Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (24) összesen
Like Tree33Likes

Téma: HUD-ot használt a nevadai piacon, akár börtönbe is kerülhet a pókerprofi

  1. #11
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2015. 11. 28.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet radír eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pont ezért mondtam, hogy a HUD-ok betiltása nem igazságosabbá és kiegyenlítettebbé fogja tenni a játékot, épp ellenkezőleg.

    a HUD-ok most bárki számára aprópénzért elérhetőek (a legnépszerűbb tracking programok 50$ körül már megvásárolhatóak), úgyhogy senkit nem juttatnak jogosulatlan előnyhöz. Mindenkinek rendelkezésére állnak... ja hogy nem tudod használni? nagyon szomorú. pedig pont ugyan úgy meg lehet tanulni, mint a megfelelő induló range-eket, vagy hogy milyen flop textúrán milyen játékos ellen milyen range-dzsel c-betelünk. Ja, hogy ezeket sem tudod? Akkor ne a HUD miatt sírj.

    Onnantól, hogy betiltják őket viszont valóban csak egy szűk rétek fogja tudni használni... Pont ugyan az lesz mint a seating scriptekkel. néhány száz, adott esetben ezer dollárért lesz olyan ember aki megoldja, hogy a tiltás ellenére mégis működjön a HUD. Viszont innentől már nem mindenkinek lesz elérhető, úgyhogy a mostaninál sokkal-sokkal nagyobb, és valóban jogosulatlan előnyt jelentenek majd. Úgyhogy ha szeretnénk egy újabb kiskaput nyitni a csalási lehetőségeknek, akkor tiltsuk be a HUD-okat.

    Arról nem is beszélve egyébként, hogy bár a hobbi játékosok szeretnek a HUD-ra panaszkodni, távolról sem ez jelenti a fő problémát számukra. Egy fish ellen nincs szükség szofisztikált HUD-ra, egy jó játékosnak a nélkül is csúnya edge-e lesz rajta. HUD-oknak leginkább a reg vs reg játékokban van jelentősége, ahol pedig tipikusan mindkét fél használja, vagy ha nem akkor az az ő valószínűleg megalapozottt tudatos döntése (pl marcow)... akkor meg miről beszélünk?

    Ha bevezetik ezt a kliensbe épített Jivaroo HUD-ot amiről pletykálnak, egy fokkal nem lesz jobb a hobbi játékosoknak. Ahhoz, hogy megállapítsa az ember, hogy milyen típusú fish-ről van szó bőven elég az is.
    Ezzel azok a regek fognak jól járni akik most is HUD nélkül játszanak (velük természetesen nincs baj), és azok akik a szabályokat megkerülve a tiltás ellenére is HUD-oznak majd.
    Behudozok tőled
    ZsoleszAK47 likes this.

  2. #12
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "milyen flop textúrán milyen játékos ellen milyen range-dzsel c-betelünk"
    radír, tudnál erre ajánlani cikket/videót?
    mégegy: flopzilla
    "Even a bad reason is better than no reason."

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Azért ez nem semmi.
    Nem gondoltam volna ,hogy idáig eljut az egész.

  4. #14
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 19.
    Hozzászólások
    105

    Alapbeállítás

    6 év börtön is lehet belőle ? LOL

  5. #15
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 19.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    És egy magyar maffiás ott ül az asztalnál.
    CsabiST, RegGeri and van Gerwen like this.

  6. #16
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    100 évet a mocsoknak és ha esetleg kijön még 200-at. Undorító pókeres pfejjjjj!

  7. #17
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Előbb-utóbb hasonló börtön beszélgetésekre lehet számítani:
    -Te miért ülsz?
    -HUD-ot használtam. És te?
    -UTG limpeltem AA-val, és folytatólagosan elnyertem a fishek pénzét.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Elolvastam Radír, de ha a terem rájön h használjuk, akkor véglegesen kitilt. Es pl a pokerstars latja az asztalaimat. Nem hiába nem lehet push or fold chartot használni sem.

  9. #19
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    én meg erre mondtam, hogy a megfelelő összegért lesz olyan ember aki megoldja neked úgy, hogy a PS ne lássa. Most is vannak botok, most is vannak seating scriptek, és olyan HUD-ok amik elvileg nem lennének engedélyezettek meg egy csomó tiltott dolog, aztán mégis használják őket.
    "Even a bad reason is better than no reason."

  10. #20
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elolvastam Radír, de ha a terem rájön h használjuk, akkor véglegesen kitilt. Es pl a pokerstars latja az asztalaimat. Nem hiába nem lehet push or fold chartot használni sem.
    Nyomtasd ki.:-)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •