Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (39) összesen
Like Tree66Likes

Téma: A PokerStars változtatásainak további részletei és a külföldi fórumozók véleménye

  1. #21
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Én elhiszem, hogy sokan ebből éltek és erre tettétek fel az életetek, egzisztenciátok stb. De azért azzal tisztában kell lenni, hogy a PS egy szolgáltatást nyújt amelyben ő diktálja a feltételeket. Csak azt nem értem a felháborodásban, hogy sokan azt írjátok, hogy így számol meg úgy számol a rake-kel és az adja a teljes profitját ha azt is hozzáteszi. Akkor én feltszem a kérést, hogy miért egy ilyen instabil és kiszámíthatatlan piacon kockáztatja a pénzét??

    Ha ezt gazdasági vonalra kellene átfektetni azt mondanám, hogy a póker egy nagyon rizikós befektetési forma rengeteg változó tényezővel és azt javasolnám az ügyfelemnek, hogy csak akkor fektesse ebbe a pénzét, ha nagyon van felesleges pénze és birja a stresszt és elviseli a rizikót, hogy bebukhatja a befektetett pénzét.

    Minden egyes pókeres egy egyéni vállalkozó akik a szakmájukban nagyon jók. Feltételezem azt is, ha már ilyen jó logikai, matematikai képességekkel rendelkeznek akkor tudnak majd akamazkodni a piaci változásokhoz. A piac most lényegesen megváltozott, ehhez kell majd igaztani a stratégiát. Nem hiszem hogy ezt a sok esetben kiemelkedő intelligánciával megáldott pókeresek ne tudnák megoldani.

    A máisk dolog pedig az, hogy egyik SN agy SNE sem írt alá szerződést a PS-sel, hogy ennyi meg annyi százalékot fognak kapni a termelt rake-ből. Sajnos azt kell mondjam, hogy az RB egy adhatóság nem pedig járandóság. Persze tejlesen elvtelen dolognak tartom, hogy ezt így vezették be, de mint tudjuk ahol a pénz beszél ott az elvek elmehetnek a búsba.

    Persze sajnálom azokt akiket ez hátrányosan érintett, de próbáljon meg mindenki találni valami megoldást.
    topin, Laci24 and Krejdül like this.
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  2. #22
    Fanatikus tag Cshősz avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 30.
    Hely
    Kiskunhalas
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    amikor úgy döntöttem, hogy pokerből fogok megélni, akkor egy tudás alapú játékra tettem fel a megélhetésemet, amiben jobb voltam sokaknál. kicsit rossz látni, hogy közben szerencsejátékot csinálnak belőle, mert így több a profit. lottózásban sajnos nem vagyok jobb senkinél
    casa001, Greyboy, CsabiST and 4 others like this.
    "The money goes into my piggy bank..."

  3. #23
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet birs320 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aptok, ezt hallgasd végig, és látni fogod, hogy mi a baj:

    https://www.youtube.com/watch?v=ntncu_LfT3g
    Mindenki tudja, hogy kéne... ott a youtube videó alatt valaki megtalálta a megoldást: Fogjanak össze a $milliomos pókeresek és csináljanak egy új oldalt ahol majd mindenkinek kánaán lesz... Nem lennének spin$go-k, meg lottófreerollok, meg egyéb gagyiságok, csak tiszta póker... fishek nélkül, az összes már-már pofátlan szoftverrel. Mehetne non-profitként is akár miután kitermelte az árát! Ez hogy nem jut eszébe senkinek?

  4. #24
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindenki tudja, hogy kéne... ott a youtube videó alatt valaki megtalálta a megoldást: Fogjanak össze a $milliomos pókeresek és csináljanak egy új oldalt ahol majd mindenkinek kánaán lesz... Nem lennének spin$go-k, meg lottófreerollok, meg egyéb gagyiságok, csak tiszta póker... fishek nélkül, az összes már-már pofátlan szoftverrel. Mehetne non-profitként is akár miután kitermelte az árát! Ez hogy nem jut eszébe senkinek?
    És akár lehetne reklámozni az asztalon. Nem az lenne kiírva, hogy Pokerstars, hanem hogy 30%-kal olcsóbb a paradicsom a Tescóban.
    TooBigJoe, Netrol and Krejdül like this.

  5. #25
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindenki tudja, hogy kéne... ott a youtube videó alatt valaki megtalálta a megoldást: Fogjanak össze a $milliomos pókeresek és csináljanak egy új oldalt ahol majd mindenkinek kánaán lesz... Nem lennének spin$go-k, meg lottófreerollok, meg egyéb gagyiságok, csak tiszta póker... fishek nélkül, az összes már-már pofátlan szoftverrel. Mehetne non-profitként is akár miután kitermelte az árát! Ez hogy nem jut eszébe senkinek?
    Fishek nélkül kinek akarnád elnyerni a pénzét?
    Amit Banoster írt, az zseniális! Lehetnének ilyen versenyek is, hogy Big Nike, Weekly Adidas, Auchan 11...

  6. #26
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Southparkban volt egy rész amikor Cartman vidámparkot vett magának és nem engedett be senkit. Aztán kellett biztoságiőr, be kellett engednie napi két látogatót, hogy kifizesse. Aztán kellett karbantartó, jegyárus akármi és egyre több embert kellett beengednie míg nem felvirágoztatta a vidámparkot, csak megutálta, mert nem csak az ővé volt... Irónikusan írtam. Ha a gazdag zsugások csinálnak egy oldalt, lehet olcsón üzemeltetni, de egyre nagyobb költségek lesznek amihez kell majd a rake(növelés).
    Gáz, hogy a lottó felé terelik a pókert, de ez van. Megtehetnék sokan, hogy csinálnak egy szebbet-jobbat. Adják hozzá a nevüket és már vonzzák is az embereket. (Duhamel, Ivey, Isildur, stb.) 2+2-n hasonló oldalakon gyorsan terjedne a hír, csak mégse akarna ott játszani senki, mert komoly játékosok mennének csak, meg pár bolond kihívásból.
    Krejdül likes this.

  7. #27
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Southparkban volt egy rész amikor Cartman vidámparkot vett magának és nem engedett be senkit. Aztán kellett biztoságiőr, be kellett engednie napi két látogatót, hogy kifizesse. Aztán kellett karbantartó, jegyárus akármi és egyre több embert kellett beengednie míg nem felvirágoztatta a vidámparkot, csak megutálta, mert nem csak az ővé volt... Irónikusan írtam. Ha a gazdag zsugások csinálnak egy oldalt, lehet olcsón üzemeltetni, de egyre nagyobb költségek lesznek amihez kell majd a rake(növelés).
    Gáz, hogy a lottó felé terelik a pókert, de ez van. Megtehetnék sokan, hogy csinálnak egy szebbet-jobbat. Adják hozzá a nevüket és már vonzzák is az embereket. (Duhamel, Ivey, Isildur, stb.) 2+2-n hasonló oldalakon gyorsan terjedne a hír, csak mégse akarna ott játszani senki, mert komoly játékosok mennének csak, meg pár bolond kihívásból.
    Meg közös lónak túrós a háta!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  8. #28
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg Aptok, van esély arra, hogy meglássuk te hogyan alkalmazkodsz, amikor majd jövőre benyomul 2500db BE NL25-100 reg mtt-zni, és szarrá aláznak majd téged az asztaloknál, mert spec. pókerezni 63x jobban tudnak a legjobb mtt regeknél is.
    Mindenre meg van az esély csak valamire elég kicsi
    Viccet félretéve egy NL 100-as CG playert jobbnak tartom magamnál és nyilván nekem is csökkeni fog a profitom, ettől függetlenül a PS lépése teljesen logikus és érthető. A kommunikációjuk az már nem annyira.

    Az tényleg gáz, hogy úgy adják elő hogy ez a játékosok érdeke, mert nyilván nem az. Illetve ezt is lehet több szempontból nézni. Mert a játékosok 95%-a ugye vesztő és nekik jó lesz az ha a gyenge regek eltűntek mert tovább tudnak játszani a pénzükből. Szóval ez egy bonyolult kérdés, hogy a játékosoknak jó e. Annak az 5% nak aki pénzt vesz ki a rendszerből nem jó. (Nekem se jó) de annak a 95% nak aki nem vesz ki pénzt hosszútávon tényleg lehet hogy jó.

    Gondolom aki idén az elitre hajtott azokkal nem kötött szerződést a stars, hogy 2016-ban is lesz ekora RB szóval nem tudom hol verte őket át a PS.

  9. #29
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Több szempontból is szarul érint engem ez de ettől függetlenül érthető szerintem hogy csökkentik a RB-et.

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder imike12 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 13.
    Hozzászólások
    616

    Alapbeállítás

    -és a hud-ról mi a véleményed,ha nem lehet használni majd?
    Az milyen változásokat okozhat szted?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •