Oldal: 17 / 27 ElsőElső ... 71516171819 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (261) összesen
Like Tree121Likes

Téma: Pokerstars Spin n' Go

  1. #161
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én úgy tudom te is backelsz másokat, backelési felhívásod is volt. Az nem képmutatás, ha így szólsz be a backer csoportoknak?
    Így van, ahogy mondod, vannak backeltjeim. Félreértés ne essen, nem a csoportokkal van baj úgy összességében, hanem egyes csoportok azon mentalitásával, amit részleteztem. Mivel én magam nem arra törekszem, hogy minél több asztalon hozzak egy B- játékot, így nyílván nem is ezt oktatom. Nem táblázatokat gyártok, hanem próbálom a gondolkodásmódomat átadni. Az én világomban nem attól lesz egy játékos jó-sikeres, hogy képes egy táblázatból kiolvasni, hogy mit csináljon, hanem attól, hogy gondolkodik.
    Mellesleg szerintem az túlzás, hogy beszóltam volna bárkinek is és természetesen nem mindegyik backing-csoport ilyen, sőt lehet, hogy egy sem, szóval, akinek nem inge, az nem is veszi magára

  2. #162
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is büszke lennék magamra.....
    Nem értem, hogy miért jutunk el mindig addig, hogy a backing csoportok a hibásak a póker hanyatlásáért. Szerény véleményem szerint, a kutya nem törődne itt senki a regekkel meg a juttatásikkal, ha még mindig benne lenne a pókeres vérkeringésben USA, Spanyolország, Olaszország, Franciaország stb. A piaci szegregáció, valamint a különböző állami beavatkozások juttattak idáig minket és nem a backing csoportok. A backing csoportok megjelenése egy természetes folyamat része volt. Minden friss ipari/szolgáltatói ágazat fejlődésre van ítélve, az online póker a maga 10-15 évével pedig bőven a "friss" kategóriába tartozott. Érdekes lenne, ha minden ugyanúgy működne még most is, mint az elején. A probléma azzal van, hogy ez az iparági evolúció jelentős piacvesztés mellett ment/megy végbe.
    Steal_ likes this.

  3. #163
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    BrenDoN, ebben a táblázatos témában szerintem tévedsz. Ahogy mindenhol, a PPB-nél is biztosan megtalálható a játékosok azon rétege, akik csak a readless játékot tolják, nem nagyon gondolkoznak, sok a hibájuk. De vannak, akik nem "táblázatok szerint játszanak". De ha meg valaki úgymond csak úgy képes nyerni, akkor a PPB a csúnya nagy tesó, amiért képes olyan undorító dolgot elkövetni, hogy igyekszik a profitját maximálizálni? Ne legyetek már ilyen képmutatók, szerintem csak smileyk mögé csomagolt képmutató hsz-ek ezek, melyek mögött irigység lapul és/vagy az a fájdalom, hogy több a regular miattuk. De akkor írjátok ezt, ismerjétek be. nem a PPB-nek vagy a benne játszóknak rossz az egész, hanem Nektek, mert csökken a profitotok, ha több a regular.

    Amúgy épp a minap volt egy csúnya megnyilvánulásom, melyben kifejtettem, hogy bizony nem mindenkit tartok érdemesnek arra, hogy ott legyen. De ettől még nem vagyok hülye, hogy ne látnám, hogy a PPB-nek megéri pl. egy olyan játékos is, aki nem túl ügyes, és csak kevesebb pénzt hoz.

    Amit arról írtál, hogy Te nem arra törekszel, hogy több asztalon B játékot tolj, az elég vicces. Tudom, hogy nem kell magyarázni számodra, hogy azt érdemes választani, amivel nagyobb órabért érsz el, szóval akkor meg nem értem miért írsz olyat, mintha a sok asztalos játékot preferáló játékos maga az ördög volna.

    ( Az előző hsz-ed "nem ítélek el senkit" részét utólag láttam, de már nem módosítok, kezeld úgy, hogy azért utána észrevettem azt is, csak utána Nyilván amúgy sem csak neked szól, sőt, jobban szól azoknak, akik érvek meg indokok nélkül köpködnek mindig )
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2015. 12. 15. 18:11

  4. #164
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet Csoszogi33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem, hogy miért jutunk el mindig addig, hogy a backing csoportok a hibásak a póker hanyatlásáért. Szerény véleményem szerint, a kutya nem törődne itt senki a regekkel meg a juttatásikkal, ha még mindig benne lenne a pókeres vérkeringésben USA, Spanyolország, Olaszország, Franciaország stb. A piaci szegregáció, valamint a különböző állami beavatkozások juttattak idáig minket és nem a backing csoportok. A backing csoportok megjelenése egy természetes folyamat része volt. Minden friss ipari/szolgáltatói ágazat fejlődésre van ítélve, az online póker a maga 10-15 évével pedig bőven a "friss" kategóriába tartozott. Érdekes lenne, ha minden ugyanúgy működne még most is, mint az elején. A probléma azzal van, hogy ez az iparági evolúció jelentős piacvesztés mellett ment/megy végbe.
    Abszolút egyet értek veled, hogy hatalmas súlya van a szegregációnak a hanyatlásban és abban is, hogy a backing-csoportok kialakulás egy természetes folyamat. Ettől függetlenül, mint ahogyan sok természetes folyamat más területen, ez is csak felgyorsítja a hanyatlást. Nem akarom megint az olajlobbit példának felhozni, de az szerintem elég jó párhuzam.

  5. #165
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    BrenDoN, ebben a táblázatos témában szerintem tévedsz. Ahogy mindenhol, a PPB-nél is biztosan megtalálható a játékosok azon rétege, akik csak a readless játékot tolják, nem nagyon gondolkoznak, sok a hibájuk. De vannak, akik nem "táblázatok szerint játszanak". De ha meg valaki úgymond csak úgy képes nyerni, akkor a PPB a csúnya nagy tesó, amiért képes olyan undorító dolgot elkövetni, hogy igyekszik a profitját maximálizálni? Ne legyetek már ilyen képmutatók, szerintem csak smileyk mögé csomagolt képmutató hsz-ek ezek, melyek mögött irigység lapul és/vagy az a fájdalom, hogy több a regular miattuk. De akkor írjátok ezt, ismerjétek be. nem a PPB-nek vagy a benne játszóknak rossz az egész, hanem Nektek, mert csökken a profitotok, ha több a regular.

    Amúgy épp a minap volt egy csúnya megnyilvánulásom, melyben kifejtettem, hogy bizony nem mindenkit tartok érdemesnek arra, hogy ott legyen. De ettől még nem vagyok hülye, hogy ne látnám, hogy a PPB-nek megéri pl. egy olyan játékos is, aki nem túl ügyes, és csak kevesebb pénzt hoz.

    Amit arról írtál, hogy Te nem arra törekszel, hogy több asztalon B játékot tolj, az elég vicces. Tudom, hogy nem kell magyarázni számodra, hogy azt érdemes választani, amivel nagyobb órabért érsz el, szóval akkor meg nem értem miért írsz olyat, mintha a sok asztalos játékot preferáló játékos maga az ördög volna.
    Nem mondtam, hogy itt vagy ott táblázatból kell játszani, de ahogy említetted, létezik ilyen. Egyértelmű, hogy az elérhető legmagasabb órabérre törekszem, ahogy mindenki, viszont azt igyekszem inkább a játékom fejlesztésével elérni, ahelyett, hogy irreálisan magas asztalszámot választanék. Aki tíz asztalon játszik az nem maga az ördög, egy szóval se mondtam, ő azért játszik annyin, mert azt mondják neki, valamint megfinanszírozzák neki ezt a mutatványt. Valamint azt se írtam, hogy rossz annak, aki a PPB-ben tolja, nyílván sokaknak segít egy ilyen csoport, megvannak a pozitív oldalai. Ettől függetlenül kitartok az álláspontomnál, hogy az olyan mentalitású csoportok, amelyek közepes játék mellett nagy volument játszatnak a szponzoráltakkal szépen verdesik be a koporsószögeket. Semmi rossz indulat vagy irigység nincs bennem, ezek szerintem tények.

  6. #166
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ettől függetlenül kitartok az álláspontomnál, hogy az olyan mentalitású csoportok, amelyek közepes játék mellett nagy volument játszatnak a szponzoráltakkal szépen verdesik be a koporsószögeket.
    Elárulok neked egy titkot; nálunk az osztási tábla a jó roi-t és nem a mennyiséget motiválja. Sokkal többet kereshet egy ügyes játékos mint egy BE nagy volumenű. Az, hogy most például a Brader említette, hogy mennyi asztalon tolja mekkora mennyiséget, nyilván SNE miatt van. Előtte, kevesebb asztalszám mellett csodájára jártak az ev roijának. A következő évtől a backing még inkább a minőségi játék irányába fog elmenni, a visszatérítési változások miatt.

  7. #167
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem arról szól már a regwar, hogy a két játékos felépíti a dinamikát egymás között és a jobb majd nyer, hanem az egyik már eleve hendikeppel indul és nem azért mert rosszabb lenne, hanem mert a saját útját járja.
    Ezzel nem értek egyet, nem tudom mikor és milyen játéktudású regek ellen játszottál utoljára, de egy nagyon képzett ellenfél ellen a regwar már nagyon rég nem a statokról szól.

  8. #168
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem táblázatokat gyártok, hanem próbálom a gondolkodásmódomat átadni. Az én világomban nem attól lesz egy játékos jó-sikeres, hogy képes egy táblázatból kiolvasni, hogy mit csináljon, hanem attól, hogy gondolkodik.
    Egy csoporton belül is rengeteg féle játékos van, vannak olyan típusú játékosok, akik tényleg azt tudják, hogy egy táblázatból kiolvassák amit kell, postflop hozzáteszik amit tudnak, és ezzel elérnek egy gyenge közepes eredményt. Egy részükön tényleg nehéz változtatni, mert különböző okoknál fogva nem jutnak ennél előbbre. Emellett természetesen megtalálható a másik típus akit Te is említettél, ők általában sokkal magasabb téten és szinten is játszanak, mint a példa első felében említett játékos.

  9. #169
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Csoszogi33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A piaci szegregáció, valamint a különböző állami beavatkozások juttattak idáig minket és nem a backing csoportok. A backing csoportok megjelenése egy természetes folyamat része volt.
    ugye nem gondolod, hogy az állami beavatkozások nem voltak természetes piaci folyamatok?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #170
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet bia89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel nem értek egyet, nem tudom mikor és milyen játéktudású regek ellen játszottál utoljára, de egy nagyon képzett ellenfél ellen a regwar már nagyon rég nem a statokról szól.
    Itt igazából arra céloztam, amikor olyan regulárral játszok, akivel 0 db közös handem van, mégis egyszerűen érzem, hogy nem ismerkedik, hanem rögtön megpróbál exploitálni.. Elég idegesítő ez a jelenség... Persze, aztán ez idővel kiegyenlítődik, csak elég szar, hogy ott kezdődik a leveling, hogy vajon van-e rólam 5k handje, avagy csak most kezdi begyűjteni a mintát.
    mdanny likes this.

Oldal: 17 / 27 ElsőElső ... 71516171819 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •