Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (32) összesen
Like Tree44Likes

Téma: Omaha4rollz high stakes asztalokon portyázott, a nap főszereplője azonban jedimaster82 volt

  1. #21
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet joco11111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak az egyik lehet nála a 9-es miatt. Így 2nd nuts szerintem.
    A7-et mutatott a jedi. Ha A9 lenne nála akkor nutsa van.

  2. #22
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet joco11111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak az egyik lehet nála a 9-es miatt. Így 2nd nuts szerintem.
    Én most basztam be az 5. pálinkát, de jobban ránézve szerintem is.
    SMaster50 likes this.

  3. #23
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 14.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Én azt gondolnám hogy K magas flush a 3rd nuts itt. Most komolyan én vagyok a totál hülye vagy a többiek Marcowal az élen?

  4. #24
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Két kombináció, de tényleg csak 1 lehet nála a kettő közül...

  5. #25
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jöhetne már a dán.
    Az a baj h nem ismerem Isildur jatekat.Amennyit jatszottam vele azt is regebben, ugyhogy bele menni ilyesfajta reszletes elemzesekbe kar is..Az valo igaz h Isildur jateka sokat finomodott a regi (pot-pot-pot a ***** anyad dobd el riverenhez kepest), szal eltudom kepzelni h egy olyan KK-t jatszhatott igy, ami riveren sor es Ks van benne,mert valoszinu az olyan KK-t, ami nem sor azt inkabb potolja.
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2015. 10. 17. 02:08
    banoster, CsabiST, Marcow and 2 others like this.

  6. #26
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 30.
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Én se ismerem Isil játékát, ennek ellenére maga a szituáció alapján -EV foldnak tűnik, mivel nagymértékben növeli Isil blöff ch/r range-ét az a tudat, hogy egy nagyjából 85-90%-os range ellen játszik svb + 2 kombó marad ami straight flush,(így hogy A nálunk) amiből a 9s8s borzasztó kis részt képvisel a hand alapján, kb ilyen xx lap. A Ks pedig önmagában nyilván sokkal többször lesz a kezében, mint Ks9s, szval itt a 30%-os potoddsnál szerintem nem lehet kérdés a call.

  7. #27
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 30.
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    Szerintem ebben a spotban egyébként teljesen mindegy, hogy ismerjük-e a játékát, mert ez annyira ritka spot, hogy kb évente 1x előfordul, és eléggé sokmindentől függ (kedvétől, elmeállapotától éppen, dinamika,leveling,stb). Annyi még fontos a handben, hogy riveren jedi short, így isilnek nem kell potolni, jobb risk\reward scenario neki egy random 9s-el, Ks-el blöffölnie. Deepebben érdekesebb lenne a helyzet, így nem annyira lehetne dobni szerintem, mert akkor mivel callolja ? A8ss-el, de akkor meg c\rt is kevesebbszer fog kapni
    danfiu, qwertibie and VTomi24 like this.

  8. #28
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet mario1212 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezért nincs is vagyonod
    Igen, mert nem kerültem vele ilyen helyzetbe
    CsabiST likes this.

  9. #29
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet omaha4rollz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ebben a spotban egyébként teljesen mindegy, hogy ismerjük-e a játékát, mert ez annyira ritka spot, hogy kb évente 1x előfordul, és eléggé sokmindentől függ (kedvétől, elmeállapotától éppen, dinamika,leveling,stb). Annyi még fontos a handben, hogy riveren jedi short, így isilnek nem kell potolni, jobb risk\reward scenario neki egy random 9s-el, Ks-el blöffölnie. Deepebben érdekesebb lenne a helyzet, így nem annyira lehetne dobni szerintem, mert akkor mivel callolja ? A8ss-el, de akkor meg c\rt is kevesebbszer fog kapni
    volt valami megjegyzése Isildurnak a partit követően vagy simán jónak látta a dobást?

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    En is valamilyen KK fd blockerre gondoltam . Bar sehol nem vagyok en, de sztem a Kx fd blocker a leg reálisabb es sztem straight flushel sem rossz ez a játék úgyhogy érthető a dobás is. Bar isi ellen biztos h nem sokat lat ilyet az ember. Szerk: nem tudom elhinni h eldobta . Biztos valami mega giga flowban volt a tag es csinált egy jo dobast. Isi helyében amúgy biztos h showoltam volna a blöfföt (vagy o egy úriember?) Sztem ki sem adott volna sok infót es tiltre vághatta volna a tagot. Bar a show sem jo mert sztem igy h nem latja sokkal jobban elvesztheti a fonalat egy ilyen dobás utan
    Utoljára módosítva: regie által: 2015. 10. 17. 18:21

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •