Oldal: 7 / 16 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (153) összesen
Like Tree226Likes

Téma: Nesze neked SNE! - a PokerStars megnyirbálja a VIP jutalmakat

  1. #61
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Mágika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elolvastam a változásokat, a hozzászólásokat, és álláspontokat innen is, onnan is.

    Összességében feltettem a kérdést, hogy tudom-e ezt a döntést befolyásolni? A válasz nem.
    Ugyanúgy, ahogyan eddig is, a PS-en fogok játszani? A válasz igen.

    Innentől kezdve, megértve, hogy akiket ez hátrányosan érint nem veti fel a nagy öröm, vannak akiknek meg direkt jó, én elfogadom, és minden megy tovább a maga útján.

    GL mindenkinek
    Egyetértek, a legjobb az lenne, ha mindenki többet kapna, mint eddig, de úgy tűnik ez tarthatatlan, és nem hinném, hogy ez az intézkedés bárkinek a kenyerét venné el. Adott egy megváltozott helyzet, aki a leggyorsabban reagál erre, az marad továbbra is talpon.
    Az, hogy bizonyos tétek fölött nem jár vpp, az szerintem is gyalázatos és érthetetlen intézkedés.
    Mágika likes this.

  2. #62
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    Könnyen beszél a sok két cent beülős játékokat toló ember, de azért brutál nagy szívás minden SNG pronak, és hatalmas nagy szívás a PS-en sokat nyomuló CG-s proknak is

  3. #63
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    248

    Alapbeállítás

    én az orbáni törvényektől és a további kivonulásoktól még mindig jobban tartok, mint ettől :S

  4. #64
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... és nem hinném, hogy ez az intézkedés bárkinek a kenyerét venné el. ..
    Pedig sokak kenyerét elveszi, ha hiszed, ha nem.

  5. #65
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyetértek, a legjobb az lenne, ha mindenki többet kapna, mint eddig, de úgy tűnik ez tarthatatlan, és nem hinném, hogy ez az intézkedés bárkinek a kenyerét venné el. Adott egy megváltozott helyzet, aki a leggyorsabban reagál erre, az marad továbbra is talpon.
    Az, hogy bizonyos tétek fölött nem jár vpp, az szerintem is gyalázatos és érthetetlen intézkedés.
    Az még gyalázatosabb, hogy ekkora mértékben vágják meg a visszatérítését, a legtöbb munkát belerakó játékosok esetében! Az, meg egyszerűen pofátlanság, hogy az oly nagyszerűen démonizált "a szegényeket kifosztó" szerencsés játékosoktól (értsd havi szinten 200 óra+-t belerakó, erre éveket áldozó emberektől) az így visszatartott pénzek kis %-át sem fordítják arra ("Chromestar - legfeljebb 10%-os növekedés"), hogy szétosszák a hobbijátékosok között.
    csabadeak and Krejdül like this.

  6. #66
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Idézet Mágika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elolvastam a változásokat, a hozzászólásokat, és álláspontokat innen is, onnan is.

    Összességében feltettem a kérdést, hogy tudom-e ezt a döntést befolyásolni? A válasz nem.
    Ugyanúgy, ahogyan eddig is, a PS-en fogok játszani? A válasz igen.

    Innentől kezdve, megértve, hogy akiket ez hátrányosan érint nem veti fel a nagy öröm, vannak akiknek meg direkt jó, én elfogadom, és minden megy tovább a maga útján.

    GL mindenkinek

    Na ezért tart itt ez az ország az ilyen kishitű emberek miatt!Sajnos rohadt nagy többségben vagytok!
    OldRknight, silvirenzo and Tiesto like this.

  7. #67
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Lord Secret eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ezért tart itt ez az ország az ilyen kishitű emberek miatt!Sajnos rohadt nagy többségben vagytok!
    Ma már volt *****zás, ezért tart itt az ország, menekültezés mikor jön, te agytröszt?

  8. #68
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Krejdül látom szeretsz szerepelni kapsz majd egy sort a blogomban! Onnan talán nem törlik! Mert ma bármit írhatok delete a vége! Csókoltatlak kedves PA mod! FUKK ILLUMINATI!

  9. #69
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Nekem 5000vpp van 5 év alatt. Rohadtul hidegen , hagy ez a hír.
    Easyf86, VTomi24 and Laci24 like this.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  10. #70
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Pálesz tényleg semmi hátsó szándék nélkül de azt meg lehet tudni hogy az 5 év alatt mennyit fizettél be csak a Starsra??? Ugyanis ezt a hozzád hasonló játékosok "érdekében" teszi a Stars!

Oldal: 7 / 16 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •