Oldal: 1327 / 1746 ElsőElső ... 32782712271277131713251326132713281329133713771427 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 13.261 - 13.270 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #13261
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    azt írja, hogy a közelmúltban korlátozák a HUD-ok használatát is.
    Erről nem tudok, pontosan milyen korlátozások voltak ezen a területen?
    "Even a bad reason is better than no reason."

  2. #13262
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás HM1 Import file(s)

    Azt vettem észre, hogy a HM1 (1.14.02) nem képes feldolgozni a ma játszott Zoom hand-jeimet. Az sem működött, ha az Import file(s) gomb megnyomása után kézzel mutattam rá a fájlra. Eddig rendben működött. Tapasztaltatok hasonlót, vagy nálam nem OK vmi?
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  3. #13263
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Idézet radír eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azt írja, hogy a közelmúltban korlátozák a HUD-ok használatát is.
    Erről nem tudok, pontosan milyen korlátozások voltak ezen a területen?
    Én PT4-en a megengedett színskálák korlátozását tapasztaltam... pl: 5 féle színt használtam a bb szám megjelenítéséhez - most már csak 2-t tudok...

    Most session közben szétesett a hud, gondolom és remélem ez ezektől függetlenül történt...

  4. #13264
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    azt mondja a support, hogy az olyan dolgokat tiltották be mint az alábbiak:
    -mutatott statok dinamikus változása a játékos tendenciái alapján (tehát egy adott statot csak akkor mutat a HUD, ha az számunkra releváns a... pl a fold to c-bet csak akkor látszik, ha az ellenfél túl sokat, vagy túl keveset dob)
    -statok dinamikus változása a flop-turn-river kártyák függvényében (különböző board típusokon más-más, az adott board típus szempontjából releváns statok mutatása)
    -board specifikus statok használata: pl az általános c-bet stat oké, de a c-bet duplázódott vagy egyszínű boardokon már nem.
    -játékosok autómatizált megjelölése és osztályozása (statok alapján autómatikusan fish-nek vagy reg-nek jelöli a HUD)
    - játékos tendenciák vizuális (színekkel, vagy grafikonokkal) jelölése több különböző stat alapján (pl bet size/ hand strength grafikon használata, vagy a turn c-bet stat színének változtatása a flop c-bet statok figyelembevétele mellett...
    - de pl az sem engedélyezett, hogy egy adott stat színe a populációs tendenciákhoz viszonyítva változzon. (Pl az oké, ha a VPIP-nál beállítod, hogy 30% fölött legyen piros, de az már nem, ha azt állítod be, hogy ha a teljes adatbázisod alapján, a populációs tendenciához képest 10%-kkal több, akkor legyen piros.)
    "Even a bad reason is better than no reason."

  5. #13265
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Hi
    Hogyan lehetne egyben kitörölni a játékosok szín jelöléseit, úgy,h a ps beállításai megmaradjanak?

  6. #13266
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi
    Hogyan lehetne egyben kitörölni a játékosok szín jelöléseit, úgy,h a ps beállításai megmaradjanak?
    van a pokerstars.eu mappában egy xyz.notes file, vagy valami hasonló, azt töröld ki, de előtte csinálj egy biztonsági mentést a mappáról hátha mégsem így kell. Ha ezután elindítod szerintem nem lesznek jelölések, ha újra elkezded akkor majd gondolom csinál úgy file-t
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  7. #13267
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    van a pokerstars.eu mappában egy xyz.notes file, vagy valami hasonló, azt töröld ki, de előtte csinálj egy biztonsági mentést a mappáról hátha mégsem így kell. Ha ezután elindítod szerintem nem lesznek jelölések, ha újra elkezded akkor majd gondolom csinál úgy file-t
    Na, ezt már próbáltam és nem törlődött ki a file. De most úgy is megpróbáltam,hogy kitöröltem kiléptem, újra be és akkor már eltűnt. ****a
    Thx

  8. #13268
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Senki se felejtse el beváltani év végéig az fpp-it 15000 fölött, mert jövőre elértéktelenedik.

    2250 fpp 25$ 2700 starscoin 27$
    6250 fpp 75$ 7500 starscoin 75$
    15400 fpp 200$ 18480 starscoin 184$
    37500 fpp 600$ 45000 starscoin 450$
    100000 fpp 1600$ 120000 starscoin 1200$

  9. #13269
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Biztos én vagyok túl amatőr ehhez, de hol lehet beállítani azt, hogy hány asztalt nyisson meg a zoom egyszerre? Korábban volt rá egy opció, hogy 1-től 4-ig hányat nyisson meg, de egyszerűen nem találom ezt most.

    Köszönöm

  10. #13270
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 04.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet nimga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Biztos én vagyok túl amatőr ehhez, de hol lehet beállítani azt, hogy hány asztalt nyisson meg a zoom egyszerre? Korábban volt rá egy opció, hogy 1-től 4-ig hányat nyisson meg, de egyszerűen nem találom ezt most. Köszönöm
    ott van az most is. lehet, hogy rá kell klikkelned a "more buy-in options" fülre, hogy legördüljön.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •