Oldal: 143 / 175 ElsőElső ... 4393133141142143144145153 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.421 - 1.430 (1749) összesen
Like Tree207Likes

Téma: iPoker hálózat

  1. #1421
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet uav_online eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem a kérdésed, egy hálózat az egész. Ha x-ben 10 en vannak, akkor y-ban is.
    Ha valamit rosszul irna a scout akkor az összes tétre rosszul írná.
    Oké. Szerintem félreértettük 1mást.

    Kérdés: Scout-ban egy adott Network-ön belül lévő teremre és az abban lévő asztalok számára nem lehet rákeresni, ugye?
    Csak azért, mert iPoker esetében furcsának tartom, hogy az egész hálózatra mutat annyi plo asztalt (bizonyos téten), mint amennyit szoktam látni az egyik(!) termének a kliensében.

  2. #1422
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oké. Szerintem félreértettük 1mást.

    Kérdés: Scout-ban egy adott Network-ön belül lévő teremre és az abban lévő asztalok számára nem lehet rákeresni, ugye?
    Csak azért, mert iPoker esetében furcsának tartom, hogy az egész hálózatra mutat annyi plo asztalt (bizonyos téten), mint amennyit szoktam látni az egyik(!) termének a kliensében.
    Ezt nem tudom, szerintem nem.

  3. #1423
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van megoldás az ipoker hibákra.
    Akinek nem jön be a bejelentkezési ablak bármely ipoker oldalon( Betfair, Netbet, stb) a kliensnél, vagy csak fehér az ablak az csinálja ezt meg és be tud lépni és menni fog. Vezérlőpult->Internetbeállítások->Speciális->Biztonság résznél kipipálni az SSL 2.0 és 3.0 használatát.


    Megcsináltam!
    Mégsem jön be a Mybet ugyan azt a hibaüzenetet írja ki.
    Viszont az Everest simán megy!

  4. #1424
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Na, az sbr rake-ről csak annyit, hogy befizettem 1000 dollárt, vesztettem 2 nap alatt 173-at, azaz abszolút fishnek tűnök a rendszerben. Csináltam 147 dollár raket. Mennyi rake-et írtak jóvá nekem? 89-et!

    Azaz komoly befizetés és komoly bukó mellett is 60%-on számolják el a termelt rake-emet! Kérdem én, ki az aki az ígért 100% feletti szintet kapja ebben a rendszerben? Vagy akár csak megközelítőleg?
    Utoljára módosítva: mikki86 által: 2015. 11. 16. 15:16
    Mefnut likes this.

  5. #1425
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Szóval kritizálhatjuk a pokerstarst a változtatások meg a kommunikáció miatt, de amit ezek műveltek itt, az kétszer akkora hazugság, és kétszer akkora lopás volt.

  6. #1426
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    128

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na, az sbr rake-ről csak annyit, hogy befizettem 1000 dollárt, vesztettem 2 nap alatt 173-at, azaz abszolút fishnek tűnök a rendszerben. Csináltam 147 dollár raket. Mennyi rake-et írtak jóvá nekem? 89-et!

    Azaz komoly befizetés és komoly bukó mellett is 60%-on számolják el a termelt rake-emet! Kérdem én, ki az aki az ígért 100% feletti szintet kapja ebben a rendszerben? Vagy akár csak megközelítőleg?
    Szia!

    Teljesen megértelek, ugyanebben a cipőben járok.
    Első deposit óta körülbelül 20!!!! buyint buktam és már újratöltéseken is túl vagyok. Ennek ellenére 70%-osan könyvelik el a termelt rake-emet.
    Lehet ,hogy be kellene még szórnom 50 buyint , hogy felugorjak 80%-ra?

    Amint látható a vesztő játékosok sincsenek megsegítve ezzel ergo az ipoker-marketing ellenére nem lesznek hosszabb ideig benntartva a körforgásban.

    Az egész SBR egy átverés szerintem.
    Utoljára módosítva: Mefnut által: 2015. 11. 16. 16:01

  7. #1427
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 19.
    Hely
    velence
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Hy,
    Egyenleget el lehet rejteni valahogy?

  8. #1428
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szóval kritizálhatjuk a pokerstarst a változtatások meg a kommunikáció miatt, de amit ezek műveltek itt, az kétszer akkora hazugság, és kétszer akkora lopás volt.
    melyik terem, honnan regelve. Van ami a régi rendszerben számol, van ami az újban. Van ami újban de jó helyről regelve a régiben. Tény hogy az új követhetetlen. De az ipoker soha nem jelentette ki, hogy lesznek akik 100% feletti rb-t kapnak ezt csak az affilok kezdték el így reklámozni élükön a strategyvel.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  9. #1429
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Vurczinger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hy,
    Egyenleget el lehet rejteni valahogy?
    betpot, fent már linkelték.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  10. #1430
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Nem 100% feletti rb-re gondoltam, hanem 100%-on elszámolt rake-re. Tehát ha a HM-ben látok 1000 dollár raket, akkor a rakerace-en ne 500 legyen már a nevem mellett, hanem 1000. Egyébként akadémiás mybet, betfair ugyanez volt.

    Bizonyos bónuszoknál a régi módon számolnak, csak levitték a juttatást, pl betfair 50-ről 35-re az alap vip-et, és 20-ról 10-re a bank job promót.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •