Oldal: 5 / 7 ElsőElső ... 34567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (61) összesen
Like Tree76Likes

Téma: Kedden indul a játékossztrájk a PokerStarson

  1. #41
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Senki sem követi kik a magyar alja regek akik ma is jatszanak Starson ? Lehet talalni olyat is aki regisztralt 2+2n
    3 nap alatt senki sem lesz nyerő jatekos

  2. #42
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    Hát van olyan SNE magyar aki most is keni nl500-200 zoom 8 asztal.........

  3. #43
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom a cashout már nem 5 perc mint eddig, okozott 1 kis fennakadást a sztrájk.
    sikerült is felezni a rollt ma :P

  4. #44
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 07. 23.
    Hozzászólások
    244

    Alapbeállítás

    Nem mondod komolyan,hogy regelt 2+2n,es jatszik?Az agyam eldobom...

  5. #45
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Én végignéztem ennek a fickónak a három videóját https://www.youtube.com/channel/UCLN...hxjj0r1tPrE_-A (benne volt Ansky és Negreanu is) a témáról ami végül meggyőzőtt, hogy a PS jól cselekszik (kivéve hogy az SN rakeback csökkentésnek 2017-től kéne bekövetkeznie, mert így simán hazudtak 10 hónapon keresztül). Gondolom nem ez volt a cél.
    Utoljára módosítva: fLeSs által: 2015. 12. 01. 18:39

  6. #46
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Idézet Melech eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a legtöbb SNE, aki csak rakeback-el tudott nyerő lenni inkább abba fogja hagyni a pókert, mint hogy lejjebb lépjen a téteken. Hiszen közepes téten, majdnem ugyanolyan erős játékot kéne megvernie, mint eddig, csak kisebb rakebacket kap és nagyobb játékmennyiséget kell letolnia ahhoz, hogy az eddigi profitját elérje. Nem lehet vmi motiváló az eddigi többszörösét melózni úgy, hogy kevesebbet keres az ember. Valamennyi visszalépegetés biztos lesz, akár közepes tétről alacsony/mikro tétre is, de nem hiszem, hogy ez érdemben megváltoztatná egy rendszeresen befizetgető hobbi játékos játékélményét. Ő kikapcsolódásra vágyik és a nyerés lehetőségének izgalmára, amit ezentúl is meg fog kapni.

    Szerintem a PS rájött arra, hogy az évek óta hanyatló online póker napjai meg vannak számlálva így is, úgy is és próbál rövidtávon annyi bőrt lehúzni róla amennyit tud.
    légyszi mondd el miért vannak az online póker napjai megszámláva. Tényleg nem tudom.
    imike12 likes this.

  7. #47
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    Én csak keveset nyomom ps,de szolidaritásból 3 nap biztos besem fogok lépni...
    De nemértem azokat akikek a legjobban érint,főként nagy termelők, SN,SNE..
    3 nap miért nem tud pihenni, ennyire függő? Mostis van olyan elite aki nyomja zoom..

  8. #48
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    azért nem tudja, mert év végi hajrá van, és ha kihagy 3 napot bukja az SN / SNE státuszát a teljes 2016-os évre.

    meg biztos van olyan is aki van annyira kicsinyes, hogy jobban érdekli az +1-2 EV beülő amit a gyengébb mezőnynek köszönhet, mint hogy kiálljon a saját érdekei mellett... nem szokásom senkinek rosszat kívánni, de az ilyen megérdemelné hogy hányásig mákolják ma a fishek
    Utoljára módosítva: radír által: 2015. 12. 01. 19:34
    Jymaster111 likes this.
    "Even a bad reason is better than no reason."

  9. #49
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 07. 23.
    Hozzászólások
    244

    Alapbeállítás

    En azt ertem,hogy ev vegi hajra van,meg meg is ertem,hogy tolja az egesz eves bonuszert.Na de az,hogy valaki jelzi,hogy sztrajkolni fog,es ma meg jatszik,az ***** nagy pofatlansag!

  10. #50
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet radír eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért nem tudja, mert év végi hajrá van, és ha kihagy 3 napot bukja az SN / SNE státuszát a teljes 2016-os évre.

    meg biztos van olyan is aki van annyira kicsinyes, hogy jobban érdekli az +1-2 EV beülő amit a gyengébb mezőnynek köszönhet, mint hogy kiálljon a saját érdekei mellett... nem szokásom senkinek rosszat kívánni, de az ilyen megérdemelné hogy hányásig mákolják ma a fishek
    Biztos van olyan is akinek muszaj tolni de a tobbseg szerintem a gyengebb mezony miatt üti :/
    Latok olyanokat akik magasabb teteken jatszanak mint szoktak mivel ugye top regek nem jatszanak.
    Szanalom

Oldal: 5 / 7 ElsőElső ... 34567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •