Oldal: 580 / 709 ElsőElső ... 80480530570578579580581582590630680 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.791 - 5.800 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #5791
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 21.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Szevasztok! Van valakinek ötlete arra, hogy a 888ról érkező 3 napon belüli két 200$-os withrawal-em közül a másodiknál miért csak 185$-t kaptam? Felvettem a skrillel a kapcsolatot és azt a választ adták, hogy az az utalás egy másik email címről jött és, hogy Huf-ban kapták meg, amit át kellett konvertáljanak ezért az eltérés. Javasolták továbbá, hogy írjak a 888 supportnak, amit értelemszerűen nem merek (nem szivesen kockáztatom az accom bannolását).
    Csak azt nem értem hogy kb 5 éve van skrillem és bármilyen dollár utalás dollárban is érkezett meg a számlára, erre most két teljesen egyforma összegű meg más pénznemben érkezett meg.. 888 historyban is ott van, hogy 200 Usd paid.

    Leszarom a 15 dollárt de ez így elég érdekes kis plusz költségeket jelenthet a jövőre nézve..

    Nem jártatok még így?

    köszi

  2. #5792
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Ki-befizetésnél néha random chargolják az összeget. Figyelni kell mindig, hogy azonos nemű devizában váltson. Jelen esetben ennek estél áldozatul, ez a 15$ egy konverziós fee.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  3. #5793
    PSOP VII. bajnok
    Csatlakozott
    2010. 02. 24.
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    A számla bezárása mennyire bonyolult folyamat és mennyi ideig tart?

  4. #5794
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet joco11111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A számla bezárása mennyire bonyolult folyamat és mennyi ideig tart?
    pár órát vesz igénybe

  5. #5795
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    248

    Alapbeállítás

    ez a skrill egy rémálom, csak azért kérdezi meg, hogy szerencsejátékra akarom-e használni a pénzt, hogy ugyanúgy ne engedje a bankom a befizetést, mint egyesen kártyával a terembe.
    Az utalás is sokkal gagyibb, mint netellernél, utalok egy összeget és ők azt majd jóváírják egy adott árfolyamon?

  6. #5796
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Idézet julia_contador eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szevasztok! Van valakinek ötlete arra, hogy a 888ról érkező 3 napon belüli két 200$-os withrawal-em közül a másodiknál miért csak 185$-t kaptam? Felvettem a skrillel a kapcsolatot és azt a választ adták, hogy az az utalás egy másik email címről jött és, hogy Huf-ban kapták meg, amit át kellett konvertáljanak ezért az eltérés. Javasolták továbbá, hogy írjak a 888 supportnak, amit értelemszerűen nem merek (nem szivesen kockáztatom az accom bannolását).
    Csak azt nem értem hogy kb 5 éve van skrillem és bármilyen dollár utalás dollárban is érkezett meg a számlára, erre most két teljesen egyforma összegű meg más pénznemben érkezett meg.. 888 historyban is ott van, hogy 200 Usd paid.

    Leszarom a 15 dollárt de ez így elég érdekes kis plusz költségeket jelenthet a jövőre nézve..

    Nem jártatok még így?

    köszi
    amikor voltak a bannolások, annak környékén volt az, h babráltak a magyar számlákkal, alapértelmezettként az utalásokat forintosították, én is írtam a supportnak, h azonnal állítsák vissza, mert nem akarok bukni a konverzión, ezt ők megtették, és utána amennyi játékpénzt kiutaltam, annyi és érkezett meg skrillre
    fejes1988 and julia_contador like this.

  7. #5797
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 21.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Ezek szerint ha írok nekik már nem lehet parám.
    Mondjuk azt még mindig nem értem hogy 3 napon belül mi változott de mindegy, lehet, hogy csak Marika néni elnézte (mi így hívjuk a supportjukat mert annyira random mintha a takaritó néni vezetné).
    Mindenesetre köszi a válaszokat és gl!
    fejes1988 likes this.

  8. #5798
    Tag fukika avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 13.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Sziasztok ... nem tudok befizetni skrill re Erstés bankom van és mikor bírom az iban számot akkor azt írja hogy : Invalid entry a kártyám meg maestro azt meg nem fogadja el ... a másik átutalásos dologra azt írja hogy 3-5 nap ilyenkor mi a teendő ?

  9. #5799
    Tag fukika avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 13.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Valaki akinek esetleg az ersténél van számlája ?? Tudna segíteni ?? Az iban szám valahogy nem jó pedig netbankból másoltam ki .
    Utoljára módosítva: fukika által: 2015. 12. 01. 14:57

  10. #5800
    Tag fukika avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 13.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    rájöttem...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •