Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (32) összesen
Like Tree44Likes

Téma: Omaha4rollz high stakes asztalokon portyázott, a nap főszereplője azonban jedimaster82 volt

  1. #11
    Fanatikus tag mario1212 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Idézet VTomi24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Isildur ellen az összvagyonomat feltenném, még egy ilyen linenál is egy 3rd nutsra
    ezért nincs is vagyonod
    ceewyl, SMaster50, CsabiST and 2 others like this.

  2. #12
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Én azt mondanám a partyról hogy ezen a runouton Isildurrnak minden flushét csekkelnie kell. Ugye beesett a backdoor flush neki itt nagyon sokszor lesz bluffcatch kb a range, mivel a river shift Ansky-nak kedvezett. Szóval itt valószinűleg minden flushel csekkel hogy védve legyen a river check range-e, és flushökkel kb check X-en van. Az hogy itt c/r-elt Ansky meg eldobta a 2nd nuts-át, hát nyilván read függő, gondolom nem hitte hogy itt bluffölne Isi valami random 9s vagy Ks blockerral, ahhoz azért nagyon betegnek kell lenni hogy ezt valaki meghúzza.
    Plusz ugye Isi stealelt kisvakból, ami már eleve egy feszesebb range, mintha ez pl BB vs BU lenne. Nem tudom milyen %-al steal-el Isi kisvakból, de azért annyira nem lehet széles, mivel ugye nincs dobás nagyvakból, szóval kell hogy legyen limping range-e is. Tehát összességében az ő range-e azért feszesebb mint szerintem sokan itt gondolnák.
    Utoljára módosítva: naggeri által: 2015. 10. 16. 17:56
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder birs320 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    715

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én azt mondanám a partyról hogy ezen a runouton Isildurrnak minden flushét csekkelnie kell. Ugye beesett a backdoor flush neki itt nagyon sokszor lesz bluffcatch kb a range, mivel a river shift Ansky-nak kedvezett. Szóval itt valószinűleg minden flushel csekkel hogy védve legyen a river check range-e, és flushökkel kb check X-en van. Az hogy itt c/r-elt Ansky meg eldobta a 2nd nuts-át, hát nyilván read függő, gondolom nem hitte hogy itt bluffölne Isi valami random 9s vagy Ks blockerral, ahhoz azért nagyon betegnek kell lenni hogy ezt valaki meghúzza.
    Plusz ugye Isi stealelt kisvakból, ami már eleve egy feszesebb range, mintha ez pl BB vs BU lenne. Nem tudom milyen %-al steal-el Isi kisvakból, de azért annyira nem lehet széles, mivel ugye nincs dobás nagyvakból, szóval kell hogy legyen limping range-e is. Tehát összességében az ő range-e azért feszesebb mint szerintem sokan itt gondolnák.
    Anskyt szerintem a legkisebb mértékben sem érdekelte, hogy ebben a handben mi lesz a river
    naggeri, Zsipali, danfiu and 4 others like this.

  4. #14
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    jaja valóban, hülye vagyok, supernova-t meg jedimaster mindig keverem..
    egyébként van itt elég PLO bajnok, WCOOP bajnok, meg HS PLOs, szóval ha esetleg érdemben ők is hozzászólnának akkor nem tartana itt a magyar futball ahol épp tart.
    Utoljára módosítva: naggeri által: 2015. 10. 16. 18:43
    banoster, bakyka, zeoos77 and 3 others like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  5. #15
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Dán ígérte, hogy majd ránéz a partira.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2015. 10. 16. 18:56
    Marcow likes this.

  6. #16
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    ja, csak 2 idei wcoop bajnok likeolta birs posztját meg maga jedimaster, bár nekik valszeg totál std a hand
    qwertibie likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  7. #17
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 14.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    én annyira nem értek hozzá, ez miért 3rd nuts?

  8. #18
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    2 straightflush veri. K9, 89.

  9. #19
    PSOP VII. bajnok
    Csatlakozott
    2010. 02. 24.
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2 straightflush veri. K9, 89.
    Csak az egyik lehet nála a 9-es miatt. Így 2nd nuts szerintem.

  10. #20
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 14.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Megdöbbentő.....
    SMaster50 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •