Oldal: 584 / 594 ElsőElső ... 84484534574582583584585586 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.831 - 5.840 (5934) összesen
Like Tree431Likes

Téma: Mit csináltatok volna? - MTT

  1. #5831
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 06. 23.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Köszönöm a válaszokat, véleményeket! GL

  2. #5832
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Szerintem itt ugyanarról beszélünk. Nem lesz elégszer riveren az allin blöff.

    "Ja, a river check/call pedig azért nem tetszik, mert értéket hagyok benne, ha check backel azokkal a lapokkal, amivel herocallozna..."

    Ha turnön callolt, akkor lesz vajon még benne egy utca? A húzókat, amik nem estek le, eldobja. Amivel turnön még herozott ("
    blöffre tesz akkor inkább miért nem hero calloz akár ász magassal, 22,33,44,77,99,TT-zel , 78s-sel"), azt is elhajítja, viszont ezek egy részét blöffbe próbálja fordítani. Összességében rosszabb nem fog fizetni 3 utcát. Regie véleményére reagálva: azért ezt a flopot az esetek döntő többségében ki fogjuk vinni egy tölténnyel már flopon, ismeretlen játékos range-ét meg sem próbálom felállítani, kábé bármilyen pp, bármilyen suited connector, és any2 broadway papír lesz nála, suited Ax... Ch-call az ő range-e ellen szerintem elég weak, nem fogunk tudni mit kezdeni a turnön oop, hiába vagyunk most még elől, és gondolkodó játékos ellen a ch-raise-el sem reppelünk semmit.

  3. #5833
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Hello.

    Ebben a handben szeretném a véleményeteket kérni+ ellenfelünk statjai
    A vereny 2$ rebuy. Ft-n vagyunk a kifizetés:
    1.247
    2.181
    3.136
    4.102
    5.70
    6. 54
    7.42
    8.30
    A kérésem ha itt 3 betelünk akkor és ránk tolja easy call? vagy a 2 shorti miatt kérdéses lehet? Vagy IP inkább csak flat? Melyik lesz a jobb megoldás?
    Screenshot_29.jpgScreenshot_30.png

  4. #5834
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Alapvetően az AQs túl szép papír, hogy el3betfoldoljuk, és rohadt jól játszható postflop ip, emiatt szívesen flatelek pre, pláne mert a két short mögöttünk van, ha betolják, ellenük ízi call. Villainről kábé nulla a minta, de az talán árulkodó lehet, hogy 91 hand alatt két 3betet kapott, és mindegyikre 4betelt - ez megint csak a flat felé terel.
    Flush67 and Nandi92 like this.

  5. #5835
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően az AQs túl szép papír, hogy el3betfoldoljuk, és rohadt jól játszható postflop ip, emiatt szívesen flatelek pre, pláne mert a két short mögöttünk van, ha betolják, ellenük ízi call. Villainről kábé nulla a minta, de az talán árulkodó lehet, hogy 91 hand alatt két 3betet kapott, és mindegyikre 4betelt - ez megint csak a flat felé terel.
    "A kérdésem,ha itt 3betelünk,akkor és ránk tolja easy call?"
    Nem inkább easy fold?
    VTomi24 likes this.

  6. #5836
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "A kérdésem,ha itt 3betelünk,akkor és ránk tolja easy call?"
    Nem inkább easy fold?
    Nincs mérvadó mintánk nyilván de elég aktív volt illtve abban a 2 esetben mikor 3betet kapott mind2x 4betelt + BvB vagyunk így még szélesebb a range nem hinném, hogy itt csak QQ+ AKval mennyen 4bet allin. Elég jó lehet neki ez a helyzet, hogy nyomás alá helyezzen a 2 kis short miatt...De lehet csak én misztifikálom túl...

  7. #5837
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően az AQs túl szép papír, hogy el3betfoldoljuk, és rohadt jól játszható postflop ip, emiatt szívesen flatelek pre, pláne mert a két short mögöttünk van, ha betolják, ellenük ízi call. Villainről kábé nulla a minta, de az talán árulkodó lehet, hogy 91 hand alatt két 3betet kapott, és mindegyikre 4betelt - ez megint csak a flat felé terel.
    Nekem az lenne a érdèsem, hogy hány BB-től pusholnád ismeretlen ellen flat helyett?

  8. #5838
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Nandi92 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs mérvadó mintánk nyilván de elég aktív volt illtve abban a 2 esetben mikor 3betet kapott mind2x 4betelt + BvB vagyunk így még szélesebb a range nem hinném, hogy itt csak QQ+ AKval mennyen 4bet allin. Elég jó lehet neki ez a helyzet, hogy nyomás alá helyezzen a 2 kis short miatt...De lehet csak én misztifikálom túl...
    Azért annyira nem shortik azok 11 meg 14BB+al,illetve nem vagyok abban sem bizos,hogy 33BB-vel callozgatni kell a 4bet allinokat AQ-val egy ft-n.

  9. #5839
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Nekem is a flat tetszik. Főleg azért mert a releváns statisztikái alapján nem őrült 19/18-at játszik. A 4bet allin range-t nem domináljuk agyon, ha kompetens játékos akkor a 3bet call range nincs ha kevésbé kompetens akkor AA-KK .
    20 BB alatt tolnám be és reménykednék hogy visszalopásnak minősíti.
    Egyetlen problémám azzal amit leírtam, hogy ettől nekünk nem lesz 30BB körül vakharcban 3bet rangeünk. De nem hiszem hogy ez 2 dolláron nagy gond lenne.
    Utoljára módosítva: illese által: 2016. 01. 15. 14:36

  10. #5840
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Nem hiszem, hogy zsetonégetés, többször vihetjük el a kasszát, mint nem, ráadásul, ha calloz még mindig játszható a lapunk, így viszont csigával értek egyet és easy fold.
    csiga19794 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •