Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (61) összesen
Like Tree76Likes

Téma: Kedden indul a játékossztrájk a PokerStarson

  1. #31
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2015. 11. 28.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet Csoszogi33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    régen sokan voltak olyanok akik azzal a céllal ültek le nap mint nap, hogy hosszú távon minél többet bukjanak?
    Ügyesen próbálod kiforgatni a mondandómat,de szerintem te is pontosan tudod hogy mire céloztam,és azt is hogy igazam van.
    De ha valamiért mégsem értenél egyet,cáfolj meg nyugodtan!

  2. #32
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 19.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    1. Nem veszünk részt a PokerStars játékaiban december 1. 00:01-től december 3. 00:01-ig.

    December 4. 00:01-ig. Az a 72 óra.
    djeleven and CsabiST like this.

  3. #33
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Szerintem a legtöbb SNE, aki csak rakeback-el tudott nyerő lenni inkább abba fogja hagyni a pókert, mint hogy lejjebb lépjen a téteken. Hiszen közepes téten, majdnem ugyanolyan erős játékot kéne megvernie, mint eddig, csak kisebb rakebacket kap és nagyobb játékmennyiséget kell letolnia ahhoz, hogy az eddigi profitját elérje. Nem lehet vmi motiváló az eddigi többszörösét melózni úgy, hogy kevesebbet keres az ember. Valamennyi visszalépegetés biztos lesz, akár közepes tétről alacsony/mikro tétre is, de nem hiszem, hogy ez érdemben megváltoztatná egy rendszeresen befizetgető hobbi játékos játékélményét. Ő kikapcsolódásra vágyik és a nyerés lehetőségének izgalmára, amit ezentúl is meg fog kapni.

    Szerintem a PS rájött arra, hogy az évek óta hanyatló online póker napjai meg vannak számlálva így is, úgy is és próbál rövidtávon annyi bőrt lehúzni róla amennyit tud.

  4. #34
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Sok Sikert nagyon remélem hogy sikerül elérni bármilyen pozitív változást az ügyben
    És azt is nagyon remélem hogy a "na ugye én megmondtam" féle buta, orráig nem látó, irigy, sikertelen majmoknak egyszer felnyílik a szemük
    radír likes this.

  5. #35
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Melech biztosan lesz aki abbahagyja, de összességében elég irreális elképzelés, hogy pont a legjobb, legjobban kereső játékosok hagyják majd abba a pókert. Sem életmód sem fizetés tekintetében nem könnyű alternatívát találni, pláne olyan emberek számára, akik soha életükben nem csináltak mást.

    amit a hobbi játékosokról írtál szerintem az sem állja meg a helyét. Pont az az online póker jelenlegi legnagyobb problémája, hogy ezek a játékosok túl gyorsan vesztik el a pénzüket, ezért hamar elmegy a kedvük a játéktól, és nem depóznak rendszeresen. Ha a mostaninál is hamarabb bukják el a pénzüket, még ennyi kedvük sem lesz befizetni.
    Utoljára módosítva: radír által: 2015. 12. 01. 00:32
    "Even a bad reason is better than no reason."

  6. #36
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Az, hogy a fish sokkal többet depózna, ha lassabban vesztené el a pénzét, csak egy feltételezés méghozzá naiv. Összesen nem depóznának annyival többet, mint amennyibe a PS jutalmazási rendszere kerül. Szóval csak azért fenntartani egy nagyon drága jutalmazási rendszert, hogy mesterségesen gyengén tartsák az alacsonyabb téteket nem kifizetődő a PS-nek.

    És van az a típusú függő fish is, akinek nem számít a lé, csak játszani akar, ezért minél gyorsabban és minél többet bukik, annál gyorsabban és annál többet depózik.

    Szerintem a fő oka annak, hogy nincs elég új befizető, az az, hogy a póker elérte a határait. 10 éve volt kb a poker boom, azóta, aki szeret játszani akármivel és fizetőképes az már kipróbálta a pókert, nyomta egy ideig, megunta vagy rájött, hogy nincs esélye és keresett más szórakozást. Tehát már nem nagyon lehet új játékosokat bevonzani a pókerpiacra.
    Utoljára módosítva: Melech által: 2015. 12. 01. 03:23

  7. #37
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 19.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet Mágika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Három SNE ismerősömmel tudtam beszélni ezügyben. Kettő azt mondta a pontok miatt nem engedheti meg magának, hogy kihagyjon három napot, és egy részt vesz a kezdeményezésben.

    Kíváncsi leszek az eredményekre, mindenesetre már van aki vetkőzik, mert összejött az 1500 sztrájkoló, hát ennek is lehet örülni.
    Te nem akarsz csinálni ilyen videót?
    CsabiST and Jymaster111 like this.

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Melech : Hogy tudtál ennyi ****ságot összehozni?! Volt aki segített ebben?

  9. #39
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Idézet Jymaster111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Melech : Hogy tudtál ennyi ****ságot összehozni?! Volt aki segített ebben?
    Gyakorlat teszi a mestert.

  10. #40
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Úgy látom a cashout már nem 5 perc mint eddig, okozott 1 kis fennakadást a sztrájk.
    ceewyl, CsabiST and TedHeris88 like this.

Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •