Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (42) összesen
Like Tree30Likes

Téma: A PokerStars már tényleg nem látja szívesen a regeket - örültek a játékossztrájknak

  1. #31
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    lecso, a PS egyenlően akarja elosztani a rendelkezésre álló javakat.
    Ez pedig zavarja azokat, akik szerint érdem szerint kellene.
    Laci24 likes this.

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lecso, a PS egyenlően akarja elosztani a rendelkezésre álló javakat.
    Ez pedig zavarja azokat, akik szerint érdem szerint kellene.
    Igen, egyenlően. Az egyik felét a PS-nek a másikat meg a stars-nak! Jaa, hogy az mindkettő saját maga? akkor nem szóltam...
    iKeksz and Laci24 like this.
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  3. #33
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Én ezt már lehet hogy írtam, de engem ez az egész sztrájk dolog arra emlékeztet, mikor 15 évesen anyám nem engedett el szilveszterezni az osztálytársaimmal, én meg azzal büntettem őt, hogy egész este a szobámban maradtam.

  4. #34
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    124

    Alapbeállítás

    Határozottan örülünk,hogy ezt elmondtad,főleg ha már máshol is írtad akkor meg még1x ütött.
    De ha nyílik majd pár hét múlva egy másik starsos topik,akkor ott ellőheted még1x olyan jó...
    TedHeris88 and Laci24 like this.

  5. #35
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Nem olvastam végig a kommenteket, de nekem egyértelműen az jön le, hogy a PS a saját érdeküket figyelembe véve nyilatkozták ezt, hogy nekik ez mind szép és jó. Hogy miért? Hogy még a legkisebb jelét sem mutassák arról, hogy igen is félnek a későbbi következményektől (mivel ezt nem tudom elhinni, hogy fishstars-t akarnak csinálni) és hogy a regek igen is törődjenek bele, hogy nem hajlandóak változtatni, szóval felesleges ilyen "játékossztárjk" erőfeszítéseket csinálniuk.
    TedHeris88, koviii and Laci24 like this.

  6. #36
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 05. 20.
    Hozzászólások
    86

    Alapbeállítás

    Idézet radír eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A HUSnG közösségben arról van szó, hogy következő lépésben felfüggesztik a reg vs reg játékokat, ami ugye elég sok pénz a teremnek, mert amikor két reg mindkét fél számára minuszos vagy hajszálvékony EV ROI-val csapja egymást abból cash-out nem nagyon van, viszont a rake csilingel.

    Sajnos más játékformákban ezt nem lehet megvalósítani, pedig ott is elég komoly pénz termelődik reg vs reg leosztásokból.

    ebben az esetben szinte 100% hogy bevezetik azt amit a full tilten. vak lobby.
    de lehet hogy nem kell a regeknek ezt meghirdetniük anélkül is bevezetik hamarosan.

  7. #37
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    @ Mdanny: mivel "Újonc" vagy, így sejtettem, hogy nem tudok Neked privátot küldeni - ez be is bizonyosodott:

    "Hiba

    Az alábbi hibák történtek a hozzászólás elküldésekor

    mdanny úgy döntött hogy nem fogad privát üzeneteket, vagy az adminisztrátor korlátozta ezt a lehetőségét. Ezért nem tudsz neki privát üzenetet küldeni.

    Ha több felhasználónak szeretnél PÜ-t küldeni akkor távolítsd el mdanny nevét a címzettek közül. "

  8. #38
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2015. 11. 28.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Jó reggelt Ultar!

    ingyenmailesre jöhet,thx
    Utoljára módosítva: mdanny által: 2015. 12. 11. 22:03

  9. #39
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Szépjóreggelt!

    Tessen összegyűjteni az 50 darab hozzászólást (asszem, annyi kell a nem- Újonchoz) , akkor elküldöm majd itt, privátban.

  10. #40
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2015. 11. 28.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Annyi nekem itt már nem lesz,kár mert azért érdekelt volna a véleményed a témában.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •