Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree4Likes
  • 2 Post By RegGeri
  • 1 Post By Fiatal
  • 1 Post By BelaKecske

Téma: NL5 6-max Zoom 200bb deep KK fold river

  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 10.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás NL5 6-max Zoom 200bb deep KK fold river

    PokerStars - $0.05 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 4


    BTN (BTN): $26.06 (VPIP: 13.53, PFR: 12.35, 3Bet Preflop: 5.19, Hands: 171)

    SB (SB): $11.57 (VPIP: 37.50, PFR: 12.50, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 8)

    BB (BB): $11.07
    (VPIP: 19.35, PFR: 19.35, 3Bet Preflop: 4.76, Hands: 64)

    UTG (UTG): $7.69 (VPIP: 21.13, PFR: 19.72, 3Bet Preflop: 18.18, Hands: 73)

    MP (MP): $5.00 (VPIP: 12.50, PFR: 10.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 42)

    Hero (CO): $17.48


    SB posts SB $0.02, BB posts BB $0.05

    Dealt to Hero:
    fold, MP raises to $0.15, Hero raises to $0.45, fold, fold, BB calls $0.40, MP calls $0.30

    Flop ($1.37, 3 players):

    BB checks, MP checks, Hero bets $1.15, BB calls $1.15, fold

    Turn ($3.67, 2 players):

    BB checks, Hero checks

    River ($3.67, 2 players):

    BB bets $1.76, fold

    BB wins $3.52


    A C-bet a floppon rendben van szerintem az A on mögé chekkoltam mert szerintem tele lehet a preflop 3bet Calling range Magas A tipusu kezekkel amikkel megadhatott floppon Cbetet FD val Riveren meg nem jutott eszembe legalább 3 hand amit verek Kpárral szerintetek sima dobás?

    Előre is köszi

  2. #2
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Mintha egy kicsit alul reprezentáltad volna a kezed. A kialakult line mellett szerintem rendben van a river fold.
    Két észrevételem van. A flop C-betnél én kisebbet hívnék, valahol 90c-1$ között. A turn-ön folytatnám a C-betet 1/2 pot körüli (akár kicsivel alatti) összeggel. Mindenféle, A nélküli húzóknak, ill. pocket pároknak ne adjunk esélyt a javulásra.
    Fiatal and Valterovics like this.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 10.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Igen floppon még értékért hívtam ezért a nagy bet sizing az A turn meg nem folytattam mert pre kb snapp call -olt szóval mindenféle Akombó -kat gondoltam nála amik szín húzók is amire próbáltam nem megfellő ods ot adni a nagy C bettel többek között mivel nem volt nálam a piros K így lehet nála AKs az adott szín húzóval ezért gondoltam okosabb mögé chekkolni ugyan a szín nem érkezett neki de szerintem szinte minden hand amivel ott lehet eltalálta így vagy úgy JJ oda ért QQ odaért AA is Ax is szóval úgy gondoltam türnön már nem vagyok elöl riveren meg már tuti nem és elég érték szerűt hívott majdnem el is csábultam :P ( köszönöm az észrevételt )

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mintha egy kicsit alul reprezentáltad volna a kezed. A kialakult line mellett szerintem rendben van a river fold.
    Két észrevételem van. A flop C-betnél én kisebbet hívnék, valahol 90c-1$ között. A turn-ön folytatnám a C-betet 1/2 pot körüli (akár kicsivel alatti) összeggel. Mindenféle, A nélküli húzóknak, ill. pocket pároknak ne adjunk esélyt a javulásra.
    +1
    Flopon és Turnön is lőttem volna én is költséghatékonyabb :-) betsizinggal, mert még sztem ott is van érték gyengébbtől, fizetteted a húzóit, plusz nem válsz kiblöffölhetővé riveren.

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    De ha már így játszottad sztem teljesen jó a fold.Ilyen limiten sztem ritkán lesz ilyen line után blöff.
    Valterovics likes this.

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Szerintem nincs a turn betben value, bb statjai alapján nem tűnik fishnek, a nitnek tűnő mp elleni 3beted után az coldcall-ja eleve elég erős lap lesz mindig, ilyen TT+ AJ-re tenném első blikkre, de ez a leggyengébb lehetséges range-e inkább. mint vmi közép, gyakran erősebb lapjai lesznek.

    Ha turn betelsz AK-nál sosem leszel gyengébb, itt egy olyan range-et ami szép számmal tartalmaz AA, QQ és AQ lapokat illetve pár+draw-kat, nem fogsz megpróbálni kiblöffölni és a leggyengébb value lapod az AK lesz, (illetve ne legyen, de átlag regnek az lenne) szóval nem tudom mi ellen akartok itt néhányan betelni értékért turn-ön, főleg úgy h lejavult egy csomó lap.

    Ha NL5 reg oda nem is fog eljutni a gondolkodásban, h neked meg neki mi itt a lehetséges range-e, azt fogja látni h egy korai 3bet után két utcát betelsz Q magas flop és A magas turn, kétlem hogy TT vagy JJ meg fog adni, a draw-k nagyrésze meg odaért. Ha riveren kiblöfföl KQ-val vagy JJvel, akkor respect de tele van 2pár+-al a range szóval megadni szinte sosem fogsz tudni.

    Azért mert ne akarjunk már full sz.r szituban csomó Ax ellen pénzt bukni, hogy ha véletlen TT van nála akkor ne javuljon le.
    dr.drogba likes this.

  7. #7
    Tag AlexMan avatara
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Szerintem ez egy nagyon szép szituáció arra, hogy feltegyünk tapasztaltabb fórumtársaknak néhány kérdést!


    RegGeri írtad, hogy 90c és 1Dolcsi között hívtál volna a flopon.
    1,37potra lehet hogy túlzás 1,15-öt hívni, de
    két játékos ellen 90c hívásnál ha a BB megadja, akkor nem csábúlhat el jobban az MP egy callra?
    Két kör van kint és két kapcsolódó lap.
    Jobb stratégia-e egyből itt lezárni a partit egy nagyobb hívással?
    Hogyan számolod ilyen flopon a pothoz képest az emelés nagyságát? Főleg két játékossal szemben?




    Turnon az ásszal eléggé romlottunk.


    Ch-Raise-et szerintem egy AQval csinálná meg. Legalább egyszerűbb dobás lenne ha keveset ch-raisel az ellenfél. Nem hiszem, hogy egy ilyet blöffölne.


    Ha mögé checkelünk, szerintem biztos, hogy riveren ránk emel.
    Akár hogy kiblöfföljön, akár értékért.
    Ilyen helyzetben soha sem tudom eldönteni, hogy jobb-e egy Turn nyitás -hiszen legalább van fold equitim,- vagy
    riveren ha vérszemet kapott, akkor egy blöffkecsem lesz, vagy callingstationként megadok minden értékhívását.
    Szerintetek melyik út jobb és miért?


    Ha turnon nyitunk, és callol, akkor riveren már nem igazán akar elénk hívni, hiszen AK nem lehet nála (blokáljuk a KK-val), AQ lapok inkább reménykednek benne, hogy megint hív az ellenfél egybesült húzóval, vagy egy Qx-szel, Ax-szel, A8-cal A7-tel.


    Tehát a turn nyitás, és a river ch-ch, vagy ha kicsit elénk hív (1/3 alatt) már csak azért is megadni, hogy tudjuk, értékért tette, vagy miniblöffből. És lejegyzetelni.






    Lehet-e nála besült húzó, szerintem rengeteg lehet. 9T TJ 65s, 54s és az összes két szivcskés lap legjava.
    Ha a besült húzóval nyerni akar, akkor emelnie kell.
    A helyében ha van egy besült húzó nála és a turnon az ellenfél (azaz mi) gyengeséget mutat, megéri-e emelni egyet?




    Szerintem ha a turnon adunk neki egy szabad lapot, (mert ász-frászunk van) és nem jött le sem szín, sem sor, akkor egy river eléhívást szerintem meg lehetne adni.
    Akár egy Qxs-t vagy egy 76s 89s, vagy egy JT is hívhatna itt ?értékért?-blöffból-nl5csakúgy?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •