Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (41) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Skrill vagy Neteller?

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet wobbler834 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindkettő skrill és neteller is januártól küldi az adataidat és az egyenlegedet az adóhivatalnak, kötelező érvénnyel-
    És akkor mi van, mitől vagytok be.arva? Fizetek adót mint mindenki a melója után. Eddig meg illegálisan szeded ki mindenki minden egyes dollárt. Mikor valami ingyen van az jó, de ha már fizetni kell akkor az gáz. Vicc. Amúgy meg nem 2016 hanem 2017.
    Utoljára módosítva: vargepard által: 2015. 11. 27. 20:16

  2. #22
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    És mi van , ha pénzt utalok fel kártyáról vagy neteller fiókról fiókra?Kiváncsian várom, hogy mi alapján fogják számonkérni a számlatulajdonosokon.

  3. #23
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2015. 11. 22.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Igaz 2017-től adják meg, de 2016. január 1-től történt számlamozgásokat.

  4. #24
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet wobbler834 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igaz 2017-től adják meg, de 2016. január 1-től történt számlamozgásokat.
    Most akkor döntsd már el, hogy a számlamozgásokat vagy az adatokat és az egyenleget?
    Egyébként csak 2 hete téma ez már a fórumon, miközben senki nem tud biztos infókat (leszámítva a dátumot és hogy az egyenleget küldik).
    Eddig hány hobbi/félprofi pókerest hurcolt meg a nav aki bankszámlára utalta ki a pénzét? Én még nem rémlik hogy hallottam volna rá példát, pedig pár éve már olvasgatom a fórumokat.
    Nem tudom mire alapozzátok, hogy most meg elkezdenek mindenkinek utána nézni, akinek van fenn párszáz/ezer $-ja?
    Persze nem szabad szó nélkül elmenni a téma mellett, de azt nem tudom neked mi örömet okoz, hogy ilyen hozzászólásokért csinálsz egy új regisztrációt.
    vargepard likes this.

  5. #25
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most akkor döntsd már el, hogy a számlamozgásokat vagy az adatokat és az egyenleget?
    Egyébként csak 2 hete téma ez már a fórumon, miközben senki nem tud biztos infókat (leszámítva a dátumot és hogy az egyenleget küldik).
    Eddig hány hobbi/félprofi pókerest hurcolt meg a nav aki bankszámlára utalta ki a pénzét? Én még nem rémlik hogy hallottam volna rá példát, pedig pár éve már olvasgatom a fórumokat.
    Nem tudom mire alapozzátok, hogy most meg elkezdenek mindenkinek utána nézni, akinek van fenn párszáz/ezer $-ja?
    Persze nem szabad szó nélkül elmenni a téma mellett, de azt nem tudom neked mi örömet okoz, hogy ilyen hozzászólásokért csinálsz egy új regisztrációt.
    Tömeghisztéria. Ha pl mindene egyes skrilles utalást látna a nav, azt is ki lehet játszani. Pl, fogsz egy ismerőst, akinek semmije nincs és nem is lesz, és nyitsz a nevére egy számlát. Most ez csak így hirtelen reggel még félkómásan jutott eszembe, de sokkal jobb megoldások is vannak biztosan.

  6. #26
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2015. 11. 22.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Talán mert érdekel, mert számít és minden sportfogadó fórumon ez a téma és senki nem tudja mi a pontos igazság.. és a navnál nem ez terjed...

  7. #27
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet wobbler834 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Talán mert érdekel, mert számít és minden sportfogadó fórumon ez a téma és senki nem tudja mi a pontos igazság.. és a navnál nem ez terjed...
    Ebből a válaszból nekem nem derült ki, hogy miért kell új regisztrációt csinálni azért, hogy 2 hete ismert információkat írkálj be egy topicba (először nem is helyesen).
    Pont ez a lényeg, senki sem tudja pontosan mi lesz. Akkor mi értelme van a legrosszabbat feltételezni? Főleg ha a logikus érvek ellene szólnak.
    Ha már ennyire tudod, hogy egyetlen másik fórumon se tudnak semmit, akkor meg nem tudom milyen választ vársz?
    Lassan évek óta minden a pókerrel és a szabályozásokkal kapcsolatos változásról szóló cikk után napokig megy a sírás, hogy mindennek vége. Mire lecsengene, meg jönnek a 0 hozzászólásos megmondó emberek...
    kertitorp likes this.

  8. #28
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 17.
    Hozzászólások
    79

  9. #29
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Orosz, szerb e-pénztárca oldalt keresek:-D
    Bármi lesz biztos idejében megtudjuk majd sztem.

  10. #30
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2015. 11. 29.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Ez komoly? Most akartam újrakezdeni a pokert, erre a NAV fog szivatni 100-200 euro hobbipénz miatt? Írja már le valaki hogy kell töröltetni a moneybookers és neteller accountot? Ennyi volt a pokernek.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •