Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen
Like Tree8Likes

Téma: 2k$al mi a legyen a cél?

  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 10. 22.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás 2k$al mi a legyen a cél?

    Sziasztok!

    Van 2k$om. Évek óta sngzek, de már nem találom se örömöm benne, se értelmét nem látom annyi a reg 15+on. Szeretnék vmi másba kezdeni. Mindenképpen olyan érdekelne amihez van oktató videó v esetleg bármi segitség magyar nyelven. A célom, h olyan játékfajtát játszak ahol gyorsan lehet limitet lépni és nem kell megragadni egy bizonyos limiten.
    Van valakinek valami ötlete? Esetleg egy coach mennyibe kerülne mondjuk hyp HU v CG-re és mennyit tudsz tanulni pár óra alatt velük?

    Kérem olyanok írjanak akik évek óta nyerő játékosok. Ez egy komoly lépés az életembe és nem akarok rossz útra térni. Köszönöm!

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    szia , cg t mindenképp tudom ajánlani nem könnyű de nl10 körül magad is tudsz fejlődni rendesen itt akadémián is sok elemzés van volt .

    spin n goznak sokan backin csapatokban ott elég könnyű fejlődni és 30 $ -os téten úgy tudom szépen lehet keresni .

    gl

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Egy word helyesírásjavító progi beleférhetne a 2k-ba Viccet félre téve, szerintem MTT állhat hozzád a legközelebb, és ott biztos mindig több lesz a fish, mint SNG-n. GL a döntésedhez!

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Gyűjtögess még kicsit és nyiss egy kocsmát!

    Btw sng után nyilván a mtt áll a legközelebb hozzád és a cash game legmesszebb.
    banoster and van Gerwen like this.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Egy hozzaszolasod van, legalabb egy e-mail cimet irhatnal, azoknak, akik segiteni szeretnenek. ( Sorry nincs ekezet , angol billentyuzetrol tolom )

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 10. 22.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Idézet Jymaster111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy hozzaszolasod van, legalabb egy e-mail cimet irhatnal, azoknak, akik segiteni szeretnenek. ( Sorry nincs ekezet , angol billentyuzetrol tolom )
    Igazad van sajnálom 15dollan15kukacgmailpontcom

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Elofordul, hogy neha ki marad valami Irtam, majd ott valaszolj!

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Udv

    Elore is elnezest kerek, a postom nem kapcsolodik a topikhoz, de lusta voltam tovabb keresgelni.

    Kerdesem a kovetkezo:
    Rendelkezem kb 25k£-tal az angol bankszamlamon es hamarosan hazafele veszem az iranyt.
    Hogy jarok a legjobban, ha HUF-t szeretnek csinalni a GBP-bol?

    -Nyilvan a magyar szamlamra nem utalom at
    -Skrill-re van ertelme feltenni, aztan otthon Skrilles kartyaval levenni aprankent? (nem kell uj account, van es van bankkartyam is)
    -kpben vigyem haza es kerjek vmi penzvaltotol egyeni ajanlatot?
    -kpben vigyem haza es a nagymennyisegu magyar kiutazoval aprankent csereljem el HUF-ra?

    (( Ha esetleg vmi admin erre jar es tud jobb helyet a kerdesemnek, akkor helyezze at))

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Nottobe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Udv

    Elore is elnezest kerek, a postom nem kapcsolodik a topikhoz, de lusta voltam tovabb keresgelni.

    Kerdesem a kovetkezo:
    Rendelkezem kb 25k£-tal az angol bankszamlamon es hamarosan hazafele veszem az iranyt.
    Hogy jarok a legjobban, ha HUF-t szeretnek csinalni a GBP-bol?

    -Nyilvan a magyar szamlamra nem utalom at
    -Skrill-re van ertelme feltenni, aztan otthon Skrilles kartyaval levenni aprankent? (nem kell uj account, van es van bankkartyam is)
    -kpben vigyem haza es kerjek vmi penzvaltotol egyeni ajanlatot?
    -kpben vigyem haza es a nagymennyisegu magyar kiutazoval aprankent csereljem el HUF-ra?

    (( Ha esetleg vmi admin erre jar es tud jobb helyet a kerdesemnek, akkor helyezze at))
    Bank és skrill = rablás. Sajnos a XXI. századi Európában még nem tartunk ott, hogy ne készpénzben kelljen ezt megoldani.
    KP-ban ki, kézipoggyászba be, aztán itthon pénzváltó. Ha nem kérsz egyedi árfolyamot, akkor is jó áron tudnak váltani. Vigyázz az utazásnál, sajnos ekkora összeg hivatalosan nem lehet veled, be kéne vallani, ennek nem tudom a pontos folyományát.
    (Pénzváltó nevét meg átküldöm privátban, ha amellett döntenél.)
    Vannak egyébként startupok, amik alternatív pénzküldéssel foglalkozik, ezeket is érdemes végignézni. (Most hirtelen csak a transferwise.com jut eszembe, de több is van.)
    Lola likes this.

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bank és skrill = rablás. Sajnos a XXI. századi Európában még nem tartunk ott, hogy ne készpénzben kelljen ezt megoldani.
    KP-ban ki, kézipoggyászba be, aztán itthon pénzváltó. Ha nem kérsz egyedi árfolyamot, akkor is jó áron tudnak váltani. Vigyázz az utazásnál, sajnos ekkora összeg hivatalosan nem lehet veled, be kéne vallani, ennek nem tudom a pontos folyományát.
    (Pénzváltó nevét meg átküldöm privátban, ha amellett döntenél.)
    Vannak egyébként startupok, amik alternatív pénzküldéssel foglalkozik, ezeket is érdemes végignézni. (Most hirtelen csak a transferwise.com jut eszembe, de több is van.)
    Koszi, nevrol ismerem csak a transferwise-t, de nem merultem meg nagyon bele, hogy mennyiert is mehetne a dolog rajtuk keresztul.

    Penzvaltot megkoszonom.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •