Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (80) összesen
Like Tree76Likes

Téma: Egyre többen csatlakoznak az Amaya elleni demonstrációhoz

  1. #11
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet imike12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt beírtam így ez elég?
    Im in. vimre24 1,5$ SNG + MTT micro..
    Ha az SNE-ket le is sz.rják, miattad tuti már ma este válságstáb fog összeülni az Amaya-nál!

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder imike12 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 13.
    Hozzászólások
    616

    Alapbeállítás

    Hát szoktam cg-t is tolni,ez engem is érint,gondoltam mindenki számít nem olvastam itt olyat,hogy csak SNE-k csatlakozzanak

  3. #13
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Az az igazság,h ilyenkor valamennyire egy világ omlik össze bennem! Ezek a regek valamennyire sokaknak példaképek,m amit elértek,abban iszonyat munka van. De az ilyen szerveződéseknél derül ki,h bár sok pénzt sikerült összekaparnia a többségnek, és szép jövedelmet realizálni, de a világról fogalmuk sincs! Hihetetlen,h képzett játékosok ennyire nincsenek tisztában a saját szerepükkel és jelentőségükkel. Mint ha a migránsok neki állnának tüntetni a kerítés túloldalán,h ha tovább folytatódik a kerítésépítés akkor nem jönnek be az országba! Vicc.
    Az ilyen szerveződéseknek akkor lenne értelme, ha lenne valami a regek kezében, amivel nyomást tudnának gyakorolni. De nemhogy nincs, hanem még függnek is a teremtől! Pl ha valaki megkeresné az amayát azzal,h bizonyítani tudja,h manipulálják az RNG-t, akkor ez már tárgyalási alap lenne.
    imike12 likes this.

  4. #14
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Hát szerintem a ps támadhatatlan helyzetben van.Mert ez a 3 napos sztrájkal nem sokkal többet fognak elérni a játékosok(persze jobb, mint a semmi), mint, hogy akik addig játszanak a limitjükön örülnek a minimális mezőnygyengülésnek, már ha egyáltalán érezhető lesz.A ps-nek sztem nem nagyon.

    Ami viszont valószínüleg zavarná a vezetést az a végleges co és irány egy másik terem, de ezt szerintem nem sok sn/sne fogja meglépni, mert sztem mindig lesz aki marad és élvezi, hogy könnyebb a játék ezzel is valamennyivel közelebb kerül a korábbi bevételéhez, plusz mert még így se tudok hasonló mértékű RB -et kínáló termet, de lehet, hogy csak nem néztem eléggé körbe:-)
    Természetesen sokert a srácoknak!

  5. #15
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Teljesen ogazad van. Maga a nem játszás pont az ellenkezőjét váltja ki, mert az amatőrök maradnak. De az egyszerre pénzkiutalás nem! Annak biztos nek örül az amaya. Én nem vagyok nagy hal, de ho egy picit hozzátegyek a dolgokhoz, a tüntetésre nem csatlakozok (nincs meg a min játék szam), de abban a két napba kiutaltatom a pénzem 25%át!

  6. #16
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 19.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az az igazság,h ilyenkor valamennyire egy világ omlik össze bennem! Ezek a regek valamennyire sokaknak példaképek,m amit elértek,abban iszonyat munka van. De az ilyen szerveződéseknél derül ki,h bár sok pénzt sikerült összekaparnia a többségnek, és szép jövedelmet realizálni, de a világról fogalmuk sincs! Hihetetlen,h képzett játékosok ennyire nincsenek tisztában a saját szerepükkel és jelentőségükkel. Mint ha a migránsok neki állnának tüntetni a kerítés túloldalán,h ha tovább folytatódik a kerítésépítés akkor nem jönnek be az országba! Vicc.
    Az ilyen szerveződéseknek akkor lenne értelme, ha lenne valami a regek kezében, amivel nyomást tudnának gyakorolni. De nemhogy nincs, hanem még függnek is a teremtől! Pl ha valaki megkeresné az amayát azzal,h bizonyítani tudja,h manipulálják az RNG-t, akkor ez már tárgyalási alap lenne.
    Ha így gondolkodna egy SNE, h nyeljünk be mindent és ne csináljunk semmit akkor soha nem lett volna SNE.
    naggeri, fejes1988 and radír like this.

  7. #17
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Szomorú dolog, de én is úgy érzem, hogy semmit nem fognak elérni a sztárkkal.
    Ugyanakkor ez egy kiváló alkalom lesz arra, hogy HA a PS most úgy érzi, hogy rossz fát tett a tűzre, akkor emelt fővel tudja majd azt mondani, hogy meggondolták magukat a sztrájk miatt.

    Amúgy pedig PS megteheti, hogy elveszít a 10000-ből 100 reget, a regek nem engedhetik meg, hogy elveszítikenek 1 pókerteremből 1 pókertermet.

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    a többi reg meg örül, hogy játszhat majd az nap egy gyenge mezőny ellen:-) ha valamit el akarnának érni, akkor egy összehangolt cashout-ra és egy másik terembe való befizetésre lenne szükség, annak több értelmét látom

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet EUBANK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a többi reg meg örül, hogy játszhat majd az nap egy gyenge mezőny ellen:-) ha valamit el akarnának érni, akkor egy összehangolt cashout-ra és egy másik terembe való befizetésre lenne szükség, annak több értelmét látom
    Ez meg a másik. Könnyen elképzelhető, hogy a regek hiánya miatt a semiregek megtolják azt a pár napot, és észre sem lehet venni a forgalomkiesést.

  10. #20
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet AlexMan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van ennek értelme?
    Nem akarok megbántani senkit, mindkét oldal érveit értem. (kiteszek magam elé 1$-t és azzal gondolkodok) de ez a demonstráció nem hiszem, hogy fenyegető.

    Aki éveket beletesz abba, hogy a játékát tökéletesítse és elér egy megélhetési szintet, és közben a PS őket hozza fel példának -na látod ők is megcsinálták, gyere te is és légy megélhetési pókeres- attól nem etikus a jövő évi jutalékát, rakebackjét elvenni. (és talán a többit sem)

    Mi lesz a demonstráció? Ha csökkentitek a rakebacket, akkor mi nem játszunk és nem veszünk ki pénzt a zsebetekből.

    A bankroll kiutalási dolog is vicc. Ezeknek annyi pénzük van, hogy egy-egy reg pénzét simán visszautalják, és igen nem lesz a PS (céges) számlán befektetve, de nem is fog a reg játszani, azaz nem viszi el az "extra hasznukat".
    Sajnos a PS úgy tekint a Supernovákra mint akik addig jók voltak, még reklámot csináltak, de most a Supernova megy, a focista csapat jön reklámozni.

    Azzal sztrájkolni, hogy a "passzív jövedelmet" (bocs a kifejezésért, kemény munka az a passzívhoz) ha lecsökkentitek a felére,
    akkor nem vesszük ki 3 napig azt se... hát? Ez eredményes?

    Nekem lenne ötletem jobb sztrájkra. De szerintem már így is sokat írtam.
    a tavalyi rake emelés után is volt demonstráció, és akkor is visszalépett az amaya, úgyhogy szerintem van értelme. Az pedig totál tévedés, hogy a termeknek egyáltalán nincs szüksége regekre, természetesen ezt kommunikálják, pont azért, hogy az ilyen jellegű demonstrációknak elejét vegyék, és természetesen a regek jelenlegi aránya nem ideális (senkinek), de azért ne higyjétek, hogy ha a regek komoly hányada szedné a sátorfáját, akkor a PS tapsikolna örömében. Felére esne vissza a teremben az akció, ami nyilvánvalóan nem kedvez a rake termelésnek... hiába nem bukja el a fish a pénzét, az rake-ké sem fog átalakulni csak majd jövő karácsonyra. (és a fish sem örül ha 10 percet kell várnia, hogy elinduljon egy 30$-os SNG) és kiutalás akkor is lenne, mert a versenyeket akkor is megnyerné valaki, a CG asztalokon akkor is lenne upswing, és akkor is lennének jobb és gyengébb játékosok, ha a jelenleg "reg"-nek nevezett réteg elhúzna.
    Utoljára módosítva: radír által: 2015. 11. 08. 14:26
    Lord Secret and Nlzkm9 like this.
    "Even a bad reason is better than no reason."

Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •