Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (42) összesen
Like Tree30Likes

Téma: A PokerStars már tényleg nem látja szívesen a regeket - örültek a játékossztrájknak

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    Idézet radír eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A HUSnG közösségben arról van szó, hogy következő lépésben felfüggesztik a reg vs reg játékokat, ami ugye elég sok pénz a teremnek, mert amikor két reg mindkét fél számára minuszos vagy hajszálvékony EV ROI-val csapja egymást abból cash-out nem nagyon van, viszont a rake csilingel.

    Sajnos más játékformákban ezt nem lehet megvalósítani, pedig ott is elég komoly pénz termelődik reg vs reg leosztásokból.
    Azért csak nem kakilják össze magukat Starsnál, majd maximum bevezetik a lobby nélküli regisztrálást, mint ha jól tudom az FTP-n már egy jó ideje megtörtént, a regisztráció poolos progikat meg betiltják...
    Utoljára módosítva: Mandras által: 2015. 12. 10. 23:07

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet radír eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A HUSnG közösségben arról van szó, hogy következő lépésben felfüggesztik a reg vs reg játékokat, ami ugye elég sok pénz a teremnek, mert amikor két reg mindkét fél számára minuszos vagy hajszálvékony EV ROI-val csapja egymást abból cash-out nem nagyon van, viszont a rake csilingel.

    Sajnos más játékformákban ezt nem lehet megvalósítani, pedig ott is elég komoly pénz termelődik reg vs reg leosztásokból.
    Ahha! Szóval, miután "kiderült" , hogy "már tényleg" ( ) nem óhajtják látni a regeket, ők elkezdtek szervezkedni, hogy "akkkkkoooooooo nemjáccunk, nemnemnemjáccunk mink itten!!!!!!!!!!44" Majd ezt kiszivárogtatják, hogy 'stars- ék besz'rjanak.

    Öööööö... É... Értemmmmm.

    Néhány évvel ezelőtt még arról ment a dürücke, hogy háttööö a regeknagyonfontssssakmeeee ööööööööö... Szó se róla, már az se volt semmi, az ember csak kapkodta a fejét, hogy hogyan próbálják a regek egymást győzködni, hogy igenisss, ők nagyon fontossssak, a póker ökoszisztémája, meg izé, sok réket termelnek ők igen igennn, meg sokat is jáccanaaaaaaak, bizony!

    Az ilyen nyilatkozatokkal már azoknak jelzik, hogy nem kívánatosak, akiknek a folyamatos, konkrétan regek ellen irányuló változtatások nem voltak elegendőek arra, hogy ezt felismerjék. Ott tartunk, hogy most már nyíltan köpködik őket kb. , ők meg még mindig ott tartanak, ahol tartottak évekkel ezelőtt...............

    Idebiggyesztek még valamit, aztán inkább lépek, mert rossz ezt nézni: megjelent a 'stars- on a kaszinó. A fentebbiek után egyáltalán nem érzem indokolatlannak a kérdést: feltűnt ez egyáltalán a regeknek?! Teljesen kizárhatónak, vagy inkább nagyon is valószínűnek tartják, hogy nemhogy rájuk, en bloc a pókerre sincsen feltétlenül szükség?

  3. #13
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    124

    Alapbeállítás

    Ejj de imádom az ilyen túlkvalifikált megkeseredett birkákat,akiknek ez az egyetlen öröme az életben,hogy a szemét regekkel kibasztak
    Teremnek szüksége van a regekre,de hülye lenne ezt kijelenteni,mert a csökkentések ellenére is marad elég...
    Meg a promók miatt most nem érezték annyira a kiesést ksiebb limiteken,de HS így is jelentős volt a forgalomkiesés.
    Mit tesz isten pont rilód volt a sztájk első napján,meg milestone handek meg a többi isten****a,azóta meg viccesek a promók...

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet rookie8906 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ejj de imádom az ilyen túlkvalifikált megkeseredett birkákat,akiknek ez az egyetlen öröme az életben,hogy a szemét regekkel kibasztak
    Neked tényleg úgy tűnik, hogy ez számomra öröm, vagy szándékosan óhajtasz olyasmit belemagyarázni a fentebbi hozzászólásomba, ami nincsen benne?

    Ha nem lenne tiszta: komolyan kérdezem, valóban érdekel.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Ultar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Neked tényleg úgy tűnik, hogy ez számomra öröm, vagy szándékosan óhajtasz olyasmit belemagyarázni a fentebbi hozzászólásomba, ami nincsen benne?

    Ha nem lenne tiszta: komolyan kérdezem, valóban érdekel.
    Nem hiszem, hogy neked szól. kb. egyedül te jogosan tolod bele a pókertársadalom arcába, amit beletolsz, mert tényleg 5 éve is ezt írtad mindenhol, és tényleg minden reg lehülyézett éveken keresztül. De az elmúlt (a témához kapcsolódó) topikokban, megjelent pár arc, akik kárörvendve mondták uazt, mint most te, csak, hogy kicsit okosabbnak érezhessék magukat a regeknél.

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Következő cím a Pokerstars szívesen látja a fisheket....
    imike12 likes this.

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    @ Ewoksamurai: Nem vettem volna magamra, de a hozzászólásában idézet nem volt, az én kommentem után írta, amit írt, így gondoltam, mégiscsak nekem szól.

    Sokszor előfordul ez amúgy, hogy vagy valóban félreértenek, vagy szándékosan magyarázzák félre, amit írok. Ilyenkor rendszeresen visszaolvasom az írásaimat, hogy atyaég, hát hol írtam ilyet, vagy hol volt olyasmi, aminek legalább a látszata ilyesmi lehetett. Ééééés attól függetlenül, hogy magam nem találok ilyet, még fenntartom a lehetőségét annak, hogy van benne ilyen, csak én nem veszem észre.

    Szeretnék úgy fogalmazni, hogy az ne legyen félreérthető, lehetőség szerint ne lehessen félremagyarázni se, "csak" az a helyzet, hogy utóbbira meglehetősen sokan ráálltak (nemcsak az én írásaimmal kapcsolatban, nemcsak itt, hanem úgy kb. mindenhol ez a "trendi" ) , így azt az opciót se hagyhatom figyelmen kívül.

    Hogy ne csak off legyen: a fentebbihez hasonló írásaimmal kb. annyit szeretnék elérni, hogy a regek lássák be: ilyen eszközökkel nem fognak célt érni. Tessenek megérteni, hogy a halakat kell a termekből kiterelni, ha valóban eredményeket óhajtanak. Igen, az nehéz, meglehet, lehetetlen - ez azonban nem változtat a regek eddig alkalmazott módszereinek hatékonyságán.
    Utoljára módosítva: Ultar által: 2015. 12. 11. 00:31

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Nem mindenben értek egyet.
    1. a tömeges cashout lehet olyan fegyver, ami még starst is megrengeti (lehet, hogy igen, nem biztos)
    2. a tömeges költözés is lehet, hogy megrengeti a starst, még akkor is, ha a stars éppen pillanatnyilag ezt nem így látja. elképzelhető (megintcsak nem biztos), hogy ezzel a saját nyakára húzza a konkurenciát, kialakulhat az "onlinepokernemegyenlőpokerstars" állapot.
    3. és igen, egy csomó halnak van reg ismerőse, vagy olyan ismerőse, akinek van. ezek a halak eddig azt hallották az ismerősüktől, akit valójában referenciának tartanak, hogy a "starsazegyetlen", hogy "csakasztárszonvanbiztonságbanapénz", "azishülyeakibefizetegykisterembe". 2016.01.01. után egy kicsit kevesebb hal fogja ezt hallani a referenciától, 2017.01.01. után meg még kevesebb.

    Egyébként meg persze *****mindegy mit csinálunk, úgy néz ki, ezt a sztorit a stars végigcsinálja, és majd kiderül rábasznak-e vagy sem. Itt a többség azt gondolja, hogy a stars management olyan hihetetlenül nagyonokos, hogy nem tudnak hibázni, én meg az életem folyamán sokkal nagyobb cégeket láttam a csúcsról leesni mint a humbuk amaya kft., sőt már országokat is láttam háborúba vonulni téves (vagy hamis?) titkosszolgálati jelentések alapján.

  9. #19
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt a többség azt gondolja, hogy a stars management olyan hihetetlenül nagyonokos, hogy nem tudnak hibázni, én meg az életem folyamán sokkal nagyobb cégeket láttam a csúcsról leesni mint a humbuk amaya kft., sőt már országokat is láttam háborúba vonulni téves (vagy hamis?) titkosszolgálati jelentések alapján.
    Ezt én is így gondolom, és ebben csak megerősített a legutóbbi pokerlife podcast anskyval és negreanuval ahol arról beszéltek, hogy mióta az amaya átvette a PS-t gyakorlatilag nincs olyan ember a cégnél aki pókeres múlttal rendelkezik, és rendesen érti és átlátja az online pókerpiac működését.
    Valószínűleg nagyon jó gazdasági szakemberekről van szó, de mint minden piacnak, ennek is vannak olyan sajátosságai amit iparági tapasztalat nélkül, csupán számok és kimutatások értelmezésével nem lehet átlátni, és így azért bele lehet szaladni rossz döntésekbe. Pláne ha azok ilyen drasztikusak.

    Konkrét példákat is mondott Ansky a legutóbbi PS játékos meetingről ahol a boomhunting megszüntetésére olyan megoldásokkal állt elő az amaya, amiből egyértelműen kiderült, hogy sok ponton egyáltalán nem értik a játékosok gondolkodását, és hogy bizonyos dolgok hogyan/miként működnek. A PS által javasolt dolgokat azonnal kijátszották volna és csak rosszabb lett volna a helyzet mint jelenleg.

    A mostani változásokkal kapcsolatban is a PS azt mondja, hogy a céljuk például azzal, hogy a magastétes játékokban nem osztanak VPP-t, az hogy csökkentsék a high stakes akciót, és megvédjék a hobbijátékosokat, hogy high stakes asztalokon elbukják a pénzüket... viszont azzal, hogy a rake-et RegVsReg játékokban verhetetlenné teszik, csak mégjobban rákényszerítik a profikat arra, hogy a saját tétjükön boomhuntoljanak, vagy alacsonyabb téten keserítsék az ottjátszók életét. Másrészt Ansky hozzátette, hogy ha a PS szerint ezek az intézkedések tetszenek azoknak a játékosoknak akik ezeken a téteken fish-nek számítanak, akkor az amayának távoli elképzelése sincs arról, hogy milyen típusú játékosokról van szó, és erősen félreérti ezeket az ügyfeleket.

    Egyébként érdekes volt látni, hogy negró hiába pókerjátékos, mivel élő pókeres, és online nem igazán aktív, úgy tűnt, hogy egy csomó kimondottan online specifikus dolgot ő sem látott át teljesen, ezt egyébként ő is elismerte, és elmondta, hogy sok online játékossal kellett beszéljen, hogy pontosan megértse, hogy mik a kifogások a változások ellen. Aztán persze jórészükkel nem értett egyet

    mostmár elég egyértelmű, hogy a PS tartani fogja magát a terveihez, nagyon kiváncsi vagyok, hogy milyen eredménye lesz közép-hosszútávon.
    Utoljára módosítva: radír által: 2015. 12. 11. 02:05
    "Even a bad reason is better than no reason."

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    @ Ewoksamurai: No, akkor legyen úgy! Tegyük fel, a 'stars valahára bedől, eddig pompás.


    Akik eddig nemigen voltak hajlandóak ott játszani ilyen- olyan okok miatt ( ... ) , elkezdik dörzsölni a tenyerüket, hogy navégre, valahára olyan termekbe áramlanak majd onnan a halak, mely termekben kevésbé fellelhetőek azok az okok.

    Azért marad dilemma gazdagon, mert a többi terem is igyekszik vetekedni a 'stars kulturáltságával , törekszenek arra, hogy kiöljék a játék azon elemeit, melyekben kiütközhet a tudáskülönbség - bizonyos helyeken "csak" eltűnnek a lobby- ból a regek számára lényeges információk, más helyeken reg csak reggel, hal csak hallal kb. , megint máshol a legzsírosabb asztalok közül csak egyre ülhetsz be, et cetera, nyilván ismered ezeket...

    Az a probléma, hogy a reg sehova nem kell. A hal jöhet, pláne, ha az asztalok mellé jó eséllyel nyitja a slot- okat is, akárhogyan is, többet tesz be, mint amennyit kivesz - tárt karokkal fogadják mindenhol. A reg esetleg meg van tűrve, azzal együtt, hogy folyamatosan jelzik felé, hogy jobb lenne, ha nem lenne itt, látványos intézkedéseket hoznak ellene, igyekeznek jelezni, hogy mindent megtesznek annak érdekében, hogy a tudásából fakadó előnyét a lehető legminimálisabbra csökkentsék, lehetőleg meg is szüntessék.

    Mindaddig ez lesz a helyzet, ameddig a regek be nem bizonyítják, hogy képesek ezen intézkedések ellen hatékonyan fellépni, akár bedönteni azokat a termeket, melyek ilyen intézkedéseket hoznak. Igen, célszerű lenne 'stars- ékkal kezdeni. Nagy fegyvertény lenne.

    Az általad írt tömeges cashout- ból származó esetleges károkat könnyedén leverik a regeken, vagy rögtön úgy kezdik, hogy ideiglenesen befagyasztják a számlákat, ha úgy látják, hogy a tömeges cashout számukra károkat okozna. Megtehetik. Ahogyan a matektanárom fogalmazott anno a hitetlenkedőknek: "Megvágom. Aztán mehet panaszra az ombudsmanhoz. " No, itt lehet próbálkozni a "független szerveknél" ...

    A tömeges költözés meg egy olyan dolog, hogy a fentebbiek miatt kb. nincs hova. Ameddig minden terem bármi következmény nélkül törekedhet arra, hogy kiöljék a játékból a regek számára leglényegesebb elemeket, addig járkálhatnak körbe- körbe, a helyzet folyamatosan romlani fog. Ráadásul minden terem csak örül, ha egy reg távozik.

    Ha van járható út, úgy az általad harmadikként leírt lehet az. Jelenleg úgy áll a dolog, hogy a termek azt gondolják: a halak az övék, a regek gyakorlatilag meglopják őket azzal, hogy kihasítanak egy- egy szeletet belőlük. Ezt kellene valahogyan átalakítani egy olyan helyzetre, hogy a halak vannak, belőlük úgy a termek, mint a regek óhajtják a maguk részét. Ha utóbbiak valahol nem kapják meg, úgy viszik őket máshova. Ha ehhez az kell, hogy bedöntsék a termet, úgy bedöntik. Azzal nem fogják tudni ezt elérni, ha maguk nem játszanak. Ellenben, ha a halak nem játszanának, akárcsak 3 napig - no, az igen jó eséllyel megrengetné a 'stars- t is.
    CsabiST likes this.

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •