Oldal: 15 / 16 ElsőElső ... 513141516 UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (153) összesen
Like Tree226Likes

Téma: Nesze neked SNE! - a PokerStars megnyirbálja a VIP jutalmakat

  1. #141
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sőt esetleg vmelyik kisebb hálózat reagálhat a megváltozott helyzetre akár úgy is, hogy összehoz egy stars szintű szoftvert.
    Erre befizetek hamarabb fognak bonuszt csökkenteni, mert már nem kell hogy ezzel harcoljanak a ps ellen, és jó rb nélkül is jönnek a playák át
    Netrol likes this.

  2. #142
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben simán igazad van. Sokan fognak maradni, de sokan kénytelenek lesznek váltani, és a kisebb termekben sokszor a hobbijátékos lehet, hogy azért nem játszik, mert adott pillanatban nem talál asztalt, ahová beülhetne. Sőt esetleg vmelyik kisebb hálózat reagálhat a megváltozott helyzetre akár úgy is, hogy összehoz egy stars szintű szoftvert. Ha a stars forgalmának csak 10%-a áthelyeződik a többi terembe, az azoknak a termeknek 100%-os forgalom növekedést okoz, ha ez a forgalomnövekedés nem egyenletesen oszlik el, még az is lehet, hogy a stars így egy viszonylag erős konkurenciát teremt magának. Persze kérdéses, hogy a többi hálózat foglalkozik-e egyáltalán a pókerrészlegével, mert náluk fokozottan igaz, hogy a fő bevételi forrást elsősorban a sportfogadás jelenti, másodsorban a kaszinó, a póker meg kullog valahol hátul. A lényeg, hogy vmi halvány reményt látok arra, hogy a microgaming vagy a wpn (esetleg a whill az ipokertől függetlenül) lecsapjon a lehetőségre, és hosszútávon az online poker és mi jöjjünk ki győztesen az esetből.
    Kivánom, hogy legyen igazad, az említett termekkel a legnagyobb gond szerintem a fishpool hiánya. Ongamen toltam korábban meg elég sokat ipokeren SNG-ket, egyszerűen nem voltak új játékosok. A fishek is ugyanazok voltak. A szerencsekerék világában szerintem feltámaszthatatlan az SNG-élet, azon a szaron meg mindig van akció, legalábbis ipokeren igen, winningen kevésbé.

  3. #143
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet uav_online eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erre befizetek hamarabb fognak bonuszt csökkenteni, mert már nem kell hogy ezzel harcoljanak a ps ellen, és jó rb nélkül is jönnek a playák át
    Nem azt írtam, hogy így lesz, hanem, hogy látok rá halvány esélyt. Innentől meg kb. nem értem minek kellett ezt ideírnod? Neked mi fenéért esik olyan szarul, ha én látok lehetséges pozitív fejleményt? Ha totál szarul érezzük magunkat, attól neked jobb?

  4. #144
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kivánom, hogy legyen igazad, az említett termekkel a legnagyobb gond szerintem a fishpool hiánya. Ongamen toltam korábban meg elég sokat ipokeren SNG-ket, egyszerűen nem voltak új játékosok. A fishek is ugyanazok voltak. A szerencsekerék világában szerintem feltámaszthatatlan az SNG-élet, azon a szaron meg mindig van akció, legalábbis ipokeren igen, winningen kevésbé.
    Hát sajna az sng-nek lehet, hogy végleg lőttek. De szerintem a szerencsekerék is zsákutca. Előbb-utóbb ketté fog válni a hobbijátékos vásárlói köre, és aki a szerencsejátékot keresi benne, az áttér majd a félkarú rablókra, mert az a vicc, hogy ott van több esélye nyerni, aki meg a készségjátékot keresi benne, az meg visszamegy normális pókert játszani.

  5. #145
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem azt írtam, hogy így lesz, hanem, hogy látok rá halvány esélyt. Innentől meg kb. nem értem minek kellett ezt ideírnod? Neked mi fenéért esik olyan szarul, ha én látok lehetséges pozitív fejleményt? Ha totál szarul érezzük magunkat, attól neked jobb?
    relax..csak a véleményem volt. bocs.

  6. #146
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    2+2-n a strike topikban találtam, egyébként ezért _is_ van értelme strike-ot szervezni:

    https://pbs.twimg.com/media/CTdV3LGU8AAMmI3.png
    "Even a bad reason is better than no reason."

  7. #147
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Idézet radír eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2+2-n a strike topikban találtam, egyébként ezért _is_ van értelme strike-ot szervezni:

    https://pbs.twimg.com/media/CTdV3LGU8AAMmI3.png
    Sok köze nincs a sztrájkhoz ugyanis kijött a gyorsjelentése és nyomott egy profit warningot.

    http://www.bloomberg.com/quote/AYA:CN

    Kis termekbe való átköltözés szerintem elég életképtelen a szoftverek és játékosok terén egyaránt.
    Hiába kap valaki nagyobb rakebacket-racet, (ahol magasabb a rake is) ha kevesebb akciót kap, agyilag kikészül a szoftvertől és ha hazai játékos akkor heti szinten távozik 1-2 terem illetve van amibe nem lehet már regisztrálni.

    Nem tudom mennyire gondolja komolyan a PS, hogy ezt már most végigviszi vagy direkt bevitt egy gyomrost és így könnyebben elfogadnak a játékosok egy a tervezetnél jobb feltételt.
    De a lényeg az a tendencia és az pedig, hogy szorítja a hurkot a regek nyaka körül.
    Sanszos, hogy jövő év végén vagy két év múlva már ezen a szinten lesznek a visszatérítések és közben a HUD is tiltásra kerül esetleg még Jollykat kever a paklikba.

    Annak örülnék, ha az erőfeszítések arra mennének, hogy egy közös legalizált piac jöjjön létre és ezután lehetne meghódítani új piacokat.
    De ha a realitás talaján maradok akkor ez sok sok év múlva talán, esetleg bekövetkezik, mert egyszerűen mindenben a töketlenkedés megy eu és tengerentúli fronton is.
    Utoljára módosítva: chaab által: 2015. 11. 12. 02:49

  8. #148
    Fanatikus tag Brader avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    425

    Alapbeállítás

    fakjú ps akkor is beütöm az elitet 500k vpp-ről!!!
    OldRknight likes this.

  9. #149
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 19.
    Hozzászólások
    254

    Alapbeállítás


  10. #150
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 05. 20.
    Hozzászólások
    86

    Alapbeállítás

    mindezek mellé, ha valaki megakarja nézni az sng lobby jövőjét a full tilten meglesheti.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •