Oldal: 157 / 215 ElsőElső ... 57107147155156157158159167207 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.561 - 1.570 (2147) összesen
Like Tree327Likes

Téma: 888poker

  1. #1561
    Tag fukika avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 13.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Üdv! Lenne pár kérdésem

    Első: lehet e itt mostanában játszani ? Mármint úgyértem hogy magyarországról.
    Második : Fizetett e be valaki mostanában? Hogy működik az FD bónuszuk mert az oldalon elég kétértelműen írják le. Szóval én úgy értelmeztem befizetek 100$-t és amikor csináltam 100 pontot akkor kapok 10$-t ? így értelmeztem de valahogy úgy van leírva hogy "fizess be 100 $-t és játssz 200$ al. akk ezt most ne szó szerint értsem ???

  2. #1562
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Én úgy tudom kivonult, nemtudom a meglévő regisztrációk élnek-e.

  3. #1563
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Hozzászólások
    661

    Alapbeállítás

    Idézet fukika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv! Lenne pár kérdésem

    Első: lehet e itt mostanában játszani ? Mármint úgyértem hogy magyarországról.
    Második : Fizetett e be valaki mostanában? Hogy működik az FD bónuszuk mert az oldalon elég kétértelműen írják le. Szóval én úgy értelmeztem befizetek 100$-t és amikor csináltam 100 pontot akkor kapok 10$-t ? így értelmeztem de valahogy úgy van leírva hogy "fizess be 100 $-t és játssz 200$ al. akk ezt most ne szó szerint értsem ???
    Én a héten fizettem be paysafecarddal. Kifizetésem is elfogadták. Nem írtak olyat még hogy tiltani akarnának. Minden nap játszom itt.

  4. #1564
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 06.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Felesleges sajnos firtatni a többi kérdést,hiszen az elsőnél bukta van.Magyarország nincs benne a regisztrálható országok között.

  5. #1565
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet Satyi1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felesleges sajnos firtatni a többi kérdést,hiszen az elsőnél bukta van.Magyarország nincs benne a regisztrálható országok között.
    De nem ez volt a kérdés, hanem, hogy lehet-e játszani. Lehet a régi regeknek, befizetni és kifizetni is lehet, csak új reg nem lehet.

  6. #1566
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 06.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De nem ez volt a kérdés, hanem, hogy lehet-e játszani. Lehet a régi regeknek, befizetni és kifizetni is lehet, csak új reg nem lehet.
    Szerintem az volt ,hiszen még sorrendbe is rakta a kérdéseit.Aki megkérdezi,hogy regisztrálhat-e,annak valószínűsíthető,hogy nincs számlája a teremben.Szóval felesleges az oltás részedről.
    Utoljára módosítva: Satyi1 által: 2015. 10. 18. 02:11

  7. #1567
    Tag fukika avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 13.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat ... hamarabb kellet volna regeljek

  8. #1568
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 21.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Tegnap tapasztaltam, hogy már nem mutatja a magyar zászlót a kliens, más magyarnál sem. Van valaki akinek több rálátása van ilyen ügyekre? Úgy értem, hogy lehet ez a kamutörvény miatt, vagy csak tök random tettek "hontalanná"? Amennyiben az előbbi, érdemes örömtüzeket gyújtani, hogy megúsztuk a bannolást és így megoldották, vagy ez már túl optimista?

  9. #1569
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 02. 25.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Sziasztok nekem van szamlam a teremben de mikor belepek a cashier ablak megnyilik csak nem toltodik be ez miert lehet? igy nem tudok beizetni

  10. #1570
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Idézet julia_contador eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegnap tapasztaltam, hogy már nem mutatja a magyar zászlót a kliens, más magyarnál sem. Van valaki akinek több rálátása van ilyen ügyekre? Úgy értem, hogy lehet ez a kamutörvény miatt, vagy csak tök random tettek "hontalanná"? Amennyiben az előbbi, érdemes örömtüzeket gyújtani, hogy megúsztuk a bannolást és így megoldották, vagy ez már túl optimista?
    ezt ma hajnalban fedeztem fel én is, de nincs infóm, mi lehet a hátterében

    Idézet XZooliX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok nekem van szamlam a teremben de mikor belepek a cashier ablak megnyilik csak nem toltodik be ez miert lehet? igy nem tudok beizetni
    nálam se töltődik most be, gondolom, hamarosan kijavítják
    julia_contador likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •