Oldal: 16 / 27 ElsőElső ... 6141516171826 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (261) összesen
Like Tree121Likes

Téma: Pokerstars Spin n' Go

  1. #151
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet Csoszogi33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sötét gyalog vagy, de ez nem feltétlenül a te hibád, viszont az, hogy ezt még reklámozod is, az már tényleg a te szegénységi bizonyítványod. Nyilván szar lesz a karácsonya, hisz 1 hónap alatt keres annyit, mint a magyar átlag 2 év alatt se. (biztosan kevesen áldoznának be ezért egy karácsonyt) és nyilván nagyon szarul jár az aki JP-t nyer, rendesen még neki kell felvenni providentet, hogy tudjon fizetni a backingnek... igen ez ilyen elég szar szitu, rettegünk is, nehogy megtörténjen velünk.
    És még a TB-teket sem fizetik, gondolom...

  2. #152
    Fanatikus tag Brader avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    425

    Alapbeállítás

    Ejha mi lett itt hirtelen
    Kicsit elmosolyodtam, mikor egy ilyen irigy ember ecseteli a meghitt karácsonyt
    A hozzáértése pedig mintha én 5bet rangekről okoskodnék úgy, hogy 5 éve nem játszottam 30 bb effektív felett...
    Zárásként pedig csak annyit - ha anyázik a szakértőnk sem reagálok -, hogy gondolj csak bele a meghitt kis karácsonyom után milyen szar szilveszterem lesz!
    Utoljára módosítva: Brader által: 2015. 12. 15. 11:26
    Lefty Gekko likes this.

  3. #153
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 09. 23.
    Hozzászólások
    4
    Utoljára módosítva: Mofe által: 2015. 12. 15. 11:03

  4. #154
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet mdanny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sötét te vagy,szolga!Én szabad ember vagyok,nem gyalog...

    "hisz 1 hónap alatt keres annyit, mint a magyar átlag 2 év alatt se" -Na persze,adja gondolom a gép rendesen!

    Egyébként adózás előtti vagy utáni jövedelemről beszélünk?Na nem a PPB felé fizetendő adójára gondolok,hanem az az utánira.
    Nem hinném (na jó, biztos vagyok benne), hogy bármelyikük nagyobb "szolga" lenne, mint egy átlagos alkalmazott bármelyik cégnél.

    Ami pénzt meg relatíve elvesznek tőlük, azt bőven kompenzálja az EV-osztás és a játékelméleti oktatás.

  5. #155
    Fanatikus tag Brader avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    425

    Alapbeállítás

    Hogy értelmes hozzászólásom is legyen:
    Lehet ezt a játékot 9+ asztalon is játszani! Több napot is zártam bőven 300$ rake/h felett, és úgy már nem is tűnik olyan soknak az a 60-65k rake egy hónap alatt. Nyilván meg kell találni azt az asztal számot amivel a lehető legjobb órabért hozod. Ez van akinek 4, de van akinek 9+ megy stabilan. Ami igazán nehézzé teszi ezt az egészet, hogy a sok sne grinder miatt itt a decemberi mezőny kicsit sem mondható finomnak, de remélhetőleg nem mindenki olyan idióta, hogy novemberben találja ki, hogy ő bizony elite lesz, és ha más nem karácsonyra befejezik páran.
    Utoljára módosítva: Brader által: 2015. 12. 15. 11:18
    RegGeri likes this.

  6. #156
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Idézet Brader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy értelmes hozzászólásom is legyen:
    Lehet ezt a játékot 9+ asztalon is játszani! Több napot is zártam bőven 300$ rake/h felett, és úgy már nem is tűnik olyan soknak az a 60-65k rake egy hónap alatt. Nyilván meg kell találni azt az asztal számot amivel a lehető legjobb órabért hozod. Ez van akinek 4, de van akinek 9+ megy stabilan. Ami igazán nehézzé teszi ezt az egészet, hogy a sok sne grinder miatt itt a decemberi mezőny kicsit sem mondható finomnak!
    Te egy ufo vagy Grat!

    A mentális részéről írhatnál kicsit, hogy bírod.
    Utoljára módosítva: chaab által: 2015. 12. 15. 11:15

  7. #157
    Fanatikus tag Brader avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    425

    Alapbeállítás

    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    27 munkanap az túl sok.
    32 és afelett beszélhetünk csak sok munkanapról
    A csapat 100+ főt foglalkoztat 15$+tól.

    250 munkaóra után ne kelljen még mentál részről beszélni szerintem, de ha ismersz és azért írtad, akkor igen még mindig van időm feltölteni néhány grinder társam
    bellaurora likes this.

  8. #158
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Csoszogi33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem egyes emberek miért kötnek ki folyton a "rabszolgatartó" PPB-nél... Gondoljátok már bele, ha nekünk nem érné meg, akkor miért játszanánk náluk? Pénzre megy ez az egész, én speciel a többszörösét keresem annak mint amit kerestem magánzóként. És nem ismerek egy olyan játékost se, aki azért ment volna el mert előtte egyedül jobban keresett volna.
    összemostál két kommentet aminek semmi köze egymáshoz, helyesbítést kérek és komolyan mondom
    Utoljára módosítva: trixilw által: 2015. 12. 15. 12:46
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  9. #159
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Én is büszke lennék magamra, ha egymillió asztalon tudnám hozni a gyenge-közepes B-játékomat. Remélem azzal tisztában van mindenki, hogy a VIP-juttatások megvágása a backing csoportoknak IS köszönhető. Illetve nem is a csoportoknak, hanem a mentalitásuknak. Egyre több játékost futtatnak, akik egyre több asztalon hozzák az egyre sablonosabb játékot. Persze a csoportok tulajai részéről üzleti szempontból ez egy érthető hozzáállás, hiszen az online poker jövője bizonytalan, mindenki addig akarja kivenni a részét, amíg van rá lehetőség. Ettől függetlenül ez az egész online poker seggbekúrása..
    Képmutató lennék, ha azt mondanám, hogy nem a pénz miatt kezdtem, de azért ez mégiscsak egy szeretett játék a részemről, nem azért játszok, hogy közvetlenül pénzt keressek, hanem, hogy sikert érjek el, fejlődjek,előrelépjek stb... és szerintem sokan így vannak-sajnos egyre kevesebben-. Sokan inkább azt választják, hogy humán droidként kínozzák análisan ezt az ipart napról-napra.
    Korábban mindenkinek meg volt a maga helye, a maga limite, ez mára teljesen felborult.. A HH-k megosztása abszolút hátrányos helyzetbe juttatja a csoporton kívülieket és eleve unfair dolog, főleg egy ilyen játékban. Nem arról szól már a regwar, hogy a két játékos felépíti a dinamikát egymás között és a jobb majd nyer, hanem az egyik már eleve hendikeppel indul és nem azért mert rosszabb lenne, hanem mert a saját útját járja.
    Szóval csináljátok csak, nem ítélek el senkit és ne is vegye magára senki, amit írtam, mert megértem a motivációt, csak azért jó, ha mindenki tisztában van azzal, hogy amit és ahogy csinál az milyen makro-hatással van erre az iparra. Olyasminek érzem ezt a helyzetet ,mint például az olajlobbi meg a klímaváltozás hatása: tudják, de azért csak csinálják...
    ceewyl, Sai, CsabiST and 3 others like this.

  10. #160
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is büszke lennék magamra, ha egymillió asztalon tudnám hozni a gyenge-közepes B-játékomat. Remélem azzal tisztában van mindenki, hogy a VIP-juttatások megvágása a backing csoportoknak IS köszönhető. Illetve nem is a csoportoknak, hanem a mentalitásuknak. Egyre több játékost futtatnak, akik egyre több asztalon hozzák az egyre sablonosabb játékot. Persze a csoportok tulajai részéről üzleti szempontból ez egy érthető hozzáállás, hiszen az online poker jövője bizonytalan, mindenki addig akarja kivenni a részét, amíg van rá lehetőség. Ettől függetlenül ez az egész online poker seggbekúrása..
    Képmutató lennék, ha azt mondanám, hogy nem a pénz miatt kezdtem, de azért ez mégiscsak egy szeretett játék a részemről, nem azért játszok, hogy közvetlenül pénzt keressek, hanem, hogy sikert érjek el, fejlődjek,előrelépjek stb... és szerintem sokan így vannak-sajnos egyre kevesebben-. Sokan inkább azt választják, hogy humán droidként kínozzák análisan ezt az ipart napról-napra.
    Korábban mindenkinek meg volt a maga helye, a maga limite, ez mára teljesen felborult.. A HH-k megosztása abszolút hátrányos helyzetbe juttatja a csoporton kívülieket és eleve unfair dolog, főleg egy ilyen játékban. Nem arról szól már a regwar, hogy a két játékos felépíti a dinamikát egymás között és a jobb majd nyer, hanem az egyik már eleve hendikeppel indul és nem azért mert rosszabb lenne, hanem mert a saját útját járja.
    Szóval csináljátok csak, nem ítélek el senkit és ne is vegye magára senki, amit írtam, mert megértem a motivációt, csak azért jó, ha mindenki tisztában van azzal, hogy amit és ahogy csinál az milyen makro-hatással van erre az iparra. Olyasminek érzem ezt a helyzetet ,mint például az olajlobbi meg a klímaváltozás hatása: tudják, de azért csak csinálják...
    Én úgy tudom te is backelsz másokat, backelési felhívásod is volt. Az nem képmutatás, ha így szólsz be a backer csoportoknak?
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •