Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (80) összesen
Like Tree76Likes

Téma: Egyre többen csatlakoznak az Amaya elleni demonstrációhoz

  1. #31
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szóval akármennyire is próbáljátok a negatív hozzáállásotokkal HSZ-tekkel telebombázni a fórumot, ennek van értelme és hatása is lesz. ( főleg a jan1-utáninak)
    Peace
    Bocsánatot kérek mindenkitől, akiben az jött le, hogy negatív a véleményem. Sajnos felesleges erről itt vérre menő vitát folytatnunk, a döntéseket nem mi hozzuk, de abban abszolút igazat adok, hogy a látszólagos destruktív kritikának nincsen helye, én örülök, hogy a közösség így kiáll magáért, és kívánom a legjobb eredményeket!
    naggeri and radír like this.

  2. #32
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért ne lenne célravezető ha 1000 ember nem játszik 3 napot? akár hogy nézzük ha 1000reg hétköznap nem játszik azt meg fogják érezni, ( és igen itt most multitablingelő CG-ről meg SNG/spin-ről van szó akikből igazából a PS él-raketermelés és nem arról a plussz 19.000 játékosról akinek kb a 80%-a letolja a napi 1dolláros versenyét aztán jónapot.) Szóval, igenis ez fájni fog PS-nek. Nembeszélve arról hogy ha ez nem változik akkor jan-1 től ezeknek a játékosoknak a nagyrésze el is fogja hagyni a PS-t, vagy csak pénzének kis %-át fogja ott tartani csak bumhunterre. Szóval akármennyire is próbáljátok a negatív hozzáállásotokkal HSZ-tekkel telebombázni a fórumot, ennek van értelme és hatása is lesz. ( főleg a jan1-utáninak)
    Peace
    Ezt értjük,de milyen perspektívájuk lehet a PS regeknek? Vannak a piacon jobb lehetőségek?

  3. #33
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 19.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt értjük,de milyen perspektívájuk lehet a PS regeknek? Vannak a piacon jobb lehetőségek?
    Mérget veszek rá, h iPoker az új szoftverébe már építi a nagyobb limiteket. nl/pl1k+, spin, stb.

  4. #34
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet TedHeris88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mérget veszek rá, h iPoker az új szoftverébe már építi a nagyobb limiteket. nl/pl1k+, spin, stb.
    Először is egy stabil, kevés memóriát igénylő szoftver kell ami nem dobál le 10 percenként, valamint reménykedni hogy nem vonul ki az összes ipoker terem az Országból.

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt értjük,de milyen perspektívájuk lehet a PS regeknek? Vannak a piacon jobb lehetőségek?
    Igen vannak. 45% rakeback, az kb. a 30%-os microgaming rakeback + egy közepes helyezés egy race-en (beleszámolva, h kicsit magasabb a rake, mint starson), A WPN - ről nem is beszélek, az alapból vetekedett a régi SNE juttatásokkal + kicsi private deal és verte is, 1-1 ipoker alapból veri a 45%-ot, pláne a 30-at.

  6. #36
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1, kivéve a "Peace " részt. Nekem a tököm van tele ezekkel a "felesleges bármit is csinálni, úgyis a stars az erősebb, akkor már inkább örüljünk neki" típusú hsz-ekkel. Valamint, teszem hozzá, én még abban sem vagyok biztos, hogy a stars egyáltalán túlélné, ha a játékosok azon 20%-a, akik a legtöbb pénzt tartják bent, egyszerre nyomna rá a cash-out gombra.


    De ku*va jó hogy nem csak én gondolkodok így!
    Peace!

  7. #37
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    amúgy szerintetek a délelőtti kb. 40.000 főből aki bevan lépve PSre annak hány százaléka realmoney-s? Szerintem minimum a fele! Na most akkor ellehet azon gondolkodni hogy ha már maradunk ezeknél a számoknál akkor 20.000-nek hány % micro-s? Ha az én gondollatmenetem helyes akko könnyen rájöhetünk hogy 3 nap 500 mid/high reg akkik evidens multitable-eznek szerinteem komoly rake-hiányt tudnak okozni!Tuti lesz hatása! higgyetek benne!hinni kell benne!

  8. #38
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 05. 22.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Jol teszik, remelem minel tobben osszegyulnek es nem hagyjak magukat.

  9. #39
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    egyre keményebb vagy frisco.... egyre:-)))

  10. #40
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    LOL
    Egyeseknek nem igazán tűnik fel, hogy 1000 regulár milyen károkat tud rövid távon okozni a ps-nek.Itt nem tili-toli gamerekről beszélünk hanem (maradjunk a spinnél) 150-200 /day -es sessionokről.Ha csak 500 ilyen játékos nem játszik 3 napig az kb 300k rake kiesés a ps-nek. Nem nagy összeg, de a vezérkar elgondolkodhat rajta, hogy hosszútávon hová vezet ez.
    Egyébként van egy olyan érzésem, hogy a ps sem hülye, bedobtak egy ilyen kemény változtatásokat beharangozó hírt, számítottak a felháborodásra, majd elővezetik a piros mappában már jó előre előkészített B tervet, és nagybácsis mosollyal előterjesztik: kicsit magasabb % rb de semmiképpen sem akkora mint régen volt.A regek megnyugodnak,. hogy érdemes volt sztrájkolni a ps meg jót kuncog, hogy még az imidzse is megnőtt mint alkuképes partner.

Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •