Oldal: 8 / 16 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (153) összesen
Like Tree226Likes

Téma: Nesze neked SNE! - a PokerStars megnyirbálja a VIP jutalmakat

  1. #71
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Úgy tűnik ismét meg kell tanulni pókerezni jó pár embernek és nem lesz elég bebaszkodni naponta tonnaszámra a zsetonokat (ezzel is növelve mások számára a varianciát) majd a végén felvenni a rakebacket
    OldRknight and Piroslapos like this.

  2. #72
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás

    Ezt a zseniális elvet követve, hogy aki RB-ből keres az béna (gondolom kb NL2 szinten lehetsz kül értenéd mekkora baromság) ha most a PS eltörölné a rake-et akkor egyszerre 3szor annyi jó játékos lenne a mezőnyben,viszont ha pedig megtízszerezné azt, akkor pedig ez egész bolygón mindenki gyökérré válna egyetlen nap leforgása alatt?
    toma1, TedHeris88 and uav_online like this.

  3. #73
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    ezt nekem írtad? Mert ez esetben megtisztelve érzem magam, hogy NL2 szintet kinézel belőlem..

    A zseniális elv nem az én kommentem kapcsán indul el, hanem azokénál, akik egy vállalkozás igénybevételével, annak visszatérítéséből élnek, majd amikor az üzemeltető azt mondja, hogy ez így nem mehet tovább, akkor háborognak..tényleg zseniális gondolatok lehetnek emögött

    Amúgy nem igazán sikerült megérteni azt a nem túl bonyolult 2 sort: van aki rakeback pro és ezért profitál a pókerből..na most ezen embereknek változtatni kell valamin, ironizálva erre utaltam..de hogy emiatt nincs joguk hőzöngeni az kb tuti..vagyis joguk az van, bocsánat..csak erre nem nagyon lesz vevő azt gondolom..

    és semmi gondom nincs a rakeback pro játékosokkal, hiszen kihasználták a rendszer adta lehetőségeket, mindezt nagyon ügyesen..most ez a kapu résnyire csukódott..picit változtatni kell és amelyikük valóban ügyes az ezentúl is profitálni fog, picit lejjebb/feljebb talán, picit kevesebbet, picit több energiával, több idegeskedéssel, esetleg más asztalszámmal..stb, stb..A Kánaán átmenetileg nincs nyitva a továbbiakban, ismét alkalmazkodni kell..ennyi történt..
    Utoljára módosítva: topin által: 2015. 11. 02. 22:29
    Laci24 likes this.

  4. #74
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    topin, szeretettel várlak egy 100+ hyper 6-max regwarba, aztán ott megmutathatod, hogy hogyan és mennyit lehet nyerni.
    silvirenzo and BrenDoN like this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  5. #75
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    topin,

    1. A fő probléma az az, hogy jópár ember azért dolgozott idén egy bizonyos módon (magasabb óraszám, több asztal, kisebb winrate, stb.), hogy meglegyen neki az SNE, és a következő évben térüljön meg neki az idei áldozat. Nyílván a kockázat benne volt, hogy csökkennek a visszatérítések, de egyrészt a stars kurvára nem ezt kommunikálta, másrészt ezt a mértéket a legvadabb rémálmában sem gondolta senki.
    2. A rakeback prokkal együtt a pokerjátékosok 5%-a termel nyereséget magának, ha ebből kivonod a rakeback prokat, kb. annyi ember marad nyereséges arányaiban, mint a sima kaszinó játékokon, ha ez téged nem zavar, nem értem, mit keresel itt.
    3. X db. ember most tudta meg, hogy az egész jövő évét újra kell gondolnia, hogy jelentősen romlottak az anyagi kilátásai, esetleg páran kétségbe vannak esve, mégha igazad is van, most kellett ezt a gyönyörű hsz-t idehánynod? Már attól gusztustalan szar ember vagyok, hogy válaszra méltattalak.

  6. #76
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    nem igazán értem a meghívást..de biztos megint én nem értek valamit az írásból..

    Aki ügyes és jó pókeres az ezután is nyerni fog, anélkül is hogy ellenem méregetné a brét..aki meg rb pro volt az meg alkalmazkodni kényszerül, vagy odébb áll..ennyi a lényeg..nem több..

    szerintem senkit nem kényszerítettek fegyverrel, hogy kimondhatatlansok nagyplusz regwarban játszódjon..vélhetően azért játszott ott, mert a vip rendszer használatával megérte..ha meg nem ezért, akkor ezután is lehet ott nyomulni és büszkén fogadni a vállveregetéseket ezért, hiszen alaposan pluszban lesz enélkül is..ha meg a csilliárdnyi rb nélkül nem jön a profit, akkor azért ki a felelős? A szemét stars, mert nem máltai szeretet szolgálat, vagy az aki olyan téten játszik ahol nem termelhető profit kiemelt visszatérítés nélkül? Megváltozott a marketing, már nem egy egy nemzet elismert pókerjátékosaival kampányolnak és húznak be új játékosokat..hanem komoly pénzeket fizetnek sztároknak egy egy nemzet meghódításáért és ezért nincs szükségük kirakat póker játékosokra, mert azok már nem hoznak be senkit..és csak viszik a nagy zsét, de nem hoznak "semmit.."..Amíg marketing szerepet is betöltöttek az SNE-k, addig volt létjogosultsága a tagságnak..mivel már nincs, így megszűnik..ez kőkemény biznisz..

    Szóval nem értem miért vetted magadra az írást..mert ugye az nem minden SN, SNE játékosra értendő..és sajnálatos, hogy ilyen döntések születnek és egyre kevesebb jut a játékosoknak, de a piac diktál és nem a játékosok 2%-a a lényeg, hanem a stars bevétele, hiszen ez az Ő vállalkozásuk, az ő jövőjük az egyetlen szempont amit figyelembe kell venniük..és tökéletesen le van vezetve az egyik cikkben, hogy nem a nagy raket generáló nagy visszatérítést kapó játékosokban gondolkodnak a termek..nem csak a stars, egyik sem..A stars az utolsó volt aki meglépte ezt..

    és az ominózus 2 sorom arra volt irónia, hogy mostantól nagy visszatérítés nélkül kell boldogulni végleg az online pókerben, mint a kétezres évek közepén..igaz akkor picivel gyengébb volt a mezőny..

  7. #77
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Ha igazam van akkor sorszámot kellett volna húznom? És attól, mert esetleg igazam van, még sajnálom ha valakit veszteség ért..de ettől még nem értem a starson kiakadókat..

    na mindegy írtam regényt, de kitöröltem..nehogy még valaki szar embernek érezze magát miattam..


    Szar, szemét Stars..fúúúj..
    TooBigJoe likes this.

  8. #78
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Mielőtt egymás torkának esik itt mindenki, azért tegyétek a szívetekre a kezeteket és gondoljátok végig milyen tényezők vezettek ahhoz hogy ide jutottunk.

    Kezdődött a fórumokkal, ahol a tagok egymást segítették és szépen fejlődtek, majd ezáltal nőtt a különbség a képzett és rekreációs játékosok között.
    Ezután megjelentek az oktatóoldalak és az ott lévő videók által a prok még gyorsabban és még többen fejlődtek.
    Aztán végül jöttek a backing csoportok (és ez most nem személyeskedés a magyar backing csoportok felé), ott szépen kiképezték a kis "robotokat" az adott játék típus lerablására. Itt aztán felgyorsultak az események a stars hozott be új játéktípusokat (DON, fifty50, hyper, spinngo) hogy ellensúlyozza a kevesebb profitot, de a játékosok hamar kiképezték magukat és lerabolták ezeket a játéktípusokat is.

    A fisheknek nincs kedve tolni, mert nincs sikerélményük, a túl sok horgász miatt meg csökken a stars nyeresége. Erre megnyírbálták a vip szintet hogy elvegyék a kedvét a rakeback proknak és híguljon a mezőny.

    Kb már a második fázisnál megmondtam 3 éve hogy a pokertársadalom saját magát fogja kinyírni a sok oktatóoldallal/backing csoporttal, mert rövidtávon persze lehet keresni az előfizetésekkel meg jutalékokkal de hosszútávon meg szépen felhúzzák a játékosok skilljeit - csökken az edge - nő a variancia kevesebb a bevétel a teremnek is meg a játékosoknak is ( a teremnek mert lerabolják a fisheket - a regeknek mert egyre kevesebb a fish ).......és tessék el is jutottunk a stars döntéséhez és valljuk meg ha én lennék a tulajdonos ugyanezt tenném MONOPOL helyzetben.
    ceewyl, Flush67, rekop666 and 14 others like this.

  9. #79
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás

    Szerintem is igazad van!

  10. #80
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Lord Secret. Termeszetesen ! Kb 1000$ tettem be (szerencsére volt kifizetésem is csak azt Netrol meg ne tudja )
    Utoljára módosítva: Palesz76 által: 2015. 11. 03. 05:10
    Marcow and Netrol like this.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

Oldal: 8 / 16 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •