Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
Like Tree3Likes

Téma: NL5 6 max ZOOM

  1. #1
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás NL5 6 max ZOOM

    Sziasztok!Érdekelne a véleményetek arról hogy miért nem megy jól a zoom póker nekem mi lehet a baj? nem hinném hogy lazán játszom feszesen nyitok és cold callolok de valahogy mégsem megy jól.míg sima aszatlokon én úgy érzem hogy szuperul megy.én véleményem szerint az alkalmazkodás van a háttérben és zoomon ismeretlenül nem megy olyan jól mit sima asztalon mondjuk 50 hand után meg lehet mondani hogy ki milyen féle játékos.

  2. #2
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Azokból a handekből amiket posztolsz azt szűrtem le, hogy nincs igazán jól lefektetett koncepciód arra vonatkozóan, hogy hogyan játssz (akár egy-egy partiban, akár hosszabb távon).

    Viszont egyértelműen látszódik a fejlődés részedről, (releváns statok, jobb kérdések stb.) én pedig különösen örülök a leosztásoknak, mert te vagy jelenleg az egyetlen aki CG témában bármit is csinál.

    (((Többször hőbörögtem már azzal kapcsolatban, hogy egy "akadémián" véleményem szerint sokkal inkább dominálnia kellene a szakmai tartalomnak, de az utóbbi 2-3 évben sajnos már nem pörög a tudásmegosztás. Ez teljesen érthető, hiszen a tudás megosztója időt, energiát és edge-et, tehát végső soron pénzt veszít azzal ha segít más játékosoknak abban, hogy jobbak, felkészültebbek legyenek konkrét viszonzás nélkül. Viszont élménybeszámolókból, életvezetési tanácsokból és heti kiemelkedő versenyeredmények felsorolásából inkább egy bulvárblog jellegű oldal felé tendál az oldal. )))

    De visszatérve a ZOOM teljesítményedre, gondold át és rendszerezd grafokkal, statokal, és szűrőzött szituációkkal a helyzetedet! Akár készíts egy rövidebb, 20-30 perces videóanyagot a játékodról kommentárral együtt és biztosan fogsz kapni hasznos tanácsokat. (Bélakecske, Tir-X, Erikkke nagyon tapasztalt vén rókák, hipp-hopp átláthatják a leakjeidet és azért néha éreznek hajlandóságot a kommentálásra). A ZOOM valóban egy "vákumosabb" játékhelyzet, így az alkalmazkodás alacsony limiteken és nagy fluktuációjú mezőnyökben kisebb szerepet kap mint egy jól struktúrált alapstratégia.
    aliascrit and iDonkey like this.

  3. #3
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet Balázs1230 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!Érdekelne a véleményetek arról hogy miért nem megy jól a zoom póker nekem mi lehet a baj? nem hinném hogy lazán játszom feszesen nyitok és cold callolok de valahogy mégsem megy jól..
    Mi alapján érzed úgy, hogy nem megy? Alapból leírhatnád, hogy hány Zoom hand-et játszottál le az egyes limit-eken, milyen winrate-tel, illetve betehetnéd ide az alap stat-jaidat. Azok alapján már tanácsot is jobban lehetne adni.
    Ahogy én tudom, Zoom-on kisebb winrate-et lehet elérni, mint hagyományos asztalokon, mert a fish-ek is feszesebbek.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  4. #4
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    8,5K hand nem nagy minta de sajnos tűntek el handek 21/16 3,8 total 3 bet 26,6% WTSD, 50% az ebből megnyert, agg% 32,8% ,29,3% ,32,8%, cbet 56,8%,60%,76,9%

    míg sima asztalon 25K 25/20 5,4 total 3 bet,WTSD 26,7%, 56,4 az ebből nyer, Agg% 27,4%,26,3%,25%
    c bet% 45,6%,61%,57,5%

  5. #5
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    Nl5-ön játszom köszöm hogy ilyen segítőkészek vagytok.

  6. #6
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    Flush67 én is érzem már a fejlődést de még van sok hibám tavaly okt. től pókerezek és Tir-x -el már volt is 6 óra oktatásom, tényleg sok mindenben segített és érthetően mondta el a dolgokat. de még az a bajom sokszor hogy nem tudok dobni és be kéne látnom hogy tényleg őszintén raiselgetnek az ellenfelek csak nehéz ez az egész de már írom a noteokat és mindent menetek ami hasznos lehet (handeket ,színjelölések ,noteok,stb) és a fejlődésem érdekében tolom ezerrel a postokat is nektek ezért is külön KÖSZÖNET MINDENKINEK aki ír mert sokat segítenek és én is belátom hogy sokszor csak mákolok

  7. #7
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet Balázs1230 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    8,5K hand nem nagy minta de sajnos tűntek el handek 21/16 3,8 total 3 bet 26,6% WTSD, 50% az ebből megnyert, agg% 32,8% ,29,3% ,32,8%, cbet 56,8%,60%,76,9%

    míg sima asztalon 25K 25/20 5,4 total 3 bet,WTSD 26,7%, 56,4 az ebből nyer, Agg% 27,4%,26,3%,25%
    c bet% 45,6%,61%,57,5%
    A Zoom stat-oknál két dolgon akadt meg a szemem. Az egyik W$SD, a másik a river cbet. Az első talán lehetne magasabb, a river cbet pedig nekem túl soknak tűnik.
    Nagyon kicsi a Zoom-os minta, kéne legalább 50K hand, hogy az értékelhető legyen. Ha bankroll vagy egyéb szempontból nem érzed teljesen komfortosan magad NL5-ön, nyugodtan lépj vissza, és játssz ott mennyiséget. GL!
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  8. #8
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    igen ez a river cbet nekem is soknak tűnik lehet hogy variancia

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    a 3-bet viszont elég kevésnek tűnik, vagy CG-n ez a normális?

  10. #10
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet VTomi24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a 3-bet viszont elég kevésnek tűnik, vagy CG-n ez a normális?
    Nem tudom, mi a normális, nálam 4,8% a 3bet. (Zoom 60k hand)
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •