradtak.
    1. Elegendő alvás, tehát fáradtan ne ülj le.
    2. Stresszlevezetésnek valami. Sport vagy bármi ami erre alkalmas.
    banoster and Mágika like this.

  9. #9
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Greyboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tökéletesen egyetértek a cikkel. Az enyém így néz ki:

    DSC00191.jpg

    De ezek szerint be kell még szereznem 2 monitort, ami igazából jól is jönne!
    A monitorok ilyen elhelyezéséhez lehet venni külön konzolt, vagy úgy kell egyedileg gyártatni? Hogy van megoldva itt a képen?

  10. #10
    Fanatikus tag nightfury avatara
    Csatlakozott
    2014. 10. 06.
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt írta, na. De itt ér reklámozni bármi más cuccot, ha vannak jó tippjeitek.
    Nincs ezzel gond.
    Amúgy megbízható márka számtechboltos koromban sokat adtam el belőlük, és nem volt rájuk panasz. Ár/érték arányban teljesen jó.
    Én jelenleg billentyűzetből nem találok igazán megbízhatót. Vagy ha igen csillagászati összegekért.
    Mindenhol trust van most a palettán, ami hát...
    banoster likes this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •