Oldal: 14 / 16 ElsőElső ... 41213141516 UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (153) összesen
Like Tree226Likes

Téma: Nesze neked SNE! - a PokerStars megnyirbálja a VIP jutalmakat

  1. #131
    silvirenzo
    Vendég

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végigolvastam a hozzászólásaid és tényleg érdekelne, hogy ha te lennél az illetékes döntéshozó a pokerstars-nál, és jön az utasítás felülről (a tulajdonostól), miszerint 2016-ban több pénz kell, akkor te nem lépted volna meg pl ezt, hogy visszavágod a rendszerre roppant káros top regek (akik egyben top kifizetők is) juttatásait?

    Sajnos vagy nem sajnos, de ezt a ps jól csinálta a saját szempontjából. Van egy csomó fontos mutató amit mi nem ismerünk, de a szolgáltató tisztában van velük. Pl ha valaki befizet, akkor milyen százalékban játssza el a befizetett összes pénzt? Milyen százalékban fog újra befizetni? Átlagosan mennyi idő alatt játssza el a befizetett pénzt? Egy adott dollár mennyi idő alatt alakul át rake-é, vagyis a ps-nek profittá? Az esetleges nyeremény hány százalékban kerül kifizetésre, illetve visszaforgatásra? Aki már nyert egyszer és kifizetett, az mekkora valószínűséggel fog újra befizetni? Ezt milyen időn belül teszi? Ezek a számok hogyan változnak a játékosállomány különböző fish/reg arányainál? A közleményben ott van,h lefuttattak minden lehetséges forgatókönyvet (én ezt el is hiszem) és döntöttek.

    A terem célja,hogy minél több, rendszeresen minél nagyobb befizetéseket végrehajtó nem nyerő játékossal rendelkezzen. Ha úgy jobban tetszik, minél több tehetős szenvedélybeteg játékfüggőt akar magának tudni. Ha igazán genyák lennének, az életüket eljátszóknak kedveskednének ilyen olyan csilli villi ajándékokkal, hogy az anyagilag totális bukás mellet is úgy érezhesse a játékos,h megérte neki, mert jól szórakozott, vagy mert a ps közösséghez tartozhat, figyelnek rá, fontos a teremnek stb stb. Ez ennyi.

    A top regeknek marketing értékük VOLT, de már nincs akkora, helyettük van itt Neymar és Nadal és társaik. Annyi marketing értéke mégis van a regekenek, hogy ők az élő példa rá,h az online pókerből meg lehet élni, és ezzel az erre fogékonyakat be lehet csábítani a rendszerbe. Kérdés,h ez mennyibe kerül a teremnek? Ezek szerint annyit már nem érnek mint eddig, mert ez a konstrukció elavult, mert hiába hiszi el valaki,h akár belőle is pókersztár lehet, ha azt tapasztalja játék közben,h elverik mint a szart. Vagy csak már nem elég vonzó a tömegeknek a pókersztárrá válás lehetősége. Újjúlni kellett! Gondolom sem Neymar, sem Sara Chafak http://edge1.pokerlistings.com/asset...ksharkcage.png (reggelig nyalnám) nem két fillér, de valószínűleg jobb üzlet a ps-nek mint a sok TOP regnek visszafizetgetni.

    Amúgy egyszerű a történet. Képzeljük el Jürgent a német gyári melóst, aki havi 3000 euróból gazdálkodik, és amint beköszöntött az őszi rossz idő, úgy dönt,h esténként pókerezgetni fog, mert amúgy szeret kártyázni. Befizet 100 eurót, ennyit megér,h esténként elkártyázgasson, amíg az asszony a sorozatot nézi.
    1. eset: leül játszani, és villámgyorsan lefejik az asztalnál a jürgenekre váró regek.
    2. eset: leül játszani, és borzalmas játékkal hol ő javulja le a másik fisht, hol fordítva, de marad 80 eurója legközelebbre is, és jól szórakozott, izgalmasan telt az ideje, és nem sokon múlott,h megtöbbszörözze a pénzét, hiszen volt amikor 250 euróra is felszaladt.

    Belátható,h a teremnek jürgenek kellenek, és a 2. esetben leírt körülmények.

    A terem célja továbbá,hogy egy adott pillanatban minél nagyobb pénzmennyiség legyen a számlákon. Ehhez megint csak minél több befizető kell, nem pedig sok reg akik rendszeresen kifizetnek. Az igazán nagy kaszálás a terem részéről pedig akkor jön majd el, amikor az üzlet már nem mehet tovább, és a pénzek véletlenül mind bent ragadnak. Persze hülyeség levágni a tehenet, sokkal jobb naponta lefejni, de egyszer le kell vágni ha már öreg vagy beteg vagy elapadt a teje pl.
    Kb majdnem ugyanazt írtad le a fish/reg arányokkal kapcsolatban amit már én is leírtam. Az egyébként egyszerűen nem igaz h ps-nek az a célja h minél több fish üljön az asztaloknál, mert az se jó ha szinte csak fish van ugyanis ők nem pörgetnek mennyiséget. Itt a lényeg h egy jó fish/reg arány legyen ami nem tudom h 50/50 70/30 vagy 90/10 én ilyen dolgokat nem tudok megmérni mintahogy azt sem látom át h ők mi alapján döntöttek így igen valószínű millió egy forgatókönyvet láttak és én attól h nem vagyok hozzáértő laikusként még szerintem ugyanúgy lehet véleményem még akkor is ha ez a későbbiekben nem engem igazol.
    Nem tudom pl h ez miként fogja javítani a fish/reg arányt. Vegyük pl a magas limiteken alig játszanak ott fishek regek ezért hatalmas RB-t kapnak vissza h legalább folytassák a volument mert még tudnak belőle így is profitálni na most elveszik az RB-t ennek következménye h a BE vagy kicsit nyerő regek egy része átvándorol más termekbe ez még javíthatna is a fish/reg arányon, csak sajnos a másik felük meg nem termet fog váltani hanem mennek alacsonyabb limitekre net winnings-ért ennek következnémnye ha az alacsonyabb limiteken is erősödik a mezőny aki pedig ott BE vagy kicsit nyerő volt eddig nem tudja majd tartani a lépést a még erősebb mezőnyben ezért ő ismét megy egy limittel lejebb tehát tovább erősödik a mégalacsonyabb limiteken is a mezőny. Azaz kb már nl5-nl10-en is még több reg lesz egy fishre. én nem látom át h ez miként javítana az arányokon vagy a fish kedvén arra h többet játszont, újra befizessen. Sőt azt látom h tovább rontják a fish kedvét.
    A másik h az h most betiltanák a hudok használatát szintén nem a fisheknek kedvez, nem tudom kinek kell itt egy fishez hud alapból fishekről nem is gyűlik olyan sok hand össze hud nélkül is azonnal felismerem h fishről van szó mert limpel és postflop is bután játszik stb. meg kb így is úgyis 90%-ban csak értékért játszunk ellenük úgyh nem kell hud h elverjük őket. Hud csak regek ellen kell, bár ebben látok valami rációt h hud nélkül kevesebbet tudok a reg játékáról később veszem észre a leakjeit ezáltal nehezebben tudok ellene nullszaldós játékot hozni ami ronhatja a winningsemet, na de várjunk csak nála ugyanezek a gondok fent állnak majd akkor kb ebben se lesz sok változás. Sőt hud nélkül két opció között választhatnak a regek vagy pörgetik ugyanúgy kevesebb winningsért ami jobb a teremnek mert több pénz válik rake-é, vagy elkezdenek kevesebb asztalon játszani mert egy csomó mindent kénytelenek lesznek ők megfigyelni amit eddig a hud figyelt helyettük ez pedig nem jó a teremnek mert nem pörgetik a játékot. Vegyünk pl engem én 2010 óta játszok és az első 2,5 évben nem használtam hudot nem is tudtam csak 2-4 asztalon játszani azért mert összevissza note-olgattam azt h ki hányszor 3betelt hanyadik ch/r milyen boardokon csinálta ezt stb. csak note-okból éltem. Jött a hud és tökre örültem h mostmár egy csomó mindent nem kell note-olnom ezért fel tudtam menni 6-8-12 asztalszámra is. De ha most beszüntetnék a hudokat vagy kapnánk egy fos ps hudot ami kb semmit se trackel garantálom neked h visszatérnék a régi jegyzetelős 2-4 asztalos játékomra azaz kevesebb rake-t termelnék. Tudom h itt most magamból indulok ki, de biztos h rengeteg reg ugyanígy fog eljárni valaki meg persze ugyanúgy pörgeti tovább de azt megjósolni se tudom h itt is mi lesz a tendencia arányaiban és h ez jó lesz-e a starsnak. Vagy pl vegyük az MTT-ket régen tele volt 15 perces vakokkal manapság már csak 10 percesek vannak, illetve csupa olyan versenyek amik nagymezőnyűek a kis mezőnyűek nagy részét már sikerült felszámolniuk. Igazából akármilyen területre/játékvariánsra nézek azt látom h feláldozzák a skilleket a gambling oltárán.
    Szerencsejátékot csinálnak egy észjátékból.
    csufi likes this.

  2. #132
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    1. Szerintem mindannyian túl sokat gondoltok a nagyvállalatok vezetőiről. Itt kb. mindenki meg van győződve arról, hogy a stars vezetői képtelenek rossz döntést hozni a stars szempontjából. Bizonyára nem hülye emberek ülnek azokban a székekben, de nem is tévedhetetlenek (szerintem pl. a spin is rossz döntés volt hosszútávon).
    2. A regek alkalmazkodni fognak, egy részük úgy, hogy termet vált (méghozzá nagy részük, rakerace-el, privát deallel egyből kezdhetnek új teremben 70-80%-os rakebackkel). Jelenleg a teljes online poker 90%-a (nem pontos szám, hasraütés) folyik a pokerstarson, ez változni fog, már 10%-os elcsúszás is hatalmas változás, aminek van anyagi értéke is, ezt az értéket jelentősen alulbecsüli a stars vezetőség.
    3. Igazság szerint még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy ennek a döntésnek a hosszútávú hatása jót tesz majd az online pokernek, de rosszat a starsnak.
    banoster and Relax* like this.

  3. #133
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Ez elég tirpák.
    (nyissátok meg külön ablakban, és kapcsoljátok be a feliratot, azon van a lényeg)
    trixilw, Netrol and Laci24 like this.

  4. #134
    Tag TooBigJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet hosocske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt a zseniális elvet követve, hogy aki RB-ből keres az béna (gondolom kb NL2 szinten lehetsz kül értenéd mekkora baromság) ha most a PS eltörölné a rake-et akkor egyszerre 3szor annyi jó játékos lenne a mezőnyben,viszont ha pedig megtízszerezné azt, akkor pedig ez egész bolygón mindenki gyökérré válna egyetlen nap leforgása alatt?
    azert ez az NL 2 elég kapufa
    Keep calm and muck!

  5. #135
    Tag TooBigJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A pókert szerintem nem a Stars teszi tönkre! Ez csak válasz lépés volt. OldRknight írta le a tutit, ezzel reagált a stars a scriptelő, backing csoportok által pénzelt, csoportokban elemző, tanuló regek ellen. Egy átlag rekreációs játékos kurvára nem marad a póker mellett, mert kb 15 perc jut neki az asztaloknál és a scriptekkel pásztázó prók azonnal rácsapnak szétszedik majd kiköpik és a játékosunk többé a pókerre sem néz, mert azonnal megutálja. Már csak pár lépés és a HUD-ok is betiltásra kerülnek és marad a mindenki számára elérhető beépített HUD, meg az anoním asztalok!
    Néha a csajomnak befizetek 50 dollárokat hogy pötyögjön, de nem tart tovább 12-48 óránál pedig nagyobb a tudása mint egy átlag rekreációs játékosnak, aki meg még ennyit sem tud annak még hamarabb fogy el valószinüleg.

    Régen mikor először befizettem bármilyen tanulás nélkül eltartott vagy 1-2 hétig igaz akkor azért a nyeremény növelte is.
    Netrol likes this.
    Keep calm and muck!

  6. #136
    silvirenzo
    Vendég

    Alapbeállítás

    Menjenek már a p****ba a regek h képezték magukat, tényleg olyan undorító.
    Jymaster111 likes this.

  7. #137
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. Szerintem mindannyian túl sokat gondoltok a nagyvállalatok vezetőiről. Itt kb. mindenki meg van győződve arról, hogy a stars vezetői képtelenek rossz döntést hozni a stars szempontjából. Bizonyára nem hülye emberek ülnek azokban a székekben, de nem is tévedhetetlenek (szerintem pl. a spin is rossz döntés volt hosszútávon).
    2. A regek alkalmazkodni fognak, egy részük úgy, hogy termet vált (méghozzá nagy részük, rakerace-el, privát deallel egyből kezdhetnek új teremben 70-80%-os rakebackkel). Jelenleg a teljes online poker 90%-a (nem pontos szám, hasraütés) folyik a pokerstarson, ez változni fog, már 10%-os elcsúszás is hatalmas változás, aminek van anyagi értéke is, ezt az értéket jelentősen alulbecsüli a stars vezetőség.
    3. Igazság szerint még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy ennek a döntésnek a hosszútávú hatása jót tesz majd az online pokernek, de rosszat a starsnak.
    Nem hiszem, hogy mindenkinek opció kisebb teremben tolni. Én egész pályafutásom alatt kerültem a PS-t és megoldottam kisebb termekben a grindet, de a folyamatos tiltások meg RB-megvágások miatt pár hete visszamentem PS-re. A legtöbb regular el sem tudja képzelni PS-en kívül az életét, mert, hogy szar a szoftver, nincs hotkey, stb, amiben részben igazuk is van. Szerintem ezek a playák leginkább limitet fognak lépni lefelé.

  8. #138
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Akinek nem tetszenek a főnök döntései az nyugodtan kereshet más munkahelyet !!!

  9. #139
    Fáradhatatlan grinder imike12 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 13.
    Hozzászólások
    616

    Alapbeállítás

    Kell egy F@SZOM SZAKSZERVEZET,nincs mit tenni

  10. #140
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem, hogy mindenkinek opció kisebb teremben tolni. Én egész pályafutásom alatt kerültem a PS-t és megoldottam kisebb termekben a grindet, de a folyamatos tiltások meg RB-megvágások miatt pár hete visszamentem PS-re. A legtöbb regular el sem tudja képzelni PS-en kívül az életét, mert, hogy szar a szoftver, nincs hotkey, stb, amiben részben igazuk is van. Szerintem ezek a playák leginkább limitet fognak lépni lefelé.
    Ebben simán igazad van. Sokan fognak maradni, de sokan kénytelenek lesznek váltani, és a kisebb termekben sokszor a hobbijátékos lehet, hogy azért nem játszik, mert adott pillanatban nem talál asztalt, ahová beülhetne. Sőt esetleg vmelyik kisebb hálózat reagálhat a megváltozott helyzetre akár úgy is, hogy összehoz egy stars szintű szoftvert. Ha a stars forgalmának csak 10%-a áthelyeződik a többi terembe, az azoknak a termeknek 100%-os forgalom növekedést okoz, ha ez a forgalomnövekedés nem egyenletesen oszlik el, még az is lehet, hogy a stars így egy viszonylag erős konkurenciát teremt magának. Persze kérdéses, hogy a többi hálózat foglalkozik-e egyáltalán a pókerrészlegével, mert náluk fokozottan igaz, hogy a fő bevételi forrást elsősorban a sportfogadás jelenti, másodsorban a kaszinó, a póker meg kullog valahol hátul. A lényeg, hogy vmi halvány reményt látok arra, hogy a microgaming vagy a wpn (esetleg a whill az ipokertől függetlenül) lecsapjon a lehetőségre, és hosszútávon az online poker és mi jöjjünk ki győztesen az esetből.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •