Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (32) összesen
Like Tree44Likes

Téma: Omaha4rollz high stakes asztalokon portyázott, a nap főszereplője azonban jedimaster82 volt

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Omaha4rollz high stakes asztalokon portyázott, a nap főszereplője azonban jedimaster82 volt


  2. #2
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Sztem Isildur simán csak blöffre tette jedit ezét x/r-elt. Ha sejtené, hogy jedinél van az A magas flush, akkor tovább hív riveren is és így allin is kerülhetett volna straightflush-sel. Esetleg blöffölteti az A magas flush blockert. Gondolta nem lehet nála turnon NFD mert azzal a (gondolom) hiperagro Isildur reraiselt volna potot jedi helyében... ergo blöffre tette.

    Omaha, ne legyél én!

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem Isildur simán csak blöffre tette jedit ezét x/r-elt. Ha sejtené, hogy jedinél van az A magas flush, akkor tovább hív riveren is és így allin is kerülhetett volna straightflush-sel. Esetleg blöffölteti az A magas flush blockert. Gondolta nem lehet nála turnon NFD mert azzal a (gondolom) hiperagro Isildur reraiselt volna potot jedi helyében... ergo blöffre tette.

    Omaha, ne legyél én!
    Ha totál blöffre tette, akkor miért nem csak callolt bármilyen gyengébb sd-képes lappal?
    Ha isildur beüti a rivert, akkor nem tudja allin tenni jedi-t. Nyilván szettekben és sorokban itt már nincs 3 utca lóvé, tehát vagy hagyja, hogy jedi meghívja az ászos flöss-t, vagy hogy blöfföljön egyet.

    Ez egy nagyon erős line, amit isildur bemutatott, én azt tudom mondani, hogy könnyen elképzelhető, hogy egy 3rd nuts-ot még ellene is el lehet engedni.

  4. #4
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Nem ismerem a játékukat, de sztem jedi minden nem flusht checkol, nem nutflush-t bet foldol. Tehát Isi jobban jár ha betel sztem str8flush-sel, mert lesznek hero-callok, A flushblocker reraisek és A flushök is ráemelnek. ABC pókert nézzük akkor persze, hogy csak str8flush-sel lehet ezt játszani és lehet is dobni ellene.
    Ahogy sejtem Isildur NFD-t turnon ráhúzza a másikra. Ha ebből indulunk ki akkor simán tehette jedit blöffre esetleg nem ászos színre. Az ő játékából meg arra lehet következtetni, mivel nem lassult be turnon se tehát javult a keze, mondjuk NFD-re. Ha ezt képzeli magáról, hogy ezt a képet mutatja, a másik pedig nem húzza rá, akkor jogosan reppelheti x/r-zel a NFD-t is. K magas flush-sel bet-fold/call, x/c-t játszik gondolom. Nem fordítja blöffbe.
    1st-2nd nuts-szal meg sztem lőnie kellett volna tovább.
    Nincs erre matek, hogy jedi-nek ez már meg kellett volna adnia vagy sem?

  5. #5
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Jöhetne már a dán.
    csufi and qwertibie like this.

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 05.
    Hely
    sarbogard
    Hozzászólások
    3.203

    Alapbeállítás

    Én is nagyon kíváncsi lennék a véleményére! Egyébként szerintem isi ellen nem lehet ezt eldobni!

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 19.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Szerintetek ezek a gondolatok in game lementek bennük?

  8. #8
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem ismerem a játékukat, de sztem jedi minden nem flusht checkol, nem nutflush-t bet foldol. Tehát Isi jobban jár ha betel sztem str8flush-sel, mert lesznek hero-callok, A flushblocker reraisek és A flushök is ráemelnek. ABC pókert nézzük akkor persze, hogy csak str8flush-sel lehet ezt játszani és lehet is dobni ellene.
    Ahogy sejtem Isildur NFD-t turnon ráhúzza a másikra. Ha ebből indulunk ki akkor simán tehette jedit blöffre esetleg nem ászos színre. Az ő játékából meg arra lehet következtetni, mivel nem lassult be turnon se tehát javult a keze, mondjuk NFD-re. Ha ezt képzeli magáról, hogy ezt a képet mutatja, a másik pedig nem húzza rá, akkor jogosan reppelheti x/r-zel a NFD-t is. K magas flush-sel bet-fold/call, x/c-t játszik gondolom. Nem fordítja blöffbe.
    1st-2nd nuts-szal meg sztem lőnie kellett volna tovább.
    Nincs erre matek, hogy jedi-nek ez már meg kellett volna adnia vagy sem?
    minden nem flusht checkol nem nut flusht bet foldol akk miért járna jól ha betel str8 flushel?ja írtad h lesz heroe call ht nem tudom milyen heroe call lesz itt max vmi közepes flush lehet imo ami ha íígyis-úgyis bet foldol legalábbis azt gondoljuk akk igazából felesleges betelni imo akk énis inkább ch/r elek mivel nut flush úgyse dob ugye az ellen mind1(legalábbis azt hittük)összességében ha ezt követjük inkább énis ch/raiselek str8 flushel az a kérdés h lesznek-e ebben blöffök ugyebár balansz miatt meg ugye a bet/f range ellen...én nem értek az omahához de ha azt gondolom h lesz ebben blöff is mivel eleve isilduról beszélünk plussz a közepes esetleges Kx-es nem str8 flush ellen ami bet/foldon van akkor nyilván calloznia kellene főleg 20%os pot ods-al...de íváncsi vagyok mit ír dán

  9. #9
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Megint túlgondoljátok az egészet!
    A csávónak ennyi az össz vagyona és nem akarta elszórni .
    Ennyi.
    Utoljára módosítva: Palesz76 által: 2015. 10. 16. 15:49

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet Palesz76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megint túlgondoljátok az egészet!
    A csávónak ennyi az össz vagyona és nem akarta elszórni .
    Ennyi.
    Isildur ellen az összvagyonomat feltenném, még egy ilyen linenál is egy 3rd nutsra

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •