Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (26) összesen
Like Tree25Likes

Téma: Az akaraterő és önfegyelem fejlesztése

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Az akaraterő és önfegyelem fejlesztése


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Köszi, nagyon jó írás!
    Answ3r3 likes this.
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 06. 09.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Ha azon kapjuk magunkat, hogy a fishek különböző családtagjainak a foglalkozását hangoztatjuk, főleg ha az édesanyjuk sarkon álló tevékenysége felett ítélkezünk, akkor érdemes bekapni néhány szemet. )))
    CsabiST and Answ3r3 like this.

  4. #4
    Lelkes újonc iDonkey avatara
    Csatlakozott
    2015. 08. 24.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Ez egy jo es hasznos anyag, varom a folytatasat :-) pont a kozelmultban eszkozoltem en is valtozasokat eletemben amelynek egy reszerol a blogomban irtam, es nagyon jo volt "felismerni magam" ebben az irasban, olyan teren hogy amilyen tanacsokat irtal, abbol egy jo párat magamtol elkezdtem alkalmazni ezelott. Ez abban ad megerositest, hogy jo uton haladok, es ez a bejegyzeseiddel meg konnyebb lesz, es tudom elore, hogy a kovetkezok is sokat fognak segiteni.
    köszönöm! :-)
    Answ3r3 likes this.

  5. #5
    Idegen Answ3r3 avatara
    Csatlakozott
    2015. 08. 20.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Köszönöm nektek!
    Gratulálok iDonkey, hogy egymagad képes voltál felismerni és alkalamzni az életedben, bizotsan jó úton haladsz, tarts ki! Köszönöm a bíztató szavaidat!
    iDonkey likes this.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Kicsit (akarom mondani nagyon) elegem van az ilyen típusú cikkekből. Kíváncsi vagyok van-e a pókeren kívül olyan szakma, ahol ennyiszer hallanám Brian Tracy nevét.
    Azonban félretéve az előítéleteimet, el kell ismernem, ez egy jó írásnak tűnik, talán éppen azért, mert nem esik át a ló túloldalára, és kézzelfogható dolgokról beszél. Ha később is így írsz, azokat is kénytelen leszek elolvasni.
    Nem kötözködésből írom, de nagyon szúrja a szemem: foglalkozzak helyett foglalkozzam, gondolkozás helyett gondolkodás a helyes.
    Mágika and Answ3r3 like this.

  7. #7
    Idegen Answ3r3 avatara
    Csatlakozott
    2015. 08. 20.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Köszönöm az észrevételedet Krejdül! Igyekszem ezekre jobban ügyelni a jövőben!
    Ha nyelvtanórákon nem Brian Tracy könyveit olvastam volna, akkor nem lennének ilyen problémáim.
    Krejdül likes this.

  8. #8
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kicsit (akarom mondani nagyon) elegem van az ilyen típusú cikkekből. Kíváncsi vagyok van-e a pókeren kívül olyan szakma, ahol ennyiszer hallanám Brian Tracy nevét.
    Azonban félretéve az előítéleteimet, el kell ismernem, ez egy jó írásnak tűnik, talán éppen azért, mert nem esik át a ló túloldalára, és kézzelfogható dolgokról beszél. Ha később is így írsz, azokat is kénytelen leszek elolvasni.
    Nem kötözködésből írom, de nagyon szúrja a szemem: foglalkozzak helyett foglalkozzam, gondolkozás helyett gondolkodás a helyes.
    Én is átnéztem, a "foglalkozzak" elkerülte a figyelmem, javítottam. A gondolkozást is átírtam a kedvedért, de ez is helyes alak.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás

    Na erre nekem nagy szükségem lenne az önfegyelemre!

  10. #10
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Av a lényeg, hoty av évet minden tevületén balanfáltak letyünk!

    Ez nem a cikk írójának irányult, hanem a témaválasztásnak! Ajánlom olvasd el plasztikeast írását a balanfálásról! (ha még nem lett törölve)
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •