Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Érdekes hand egy 5,50$ MTT-n

  1. #1
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás Érdekes hand egy 5,50$ MTT-n

    Sziasztok!

    Tegnap este volt két érdekes handem ami azóta sem hagy nyugodni. Kíváncsi lennék ti mit csináltatok volna.

    1. Hand:

    https://www.weaktight.com/h/566be615d39043cb598b45b7

    2. Hand:

    https://www.weaktight.com/h/566be65ad39043cf058b45a9
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Szerintem mindkettő rendben van.

  3. #3
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    A KQs handnél nagyon gondolkodtam a megadáson, a másiknál meg a foldon.
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Szerintem se vol baj egyikkel sem.

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Én pont fordítva gondolom amúgy.
    Szerintem a KQs lesz a call, és az A7s lesz a fold.

    1. UTG push 8BB-s, erre jön egy 4BB-s call, nálunk meg király magas suited connector van, ami overcallra nagyon szépen muzsikál. Ha UTG-t elverjük, de a main potot bukjuk, akkor is ugyanott vagyunk. Ráadásul messze még az FT, majdnem chipev-ben kell calloznunk. És azt is belevenném a dologban, hogy megérzésem szerint UTG-ből még mindig kicsit lazábban pusholnak az emberek, mert megijednek attól, hogy következő körben vakok lesznek, és akkor ők lennének abban a szituban, hogy rájuk tolják be, és nekik kell callozni.

    2. A7s meg egyszerűen az ő call range-ük ellen nem fog jól muzsikálni. Ászkicsikkel vigyázni kell, mert ha megadják, akkor általában egy lappal játszunk: vagy az ászunk fog élni, mert közepes/magas párok lesznek náluk, vagy a 7-es, mert ászmagassal játszanak. Tehát itt most nagyon csábító a push, de egy ilyen szituban, ahol van egy mini, és arra egy call, én a 10BB-s pushra számítanék egy callra mindenképp, ami ellen minden bizonnyal hátul leszünk. Klasszik hiba, hogy a resteal range-be Ax-ek kerülnek bele, az ilyen J9s-szerű papírok helyett, amelyeknél még call esetén is lesz az ő rangeük ellen várhatóan 40-45%unk. Itt ha megadja bármelyik is a pushodat, reális esetben nagyjából csak 30%od lesz.
    Netrol and Fiatal like this.

  6. #6
    Fanatikus tag Easyf86 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Hozzászólások
    350

    Alapbeállítás

    Szerintem sincs baj egyikkel sem, de valszínű én eldobom a A7-et!

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Korrekt érv.A restaeal leak javításáért külön kösz.

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Kredjül+1 annyival kiegészítve hogy az ilyen Ax az akkor jó ha 20BB körül vagy és van valamiféle FEd. Itt semmi nem volt mert ha az első be is dobja a másodiknak az oddsa ha jól számolom 1:3-hoz felett lesz.
    De az első sem fogja bedobni. Ebben a szituációban a short stack range szerintem nagyon erős hiszen a min-raisével gyakorlatilag commitálta már magát.
    Netrol likes this.

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én pont fordítva gondolom amúgy.
    Szerintem a KQs lesz a call, és az A7s lesz a fold.

    1. UTG push 8BB-s, erre jön egy 4BB-s call, nálunk meg király magas suited connector van, ami overcallra nagyon szépen muzsikál. Ha UTG-t elverjük, de a main potot bukjuk, akkor is ugyanott vagyunk. Ráadásul messze még az FT, majdnem chipev-ben kell calloznunk. És azt is belevenném a dologban, hogy megérzésem szerint UTG-ből még mindig kicsit lazábban pusholnak az emberek, mert megijednek attól, hogy következő körben vakok lesznek, és akkor ők lennének abban a szituban, hogy rájuk tolják be, és nekik kell callozni.

    2. A7s meg egyszerűen az ő call range-ük ellen nem fog jól muzsikálni. Ászkicsikkel vigyázni kell, mert ha megadják, akkor általában egy lappal játszunk: vagy az ászunk fog élni, mert közepes/magas párok lesznek náluk, vagy a 7-es, mert ászmagassal játszanak. Tehát itt most nagyon csábító a push, de egy ilyen szituban, ahol van egy mini, és arra egy call, én a 10BB-s pushra számítanék egy callra mindenképp, ami ellen minden bizonnyal hátul leszünk. Klasszik hiba, hogy a resteal range-be Ax-ek kerülnek bele, az ilyen J9s-szerű papírok helyett, amelyeknél még call esetén is lesz az ő rangeük ellen várhatóan 40-45%unk. Itt ha megadja bármelyik is a pushodat, reális esetben nagyjából csak 30%od lesz.

    1.És a side potra hajtasz,aminek a megnyerésével ugyanott leszel? Szerintem meg a KQ az egyik legszarabb lap erre,mert az egyik lapod (minimum) általában fogva lesz. (AK AQ KK QQ)
    2.A reasteal range-el kapcsolatban igazad van,de szerintem ezt nem olyan nagy hiba rájukborítani.......szerintem

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1.És a side potra hajtasz,aminek a megnyerésével ugyanott leszel? Szerintem meg a KQ az egyik legszarabb lap erre,mert az egyik lapod (minimum) általában fogva lesz. (AK AQ KK QQ)
    2.A reasteal range-el kapcsolatban igazad van,de szerintem ezt nem olyan nagy hiba rájukborítani.......szerintem
    1. Egy 8BB-s pusht és egy 4BB-s callt nem szűkítenék le a fentiekre, ami a lapok kb. 2%-át takarja.
    2. FE nélkül betolni inkább ez a push lesz a nagyobb hiba. Ráadásul a 14BB-s kis pp-ket be fog tolni egyben, a flatelő is inkább beteszi azokat, tehát inkább azok a papírok vannak kizárva, amik ellen flipelünk, és a monstereket benne lehet hagyni. Ilyen körülmények között én inkább kihúznám a fejemet a hurokból.
    kriispirolls likes this.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •