Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (21) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Negreanu a PokerStars új VIP programjáról

  1. #11
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az h 40% kal gyorsabban vesztik el a penzuket, sztem inkabb a jo kis spinnek koszonheto szoval kapjak be. En csak random spinezek levezeteskepp de ugy el tud tunni 10-20 buyin ket pislogas kozott ha szarul futok h csak na...
    Talán igaz ez a 40%, de szerintem inkább a fish/reg aránnyal lehet a probléma, és nem a HUD-dal.
    radír likes this.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  2. #12
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Mint tudjuk Negreanu a PS egyik szócsöve, most elhintette, hogy jajj ez mekkora szemétség, majd jön egy bloggal, hogy egyeztetett a vezetőkkel és mostmár teljesen egyetért a döntéssel, mert ez jó hatással van a játékra és a játékosokra! Egy nagyon jól fizetett kirakatember bár szerintem az elmúlt időben elkövetett megnyilvánulásai igencsak hiteltelen és szánalmas emberré tették! Egy igazi szánalomkupac lett!
    koviii and Masters800 like this.
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Amikor tavaly nyáron izrael mellett tette le a voksát na akkor vesztette el nálam a hitelét

  4. #14
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    nekem is az volt az első gondolatom, hogy ez az otthagyom a PS-t ha nem tudok vele egyetérteni, meg nem vagyok eladó stb ez annak a megágyazása, hogy majd hitelesebbnek tűnjön ha pár nap mulva előjön és tökéletesen egyetért a szabályozással.

    Bár hozzáteszem azt elég nehéz megmagyarázni, hogy a PS azt kommunikálja, hogy elvesz a nagy pénzeket nyerő játékosok profitjából, majd ezt a fish-eknek adja, hogy segítse a játék ökológiáját, miközben a jelenleg bemutatott tervben ebből csak annyi történik meg, hogy lenyúlják a nyerők profitják, de az nem látszik, hogy hol osztanák azt vissza a hobbi játékosoknak. Mert ugye azt az évi 4$-t amivel a chrome-starok többet kapnak és kb fel sem tűnik majd nekik, azt ne nevezzük visszaosztásnak, a többi VIP szinten pedig vagy nincs vagy negatív a változás. Úgyhogy a kommunikációjuknak ez a része konkrétan hazugság, a játékosok hülyének nézése.
    Ahogy azt is nehéz lesz megmagyarázni, hogy miért jó, hogy a legmagasabb téteken egyáltalán nincsen VPP (ami nem csak egyszerűen etikátlan és nonszensz, de azáltal, hogy így már a legtöbbeknek nem éri majd meg ezeken a téteken játszani, ezért ezek a játékosok alacsonyabb limitekre fognak visszaülni, ezért azok a limitek megerősödnek, így az ottani regulárok is kénytelenek lesznek lejjebb ülni és így tovább, ezért minden limiten meg fog erősödni a mezőny, és a hobbi player aki eddig break even tudott lenni a limitjén, most majd vesztő lesz... nem tudom ez hogyan segíti a játék ökológiáját).
    Végezetül azt sem tudom, hogy az SNE-t teljesítő játékosok szemenköpését és a 2016-os bónuszuk elsikkasztását hogyan lehet majd nem undorító dologként feltűntetni.

    szóval jó a beszélőkéje negrónak, de ezt még neki is nehéz lesz megmagyaráznia.
    danfiu and koviii like this.
    "Even a bad reason is better than no reason."

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Nem kell és nem is fogja túlmagyarázni! Elmondja,hogy ez igen is jót tesz a rekreációs játékosoknak,mert többet tudnak a pénzükért játszani és kész!

  6. #16
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet radír eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miközben a jelenleg bemutatott tervben ebből csak annyi történik meg, hogy lenyúlják a nyerők profitják
    Tévedésben éltek itt nagyon sokan.
    Nem nyúlnak le semmit, az az ő pénzük volt, amit eddig odaadtak a legnagyobb mennyiséget játszó regeknek. Ezentúl nem adják oda.

    A Tescoban sem vered az asztalt, hogy tegnap még akciós volt a zsemle, ma meg megloptok minket, mert már nem akciós!
    Amiért viszont jogosan verhető az asztal, ha a pénztárnál szólnak, hogy mialatt a sorban álltál, véget ért az akció, úgyhogy többet fizetsz. Emiatt lehet jogosan háborogni, hogy novemberben közölték, hogy nem élvezhetik akkora előnyét jövőre a játékosok az elmúlt 10 hónap munkájának.

    Mondom ezt úgy, hogy engem is mélységesen lesújtott a hír, és teljesen keresztúl húzta a terveimet a jövőre nézve.
    topin likes this.

  7. #17
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    annyira szeretem, mikor az ilyen triviálos dolgokat úgy írjátok le, mintha ezt rajtatok kívül senki nem értené, viszont arra már nem vesziktek a fáradtságot, hogy a szöveget amire reagáltok értelmezzétek.
    Kösz Tir-X, még írd le azt is, hogy így működik a kapitalizmus, meg azt is, hogy ha nem tetszik akkor menjünk máshova játszani meg még néhány hasonló közhelyes bölcsességet (amit egyébként mindenki ért hidd el)

    a probléma azzal van, hogy ők azt kommunikálják, hogy a rake amit elvesznek a magas VIP statuszú játékosoktól, az majd az alacsony VIP státuszú játékosok között lesz szétosztva, viszont ez nem történik meg. nem az a baj, hogy elveszik, hanem a kommunikáció, a tálalás és az hogy hogyan veszik el (2015-ben teljesített 2016-os bónuszok megvonása az utolsó pillanatban, ahogy azt te is írtad a posztod második felében)
    erikkke and koviii like this.
    "Even a bad reason is better than no reason."

  8. #18
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    az a baj, hogy azt írják, ez a hobbijátékosok érdekét szolgálja, és hogy ők mekkora császárok, hogy megvédik őket, és megmentik a pókert (!!!), aminek ezek szerint a fun-ról kéne szólni a versengés helyett, holott ezek az intézkedések sehogy nem szolgálják sem az hobbisták, sem a regek érdekeit, sőt éppen ellenkezőleg. mindkét réteg meg fogja szívni. (le ne írjátok, tudom, megtehetik, profitorientált cég, én mit csinálnék a heyükben, és jobban kell játszani és nem sírni stb, higyjétek el ezeket én is tudom, és értem)
    Utoljára módosítva: radír által: 2015. 11. 06. 12:12
    "Even a bad reason is better than no reason."

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Az a baj hogy vagy én vagy ti nem értitek a fóeum lényegét!majd biztos írjàtok páran gogy pont én nem értem de...!!!!rohadt nagy ám a magyar pójerközzösség még világviszonylatban is!ergo ennek a PA kőzősségnek is!.rengeteg magyar profi és nemzetjözi is felszólal az ügyben és higgyétek el ezt figyelik is!!ergo Trex ha ez rossz neked ne irogass olyanokat hogy megérted meg hogy te is ezt csinálnád az ügyben mert ezzel aláirod/játok a halálos ítéleteteket.!!!Nem ilyen 'promókkal' kell bevonzani a fisseket!Ha lehetne egy javaslatom inkább lobbyzzák vissza a tv reklámokat!azt támogatnám abba még semmi rossz nincs!

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Ja és FU*k ILLUMINATI! remélem ezt is figyelitek!whehehhe

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •