Oldal: 583 / 594 ElsőElső ... 83483533573581582583584585593 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.821 - 5.830 (5934) összesen
Like Tree431Likes

Téma: Mit csináltatok volna? - MTT

  1. #5821
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma elemzés, számolgatás után nem hagyott nyugodni és equilabba rangeztem kicsit.
    Szóval: Amivel szerintem overel: 88+, AJs+,AQo+
    Durván 57 -43 neki. De 10-13 BB-t gondolom ilyen lappal vígan kell callozni , még ha ritkán flippelünk is?.
    Ha úgy gondolod, hogy ennyire nagyon szűk a range-e, akkor el lehet dobni, nyilván ennek a kulcsa épp az, hogy mennyire tudod a korábban látottak alapján meghatározni a pontos range-ét. Arra azért érdemes odafigyelni a számolgatáskor, hogy az eredeti pusholónál is van lap, tehát itt annak megfelelően kell számolni, neki nash szerint itt 27,5-et kell beraknia 6 bb-vel, és én ezen nem is szűkítenék nagyon, mert az teljesen általános dolog, hogy néhány bb-vel beteszik első beszélőként, hogy a következő körben ne egye őket a vak. Szóval számoláskor azt is tedd bele.

    Amúgy a Marcow által írt 88+, AT+ range-re pontosan flipelsz ellene.

  2. #5822
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Értem, igen itt számitott volna egy értékes hud:-) mégegyszer köszi.

  3. #5823
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Egy FT 3 fős szituról kérném a véleményeteket.

    Szóval 3-an voltunk: a CL 25 bb, Mad63 12bb és én 6bb
    1. handbe kisvakból rátoltam K10o-al Madre és megadott Q9o-al. (board KTTxJ
    2. Mad open pusholt (6bb) amit calloltam J10s-el nála KJo. Húzta.
    3. utolsó handem A5s-al és 5BB vel rátoltam és callolt 63o-al. board 665AJ

    Szóval a kérdésem, hogy szerintetek (szintén eredménytő függetlenül,nem panaszkodás) valahol hibáztam?Esetleg ellenfél?
    Mert bár örülnék neki, ha minden ászos pushomra 63o-al callolna,de neccesnek érzem.Mert nash szerint benne van a call rangebe, de itt azért volt icm, plusz nem gondolhatta, hogy 63-nál szarabbal beteszem még, ha 5BB is.

    Szóval érdekelne a véleményetek, meglátásotok.

  4. #5824
    odu
    odu nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    Nincs itt semmi hiba. Két jófej gambler. Talán brazil...:-)

  5. #5825
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy FT 3 fős szituról kérném a véleményeteket.

    Szóval 3-an voltunk: a CL 25 bb, Mad63 12bb és én 6bb
    1. handbe kisvakból rátoltam K10o-al Madre és megadott Q9o-al. (board KTTxJ
    2. Mad open pusholt (6bb) amit calloltam J10s-el nála KJo. Húzta.
    3. utolsó handem A5s-al és 5BB vel rátoltam és callolt 63o-al. board 665AJ

    Szóval a kérdésem, hogy szerintetek (szintén eredménytő függetlenül,nem panaszkodás) valahol hibáztam?Esetleg ellenfél?
    Mert bár örülnék neki, ha minden ászos pushomra 63o-al callolna,de neccesnek érzem.Mert nash szerint benne van a call rangebe, de itt azért volt icm, plusz nem gondolhatta, hogy 63-nál szarabbal beteszem még, ha 5BB is.

    Szóval érdekelne a véleményetek, meglátásotok.
    Nash az van icm-ben is, csak a zsetonok pénzben kifejezhető értéke megváltozik, ezért ott a nash is máshogy fog kinézni. Ha van hr-ed, akkor le tudod elemezni az összes handet. Könnyen elképzelhető, hogy a JTs is rossz megadás, de ha vázolom fel magam előtt a szitut, a 63o is tuti szar call.

  6. #5826
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 06. 23.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás kérdéses hand SM-on

    Sziasztok!

    Szeretném az mtt regek véleményét kérni az alábbi handről!
    https://www.weaktight.com/r/5645d18dd3904314308b4ec1
    A hand előtt kerültem új asztalra, az ellenfélről nem volt statom, a KJo ep nyitásom kicsit laza, inkább a postflop megjátszásomról szeretném kérni a véleményeket!

    Köszi előre is!

  7. #5827
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    river check/call lett volna megfelelő eléggé blöffszagú a megjátszás mind a te részedről mind az ő részéről szerintem azt gondolta hogy nincs semmid és eldobatta a lapodat

  8. #5828
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet VarszegiTa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szeretném az mtt regek véleményét kérni az alábbi handről!
    https://www.weaktight.com/r/5645d18dd3904314308b4ec1
    A hand előtt kerültem új asztalra, az ellenfélről nem volt statom, a KJo ep nyitásom kicsit laza, inkább a postflop megjátszásomról szeretném kérni a véleményeket!

    Köszi előre is!
    Nagyon kellemetlen szitu. Turn-t szerintem érdemesebb tovább ütni, még kaphatsz értéket húzóktól és rosszabb papíroktól. Call esetén ezen a riveren ch-callozok egyet, hadd lője a bustedjait.

    Így megjátszva eldobom a pappert, elég ritkán látok ilyen blöfföket, és nálad rosszabbal is csak callol.

  9. #5829
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 06. 23.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Alapesetben a standard megjátszásom nekem is a turn cbet, de direkt trükköztem, hogy ne tegyen J-ra, és nyilván a river betem már értékért ment. Abban nem látok logikát, hogy ha blöffre tesz akkor inkább miért nem hero calloz akár ász magassal, 22,33,44,77,99,TT-zel , 78s-sel, vagy rosszabb bubival. Egyetlen ráció az allin blöffjére a busted flushdraw, de sajna vagy nem sajna nem tudtam elhinni, hogy teljes stackjéért blöffbe fordítja. Sokkal inkább arra gondolnék, hogy slowplayelt 55, 66-ja van, illetve a 88-t is így játszaná meg, AJ még lehet, illetve slowplayelt AA és KK de azt inkább turnon nyitná, de nem feltétlenül, esetleg JJ-vel így játszik, de az elég ritka mert inkább 3betel pre, és azt amúgy is blokkolom. Ami még a call mellett szól, hogy eléggé alulreprezentált a handem.

    Equilabbal elemezve egy ilyen ranget adtam meg neki, és itt a busted ász magas húzókat is bent hagytam, ha esetleg mégis blöffölne velük: KK+,JJ,88,66-55,AJs,AcQc,KcQc,KcJc,QcJc,AcTc,KcTc,QcTc,JcTc,Tc9 c,AJo és ez ellen csak 25%-ot hozok. 29%-ot kéne.
    Hát ezért is volt nehéz a döntés...

    Ja, a river check/call pedig azért nem tetszik, mert értéket hagyok benne, ha check backel azokkal a lapokkal, amivel herocallozna...

    Megálja a helyét a magyarázat?

    (A hand: https://www.weaktight.com/r/5645d18dd3904314308b4ec1)

  10. #5830
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Nagyon nem látom at ezt a replayert, de sztem flop cbet az -ev a range Ellen. Szoval skipelnem es check foldolnek vagy check callolnek ilyen 910s q10s vagy valami ellen amit meg verek. Turnon valószínűleg lőnem tovább ha mar megadott, de a check is jo. Meg lehet kutyulni itt mind ket opció plus ev az tuti. Riveren nem látom h mi történt itt is 2 opció van a Bet vagy a check call. Ha o pusholt riveren az nagyon necces. Ahogy érzed? betolna-e szerinted blöffből vagy hívna e ekkorát ertekert? Bet meg mehet kicsit 1/4 pot Ax ellen vagy kicsi pp ellen ami mar nem hívna. De bele lehet baszni egy nagy betet is olykor. Igazság szerint sztem minden Bet size jo ha hívni akarsz.

    na mostmár látom h Bet foldoltal. Az jo játék. Lehet h az 1/4 hívás kellett volna amit tanácsoltam. Sztem 88 lesz nála.
    Utoljára módosítva: regie által: 2015. 11. 16. 13:55

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •