Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
Like Tree4Likes

Téma: NL5 6 max SB 77 pocket pre izo

  1. #1
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás NL5 6 max SB 77 pocket pre izo

    BTN 141 HAND 26/16 3-ból 1x raiselt flopon (de ez nem minta)


    Poker Stars, $0.02/$0.05 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    Hero (SB): $5 (100 bb)
    BB: $8.82 (176.4 bb)
    MP: $3.91 (78.2 bb)
    CO: $7.14 (142.8 bb)
    BTN: $6.41 (128.2 bb)

    Preflop: Hero is SB with 7 7
    MP raises to $0.10, CO folds, BTN calls $0.10, Hero raises to $0.40, BB folds, MP calls $0.30, BTN calls $0.30

    Flop: ($1.25) 8 6 9 (3 players)
    Hero bets $1.20, MP folds, BTN raises to $4.80, HERO?

  2. #2
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    Sziasztok engem itt a range érdekelne?

  3. #3
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    inkább csak szett vagy Ax FD is ott lehet , vagy flop sor , mennyire széles a range én úgy godolom az izom jó lehet SB, és a flop döntés nem tetszik nem tudom mi lenne a jó döntés be pusholni inkább?vagy kisebb bet?

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 14.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Helo.
    Először is sztem nem kell 3betelni. A 77 nálam még az alacsonypár kategóriában van, ezek nem jók másra csak settminera a vakokról (lehetőleg multiway feszesek ellen akik sokat cbetelnek, magas az agressiojuk)De ha már így alakult, belehívni multiway egy potot elég bátordolog... nálam ch/c lenne (ha nem hív túl nagyot). De ha már így alakult, 33% potodds háát sztem ellehet dobni, még az Ax fd nek is elég jó oddsa van.
    Utoljára módosítva: shanegery által: 2015. 10. 19. 20:04

  5. #5
    Lelkes újonc iDonkey avatara
    Csatlakozott
    2015. 08. 24.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Nem squeezelnek pre, mert konnyen kellemetlen szituba kerulhetsz OOP, ha megadast kapsz. Marpedig az esetek nagy reszeben nem fog lejonni a szett es ebbol kovetkezoen elso beszelokent talan az a legjobb ha feladod a partit. De akkor mar a pre squeeze is felesleges, arra inkabb olyan lapokat valasztanek amik tartalmaznak blockert es/vagy jol barrelezhetoek, de ezeket sem OOP kezdenem el. Siman csak megadnam a pre emelest, es orulnek hogy ilyen olcson nezhetek flopot multiway.
    Ilyen draw heavy flopon nem folytatnam az agressziot ha mar sqeezeltem pre, sok megadast kaphatok, es nem tudjuk pontosan beloni, hogy akkor hogyan is allunk. Ha hivunk, emelesre meg nyilvan dobni kell, es azert ennyi equityvel rendelkezo lapot nem akarok flopon eldobni. Igy mar hivni sem hivnek. Sot olyan sok eq nem is biztos hogy lesz, mert ha leesik a sorunk treffbol, szinten egy sotet alagut
    Utoljára módosítva: iDonkey által: 2015. 10. 20. 10:17
    Flush67 and RegGeri like this.

  6. #6
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Osztom az előttem posztoló véleményét és még annyit hozzátennék, hogy ha squeeze-elsz, akkor azt indokold meg a kérdésnél! (Érték vagy blöff? Vagy instaprofit, mert sokat dobnak preflop? etc.)
    Ezen kívül a méretezés sem tetszik, hiszen OOP vagy és igaz, hogy 2X-szel indult az akció, de ez 8X annyira kicsi, hogy gyakorlatilag mindig 3way fogtok játszani.
    Utoljára módosítva: Flush67 által: 2015. 10. 20. 12:43

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Szerintem is itt ritkán lesz szeteknél,ászos színhúzókkal, esetLeg top pároknál (TT+) rosszabb.Hiába az OESD ...sztem dobás.

    Amúgy mi lett a vége?

  8. #8
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    76s mutatott Pikket és 2,J, esett

  9. #9
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Ritkábban lesz ilyesmi, mint amit mutatott, és általában két pár, set vagy sor.
    Viszont ahogy már az előttem lévők is kiemelték, legalább ilyen fontos lehet arra koncentrálni, hogy miért squeezeltél preflop és hogy miért cbeteltél a flopon. Ha pedig jó lenne a flop cbet, akkor miért hívsz ilyen nagyot? Ez a három nagy hiba volt a handben, melyek mindegyike alapkoncepcióbeli hiányosságokra utal, ezért én azt javaslom, hogy keress videókat, az oldalon is találsz jópárat. Annak ellenére, hogy nem a legfrissebbek, a handből látszik, hogy pont a számodra szükséges dolgokat mindenképpen megtanulhatod belőlük.

    GL!
    BelaKecske and RegGeri like this.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Jó esetben kb flip, többnyire nagyon hátul vagy.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •