Oldal: 13 / 27 ElsőElső ... 3111213141523 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (261) összesen
Like Tree121Likes

Téma: Pokerstars Spin n' Go

  1. #121
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Milyen bankroll management-et ajánlotok egy rekreációs játékosnak Spin n' Go-ra, a legalacsonyabb téteken 50Bi elég lehet?
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  2. #122
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Milyen bankroll management-et ajánlotok egy rekreációs játékosnak Spin n' Go-ra, a legalacsonyabb téteken 50Bi elég lehet?
    1-2 délutánra elég... Nem értek hozzá, csak hallgatom milyen swingekkel dolgoznak mások...
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  3. #123
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1-2 délutánra elég... Nem értek hozzá, csak hallgatom milyen swingekkel dolgoznak mások...
    Olyat már én is olvastam, hogy nagyon lazán becsúszik egy-egy 10-es bukó széria. Lehet, hogy akkor inkább 100+ Bi lesz a tuti.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  4. #124
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    nem értek hozzá de délután unatkozok azt elég !

    7$.ig vagy alatta 50bi simán elég,
    de csak hallgatok...

  5. #125
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Milyen bankroll management-et ajánlotok egy rekreációs játékosnak Spin n' Go-ra, a legalacsonyabb téteken 50Bi elég lehet?

    Helló! Én lepörgettem fél dolcsisból pár ezret 3-4 asztalon és a legnagyobb bukó 8buyin volt.De itt tényleg gyenge a mezőny, de feljebb nyílván jóval nagyobbak a swingek.

  6. #126
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helló! Én lepörgettem fél dolcsisból pár ezret 3-4 asztalon és a legnagyobb bukó 8buyin volt.De itt tényleg gyenge a mezőny, de feljebb nyílván jóval nagyobbak a swingek.
    Köszönöm a választ! Még nem döntöttem el, hogy belevágok, vagy sem. Egyelőre vegyes érzéseim vannak a Spin-nel kapcsolatban, hol pókernek, hol rulettnek látom.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  7. #127
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Ha jól tudom azért is könnyebb csoportban játszani, mert, ha valaki behúz valami nagyot akkor mindenki részesül belőle valamilyen arányban, ezzel is javítva a durva swingeket.

  8. #128
    Fanatikus tag Brader avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    425

    Alapbeállítás

    Ha beállok egy csoportba könnyebb lesz ez a játék??? úúúúúúúú, nekem eddig ezt miért nem mondta senki???
    Utoljára módosítva: Brader által: 2015. 11. 21. 00:40
    Jymaster111 likes this.

  9. #129
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a választ! Még nem döntöttem el, hogy belevágok, vagy sem. Egyelőre vegyes érzéseim vannak a Spin-nel kapcsolatban, hol pókernek, hol rulettnek látom.
    Mulattságnak nem rossz és alacsony téten egészen mesebeli agyhalottak vannak. Melléklem az elmúlt 1700 grafikont. Ha megnézed, chip-ev ben nagyon kicsik a swingek mert tényleg gyagyák tehát többnyire elől vagy amikor beteszed. (a standard játékterv hogy addig terrorizálod az ukrán kollégát amíg egyszer egy rossz pillanatban áll a sarkára...). A chip-evs down-oknak a nagy része is inkább az volt hogy fáradtan ültem le.2015-12-07_9-53-49.jpg
    Buy-in ben viszont simán benne van egy 20 BI mert ha elkapsz egy sorozatot amikor csak 2* szorzót ad, akkor hiába 15% a chip ROId veszteni fogsz.
    3 dolláron keveset játszottam, ott is rettenetes a mezőny de már egy kicsit kevésbé passzívak szóval ott lehet már nagyobb lesz a chip variancia is, mert be kell időnként tenni egy K7-el.

  10. #130
    Va
    Va nem elérhető
    Tag Va avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Bekescsaba
    Hozzászólások
    182

    Alapbeállítás

    Kinek milyen ROI jött itt, és milyen téten? Nekem 10.1, de nagyon kicsi a lejátszott mennyiség (pár százas csak).

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •