Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás Póker termekkel kapcsolatos kellemetlenségek

    Gondoltam nyitok egy topicot,ahova beszámolhatunk arról,hogy milyen kellemetlen dolgok történtek velünk bizonyos pókertermekben.Több helyen is olvastam,hogy "a terem nem fizet" vagy "3hét után is gondok vannak a kifizetéssel"
    Egyértelmű,hogy ha valaki egy új terembe regisztrál akkor utánanéz fórumokon,hogy ki mit írt az adott teremről,de azért szerintem nem árt,ha van egy gyűjtőhelye is ezeknek a dolgoknak.
    Jöhet a topicba minden ami fontos lehet:minden olyan terem amit nem ajánlanátok,vagy épp olyan,ahol nem sikerült maximalizálni a profitot,pl. a FD-bonus kihasználatlansága miatt...

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Ami ihlette a topic-nyitást az a Mybet poker.
    Nem néztem kellőképpen utána a dolgoknak,mert csak egy kis összeget fizettem be próbaképp
    Ipoker terem,gondoltam nem lehet baj.Aztán,befizettem.Óriási tranzakció-díjjak vannak,befizetésnél 1-2%,aztán főszámláról pókerszámlára,szintén kb 1%,miután visszautalod főszámlára újabb 1%,majd kifizetésnél újra levon bizonyos összeget.Ezer eurós nagyságrendnél ez elég komoly összeg lehet.Pontosan nem látom át,de szerintem minimum 50euro.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 19.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Nálam az AKpoker nem fizet már lassan 2 hete.A supporttól azt a választ kaptam hogy gondok vannak a kifizetésekkel MB-re,így a pendig státuszomból visszarakattam a pénzt a számlámra hogy amíg rendeződnek a bajaik addig is tudjam pörgetni a rollt.Eddig soha nem volt ilyen gond,minden esetben 2 nap alatt megjött a kikért összeg.Kár hogy pont karácsony előtt nem juthattam hozzá,lehet hogy épp ez a szezon okozza a problémát.

  4. #4
    Tag fukika avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 13.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás Duck poker

    Sziasztok ! Levelezgetek a duck pokerrel nem akarnak pontot adni a Sitandgoim után . Ma kaptam megint egy levelet. De mielőtt bemásolnám leírom az előzményeket. Nem fizettem be a terembe kaptam 5€ kezdőtőkét. ÉS abból kezdtem játszani múlt 7 en kia akartam venni 20€-t de nem sikerült mondván szereznem kell 100 Poker pontot . Jó oké akkor megcsinálom akkor volt kb 2 pontom most van 5.68 de egy jóideje megállt a pontszámítás. Lejátszok napi 10 -12 sng-t kb napi 4 pontot kéne jóváírjanak ..... de semmi mondtam nekik hogy rossz a rendszer stb nézzék meg számítsák újra a pontjaimat mert egy ideje nem megy feljebb kicsitse. Ezt a levelet kaptam ma hajnalban !

    Hello,

    Per review of your play it appears that you have bought into the SNG's with tournament money, which do not count towards your points balance. To accrue points you must buy in with real money.

    Én a saját pénzemből játszok ... Amit abból az 5 €-ból azóta nyertem. Nem értem őket. most kb 42 euróm van bennt kivenni nem tudom csak max bent gyüjteni mert ilyen ürügyekkel jönnek.

  5. #5
    Team Hero
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hely
    Tolna/Szeged
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    Tegyel fel pár EUR-t, nyomass CG asztalt vagy még több sng-t, nyerj még hozzá egy kis pénzt és vedd ki

  6. #6
    Lelkes újonc royaliver avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 21.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Külföldi fórumokon sem nagyon írnak arról, hogy sikerült kiutalni. Ne legyenek nagy reményeid...

  7. #7
    Tag fukika avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 13.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Köszi ! Szerintem is az lessz ! Persze a kifizetéshez azthiszem 100 pontot kell elérjek szal jópár sng-t kell lejátszak hogy összejöjjön.

  8. #8
    Idegen termo80 avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Komolyabb oldalakon kellene pókerezned,és akkor nem járnál így...

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Mi ez WPN? Amúgy ilyen oldalon ne csodálkozz, hogy kacsának néznek, árulkodó már a nevük is..

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás

    szerintem be kellene tenned pár forintot és utána vedd ki!!!!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •