Oldal: 4 / 16 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (153) összesen
Like Tree226Likes

Téma: Nesze neked SNE! - a PokerStars megnyirbálja a VIP jutalmakat

  1. #31
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert megvan rá az esély, hogy a pénzt nem kivonni akarják a rendszerből, hanem az oldalt fejleszteni, és új játékosokat elérni.
    igen persze... ahogy tette azt az ongame az essence, az ipoker az sbr bevezetése után. Egyik teremben sem lett jobb a fish/reg arány.

  2. #32
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 05. 22.
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Feltételezem, hogy a 200 vpp alattiak csak kicsivel kapnak kevesebbet. Amit talán ellensúlyoz egy mezőny élénkülés, top-reg ritkulás

  3. #33
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet uav_online eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen persze... ahogy tette azt az ongame az essence, az ipoker az sbr bevezetése után. Egyik teremben sem lett jobb a fish/reg arány.
    Vagy én vagyok túl optimista, vagy mások túl pesszimisták, de amíg nem látok bizonyítékot arra, hogy rossz a változás, addig nem fogom azt mondani rá.
    Ha tényleg sikerül új játékosokat a rendszerbe csábítani, akkor abból nem csak az alsó szinteken úszkálók profitálnának, hanem a piramis csúcsán élők is, még azt is el tudom képzelni, hogy hosszú távon visszakapják azt a pénzt, amitől most hirtelen el fognak esni.

  4. #34
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha tényleg sikerül új játékosokat a rendszerbe csábítani, akkor abból nem csak az alsó szinteken úszkálók profitálnának, hanem a piramis csúcsán élők is, még azt is el tudom képzelni, hogy hosszú távon visszakapják azt a pénzt, amitől most hirtelen el fognak esni.
    Ez nyilván igaz, ha jönnek új playerek az jó.
    A pesszimizmusunk(legalábbis az enyém) abból fakad,hogy idáig az onlinepoker történelemben a termek döntései soha nem volt jók a játékosok számára(ha valaki tud esetleg ilyenről az szóljon ).
    A másik ,hogy mivel nem tudjuk mi lesz ennek a hatása, ezért csak azzal tudunk foglalkozni, ami már tény: a kevesebb visszatérítéssel.

  5. #35
    Fanatikus tag kircip avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 26.
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    Marcow nagy bajban lesz, ha betiltják a HUD-ot.
    DaDirk, CsabiST, Marcow and 4 others like this.

  6. #36
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 05.
    Hely
    sarbogard
    Hozzászólások
    3.203

    Alapbeállítás

    Szerintem pont olyan jól felfuttatják ps-t, mint full tilt-et! Az ottani hozzáállásuk is eléggé profi volt! Nevetséges indoklás, csak a hülye nem látja, hogy a cél minél gyorsabban pénzt vegyenek ki a rendszerből! Amióta az új vezetőség van megszüntettek egy csomó jó promót,csökkentették a vip juttatásokat és mindezt avval indokolták, hogy rekreációs játékosokat vonzanak be!
    kriispirolls and Laci24 like this.

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Abból a szempontból jót tehet a fish/reg aránynak, hogy akik sok asztalon grindelték az SNE-t és RB-vel is éppenhogy csak nem lettek minuszosak, azok nem fogják annyi asztalon tolni annyit vagy visszalépnek. Ha a második verzió valósul meg, akkor a magasabb limiteken picit hígabb lesz a mezőny, de szerintem még így is rosszabb órabér lesz majd hozható, valamint az alacsonyabb limitek jobban telítődni fognak, szóval a hobbifish, aki néha beült 15re spinezni, sokkal hamarabb el fogja bukni a pénzét..
    Nem értem, hogyan lehet örülni egy ilyen hírnek... Szerintetek majd Neymar meg CRonaldo hozzák a fisheket? Én kizártnak tartom és az egész nem arról szól, hogy veszteséges-e a PS... Egyszerűen kapzsik, megtehetik, akkor miért ne tegyék meg, ennyi. Gazdasági szempontból valószínűleg jó döntést hoztak és emelkedni fognak a bevételeik, de ez nem a közgáz fórum, szal kapják be.
    Greyboy, Csuhi81, Laci24 and 1 others like this.

  8. #38
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet uav_online eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak annyi ,hogy ha venne se érné már meg ott tolni. más meg nem vesz.
    no money heads up, everyone is solid
    Laci24 likes this.
    "Even a bad reason is better than no reason."

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás

    Na hát engem nem fenyeget hogy egyszer supernova leszek!
    Laci24 likes this.

  10. #40
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 05. 20.
    Hozzászólások
    86

    Alapbeállítás

    PokerStars Matthew: Ezek nem olyan döntések, amiket egyik reggel csak úgy meghoztunk, több hónapos elemzés, kutatás előzte meg, hogy a lehető legjobb, legműködőképesebb modellt hozzuk létre hosszútávon. A VIP klub jutalmai már annyira csábítóak voltak, hogy átalakította bizonyos játékosok játékszokását, nem a fejlődésre, hanem a nagy menyiségre törekedtek. Azért hoztuk meg ezeket a döntéseket, hogy megfelelő ökológiát teremtsünk a teremben, hogy ismét a nagyobb tudás hozzon eredményt, ne a nagyobb játékmennyiség.

Oldal: 4 / 16 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •