Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 01. 22.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás QQ feszes regular ellen

    No Limit Texas Hold'em Hand, 400/800, dexi100 | BOOM! Hand Replayer

    nem volt nagyon sok handem rola, csak annyit tudtam h feszesen jatszik.
    Azert valasztottam a cold call-t, mert ugy gondoltam hogy semmi ertelme 3betelni, mivel hogy villain feszes rangel rendelkezik. Ha 3betelem, akkor dob mindent amit verek ( 99, TT, JJ, AK, AQ, AJs, KQs) es csak azzal tolja vissza, ami ver.

    Vegulis ugy dontottem h callozom, es majd postflop megprobalom valahogy elvinni a kasszat, pozicioban.

    Az a szaraz flopp eleg jo volt neki is, h tudja fojtatni az agressziot. Elso korben az volt a tervem h callozom a flopott ( felmerul a raise is a floppon, de nem akartam dobatni a gyengebb lapokat meg a bloffoket, na meg nem akartam tonkremenni AA vagy KK ellen). A turn hivasan gondolkodtam kicsit, es ugy dontottem hogy raiselem, mivel hogy feszes volt, azt felteteleztem h dobatni tudok mindent ami nem set, mivel hogy eleg jol reppelem en a setet. Valoszinu valami pocket pair-ell jatszott, nem hinnem hogy barrelezi a turn Ax-el vagy KQ-val

    Kivancsi vagyok a ti velemenyetekre is

  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 28.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    std. a turn just call se rossz hátha idegből be****** riveren az AK-t. kicsi meg közepes pocketekkel nem hiszem hogy 3 vakot emelne. TT-JJ-t meg nem dobta volna el szerintem.

    edit: ja elnéztem. nem 3 vakot emelt
    Utoljára módosítva: Davj által: 2015. 10. 24. 10:33

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 01. 22.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    ha callozok a turnon, kerdes mit csinalunk riveren? azert ott van A meg KK is a rangeben, mivel h feszes volt.

    ugy gondoltam ezzel a lineal, lehet dobja azokat is

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 28.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Idézet dexi100 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha callozok a turnon, kerdes mit csinalunk riveren? azert ott van A meg KK is a rangeben, mivel h feszes volt.
    ha A vagy K esik és insta ránktolja akkor eldobom. bármi más riveren snapcall. potnyi pénzünk van riveren szóval nem nagyon kéne már dobálni. aztán ha AA vagy KK akkor megy a badbeat fiókba
    de tény hogy elég necces szitu. ha nagy minta alapján nit a gyerek akkor még a turn fold is felmerülne
    de piros versenyen ez dobhatatlan.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •