Oldal: 245 / 268 ElsőElső ... 145195235243244245246247255 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.441 - 2.450 (2676) összesen
Like Tree651Likes

Téma: Hajrá Magyarország!!!

  1. #2441
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet ALCU01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Vagy te a gyereked énekversenyén is fogadnál a Kovácsék lányára, ha annak sokkal szebb hangja lenne, és esélyes lenne a győzelemre? wp gg

    l
    Megfogtál bazzeg. Arra nem fogadnék, vagy ha meg igen, arról SOHA SENKINEK nem beszélnék.
    ALCU01, iKeksz, VTomi24 and 2 others like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #2442
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 05. 23.
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez a tipikus "szegény ember hozáállás" amikor kevered az érzelmeket az üzlettel és tartod az otp részvényed mer az a hazai bank, és akkor is emelkedni fog. Nyugodtan lehet szidni bárkit aki a norvégokra tett, szimplán a profitját próbálta maximalizálni a legjobb belátása szerint. Ez most nem jött össze, de biztos vagyok benne hogy a károgók egy fillért se tettek a magyar győzelemre ( inkább ugy mondom komolyabb tétet) mivel ha szivünkre tesszük a kezünket ezt senki sem hitte igazán. Szerintem irtó primitív hozáállás ez a "magyarok ellen nem fogadok mert magyar vagyok " duma, ráadásul még büszkék is rá.
    Az hogy kinek SZURKOLTAM, és az hogy kinek a győzelmének volt a "VÁRHATÓ ÉRTÉKE" nagyobb és amiatt abba fektettem a pénzem, ebben az esetben nem eggyezett nálam meg sokan másoknál. Ennyi. Lehet savazni

    A primitív emberek ti vagytok ,akik a hazájuk himnuszát ugy hallgatjátok,h közben azon agyaltok,h ugyis beszopunk és nyerek vele 50k...Milyen ember az ilyen ?egy erkölcsi nulla!Több száz esemény volt arra a napra,ami fogadható volt,mégis ezen akartatok nyerészkedni! Javaslom ,h köpjetek egyet felfele és álljatok alá!!!Na te meg erre legyél büszke,h +EV volt ebben a meccsben!kb 15el vannak utánunk a világranglistán,egy olasz C verte őket...,de plussz EV persze,mert a magyarokat mki veri...szánalmas
    Utoljára módosítva: As Roma által: 2015. 11. 13. 18:30

  3. #2443
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet As Roma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A primitív emberek ti vagytok ,akik a hazájuk himnuszát ugy hallgatjátok,h közben azon agyaltok,h ugyis beszopunk és nyerek vele 50k...Milyen ember az ilyen ?egy erkölcsi nulla!Több száz esemény volt arra a napra,ami fogadható volt,mégis ezen akartatok nyerészkedni! Javaslom ,h köpjetek egyet felfele és álljatok alá!!!Na te meg erre legyél büszke,h +EV volt ebben a meccsben!kb 15el vannak utánunk a világranglistán,egy olasz C verte őket...,de plussz EV persze,mert a magyarokat mki veri...szánalmas
    nem vagyok egy nagy sportfogadó, de ugy ítéltem meg a multbéli tapasztalatok / statisztikák alapján ill. Strock keze alatt mutatott játék alapján hogy + EV. Ennyi. Primitiv az valóban erős volt, inkább értsd úgy hogy pénzügyileg alulképzett ha ez jobban tetszik. Ha valami meg +EV szerinted akkor minek kell belekeverni holmi nemzeti érzést? Szerinted te nagyobb magyar vagy ezálltal? Vagy jobb ember? Hidd csak ezt ha ezt akarod hinni
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  4. #2444
    Fanatikus tag kispászti avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 23.
    Hozzászólások
    217

  5. #2445
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    "nem vagyok egy nagy sportfogadó"

    de a magyarok ellen azért nehogy már ne fogadjak, pénzügyileg olyan képzett vagyok

    tettem rájuk a románok és az északírek ellen is, most nem, de én se vagyok egy nagy sportfogadó (ebből is látszik)
    de nagy ritkán fogadok és akkor a magyarok ellen eszembe se jutna
    magyar nemzeti válogatott játszik, nemzeti érzelmeket ne keverjük már bele, akkor mit?

    hidd csak nyugodtan hogy jobb vagy okosabb vagy ettől

  6. #2446
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 05. 23.
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem vagyok egy nagy sportfogadó, de ugy ítéltem meg a multbéli tapasztalatok / statisztikák alapján ill. Strock keze alatt mutatott játék alapján hogy + EV. Ennyi. Primitiv az valóban erős volt, inkább értsd úgy hogy pénzügyileg alulképzett ha ez jobban tetszik. Ha valami meg +EV szerinted akkor minek kell belekeverni holmi nemzeti érzést? Szerinted te nagyobb magyar vagy ezálltal? Vagy jobb ember? Hidd csak ezt ha ezt akarod hinni
    Ha közgazdász végzettséggel pénzügyileg alulképzett lennék,akkor sry!De te biztosan remek statiszta lehetsz,ha ebből a norvég csapatbol plussz +ev-t éreztél!Igen jobb embernek érzem magam,sőt embernek GERINCCEL!Majd ha leülsz a gyerekeddel meccset nézni,aki full meccs lázban ég és sugárzik róla,h őszintén bizik benne ,h végre 1x nekünk is sikerülhet...na akkor mond neki:na kisfiam meg ne probálj örülni ha véletlen golt rugunk,mert "apa megérezte a nagy tüske szagát és + EV-T " LÁTOTT EBBEN A MECCSBEN!llehet nyer vele egy huszast,és attol sokkal könnyebb életünk lesz! Na ezek azok az emberek,akikre egy percet is kár pazarolni!részemről ennyi..leri rolad a butaság és a kapzsiság!Sajnálni valo emberke lehetsz
    fejes1988, Shaikon and fszt2 like this.

  7. #2447
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    Innen látszik, hogy nektek a pénz fontosabb, mint a győzelem. Mert ti egyből azt feltételezitek, hogy valaki nem tudott örülni a magyar győzelemnek, mert nem nyert pénzt.

    A legnagyobb fogyatékosság a saját csapatodra fogadni. Pont, hogy ellene kell: ha veszít a csaptod akkor legalább már egy kis pénzt nyertél, ha nyer a csapatod akkor kurvára lesz@rod a pénzt!
    VTomi24 likes this.

  8. #2448
    Fanatikus tag Kamanduk avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Hazafiság = felsőbbrendűnek tartani egy nemzetet azért, mert ott születtél.
    Nincs bukó session, csak túl rövid session.

  9. #2449
    Fanatikus tag klagyi avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 30.
    Hely
    La Laguna, Tenerife
    Hozzászólások
    233

    Alapbeállítás

    Idézet Kamanduk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hazafiság = felsőbbrendűnek tartani egy nemzetet azért, mert ott születtél.
    felsőbbrendűnek -> számomra fontosabbnak

    A felsőbbrendűt meghagynám másnak (..hland, über alles).
    VTomi24 likes this.

  10. #2450
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Gondoltam válaszolok mindenkinek, aki nem tudja vagy nem akarja fölfogni, a miértjét a fogadásnak, de nem ér annyit az egész, csak falra hányt borsó lenne. Viszont leprimitívezni, szánalmasnak titulálni valakit ezért nem hiszem, hogy igazán bölcs és hazafias tett lenne, de lelketek rajta. Valószínűleg azok közé a "hazafiak" közé tartoztok, akik büszkén skandálják egy-egy meccsen, hogy ki nem ugrál b...s román, kifütyülik más nemzet himnuszát, mert más is ezt csinálja, akkor mi se legyünk különbek. Gratulálok nektek és köszönöm, hogy megmondjátok a frankót, ki milyen magyar! Új példaképeim lettetek!
    csiga19794 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •