Oldal: 576 / 709 ElsőElső ... 76476526566574575576577578586626676 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.751 - 5.760 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #5751
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi

    A skrill kártyám érvényessége 2015/10-ig tart, tehát ebben a hónapban lejár (még egy hét). Mikor szokták küldeni az újat?
    Thx
    Nekem pár nappal lejárat után jött meg, automatikusan küldik. Olvastam van akinek 3 héttel korábban ez változó. Ha sürgős (mert elutazol és használnád) akkor lejárat előtt kérheted, hogy küldjék, de akkor azonnal tiltani fogják a régit és az új megérkezéséig nem lesz használható kártyád.

    Amúgy itt az első kártyám meg sem érkezett (ilyen még sosem fordult elő velem úgy, hogy volt már összesen legalább 50 kártyám) reklamálás újra küldték és ami meglepő újra chargeolták a 10€...A reklamáció sem járt sikerrel
    lecso10 likes this.

  2. #5752
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hozzászólások
    196

    Alapbeállítás

    Idézet chaab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Mennyire biztonságos? Ha havonta lépsz a skrillbe az ugyanolyan rizikós, hogy feltörik. (kivéve ha van tokened)
    miért rizikós, hogy feltörik, ha csak havonta lépek be?
    és hogy törik fel egyáltalán?

  3. #5753
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Hi

    A supportot melyik számon érdemes hívni, a nemzetközin vagy a UK-n? Mert az ID bepötyögése után nem történik semmi. Kártya meg nem érkezik...
    Lehet az újat meg kell igényelni?

  4. #5754
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi

    A supportot melyik számon érdemes hívni, a nemzetközin vagy a UK-n? Mert az ID bepötyögése után nem történik semmi. Kártya meg nem érkezik...
    Lehet az újat meg kell igényelni?
    Nekem sem érkezik az új kártya (tegnap jól meglepődtem, amikor közölték, hogy nem tudok vele fizetni, mert lejárt). A terms and conditionsban mindenesetre ezeket találtam:

    6.1 Your Skrill Card will expire on the expiry date printed on the plastic of the last Skrill Card that we
    issue you or such other date as we may notify to you. You will not be able to use your Skrill Card
    after it has expired.

    6.2 Shortly before your Skrill Card expires we may provide you with a replacement card or contact
    you to ask whether you require a replacement card. You must ensure that you have sufficient funds
    in your Skrill Account to cover your Annual Card Membership Fee prior to using your replacement
    card. We reserve the right not to reissue your card.

    Gondolom nem küldenek újat (kicsit sok a 'may' az én ízlésemnek), szerintem újat kell igényelni (még várok pár napot, végülis az előző kártya is később jött, mint vártam).

  5. #5755
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Nem is fog érkezni új kártya, hanem igényelned kell accountodon belül, mint ahogy az elsőnél tetted.
    Az enyém 31-én járt le, szombaton, vasárnap még aktívat jelzett, hétfőn belépve viszont már nem volt semmiféle kártyám, lehetett is igényelni az újat.
    Ma írtak, hogy elpostázták, remélem, jövő héten már tudom használni az újat (a PIN külön érkezik majd 1-2 nap késéssel).
    Sai and lecso10 like this.

  6. #5756
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Ez valami új módi? Nekem maguktól küldték éve elején. Még rá is kérdeztem a supportnál azt mondták automatikusan küldik és így is történt.

  7. #5757
    RVP
    RVP nem elérhető
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 12. 13.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    sziasztok! van vkinek infója,h január 1-től kiadják az adatainkat az államnak,ha kérik vagy ha nem kérik akkor is ? valaki aki otthon van a témában felvilágosíthatna,h mi a teendő..

  8. #5758
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet RVP eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok! van vkinek infója,h január 1-től kiadják az adatainkat az államnak,ha kérik vagy ha nem kérik akkor is ? valaki aki otthon van a témában felvilágosíthatna,h mi a teendő..
    És ha kiadják?

  9. #5759
    RVP
    RVP nem elérhető
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 12. 13.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    hát ezaz,h akkor mi történik? adóköteles?

  10. #5760
    Team Hero
    Csatlakozott
    2008. 09. 17.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ha kiadják?
    Szerintem ez egy nagyon is időszerű és jó kérdés és őszintén remélem, hogy emögött a visszakérdezés mögött van valami megnyugtató válaszod, mert ha nincs, akkor lecso10, kérdésedre válaszolva: ha a neteller, mint Man szigetekre bejegyzett cég, ugyanúgy mint a bankok, jan 1-től kötelezett automatikus adatközlésre külföldi állampolgár rezidens országa felé, akkor ha nem is jan 2-án, de előbb utóbb itt jó pár ember ***** nagyot fog szopni.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •