Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 32 (32) összesen
  1. #31
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En is valamilyen KK fd blockerre gondoltam . Bar sehol nem vagyok en, de sztem a Kx fd blocker a leg reálisabb es sztem straight flushel sem rossz ez a játék úgyhogy érthető a dobás is.
    ha blockerrel blöfföl akk 20-30%os ods mellett rossz a fold

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Nem ugy értettem pont azért tűnik lehetetlen dobásnak, mert ilyen jo odds van a callra es nem kizárt persze a KK fd blocker sem amivel betolhatja. Nem igazán megy most a gondolkodás. De nem tudom h milyen KK x lehet ami nem a betet választja riveren blöffnek , mert lehet olyan hand ami check back-el riveren es egy hivasra viszont dobott volna . Az tuti h isi range teteje a turnon a straight es az checkelhet showdownba riveren mert river betben nem igazán van értek, utana gondol egyet es betolja az fd blocker miatt jedi turn range teteje meg 2 pár + fd es 2 fd van kint. Ami sztem szinte biztos h isidurnal tuti h nagyon komoly showdown értek van straight pl es inkabb bloffbe fordul a blocker miatt mint hogy megadjon, mert jedinel nem csak A magas flush lehet hanem kisebb is es az ellen nagyobb fold equity lehet. k9-el meg azért nem hiv, mert jedi ugy is betelne flushel es ugy gondolja, h A flush-t soha az életben nem dobna el + neha valami besult fd -vel is bloffolhet. Annyi problem van a handel h viszonylag narrow rangel dolgozik mindenki ezen a boardon es az sem biztos h jedi minden flushel betelne riveren , de az is lehet h isi a range kozel 100%at vcheckeli ezen a riveren
    Utoljára módosítva: regie által: 2015. 10. 17. 20:03

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •