Oldal: 33 / 38 ElsőElső ... 233132333435 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 321 - 330 (375) összesen
Like Tree11Likes

Téma: William Hill

  1. #321
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nálam is általában kifagy. Te amúgy visszavehetnél skypera.
    jaa, elfelejtettem, ugye volt az a vírusos megbetegedésed, én meg féltem, nehogy elkapjam tőled de visszaveszlek hnap

    amúgy közben sikerült megtalálni a sémát, mégpedig t-home-os, telekomos nettel nem megy, minden mással pedig igen, a fene se érti :P

  2. #322
    Lelkes újonc royaliver avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 21.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Fut valakinek normális ez program???? Reggelente beenged, délután belépéskor kifagy. Segítsen már valaki!

  3. #323
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Idézet royaliver eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fut valakinek normális ez program???? Reggelente beenged, délután belépéskor kifagy. Segítsen már valaki!
    nálam nincs gond vele, bár én a beta új progit használom

  4. #324
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 02. 02.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Nekem se a béta se a régi szoftver nem megy telekomos internetről. Mikor beloginelnék lefagy mind a kettő. Pár hete próbálkozok belépni a pókerbe eddig csak tegnap délután sikerült. Most megint nem megy.

  5. #325
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Hi! Tudja valaki h ipokeren(william hill) miert nem lehet az egeret az asztal fole vinni? Konkretan eltaszitja az egeret az asztaltol.win10-em van es az a sejtesem h ez az oka...

  6. #326
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    williamhill_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    Sziasztok! Ilyenkor mi a teendő? Elindítom a progit, belépek és ezt írja ki. Ha rákattintok utána újra feldobja.

  7. #327
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    williamhill_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    Sziasztok! Ilyenkor mi a teendő? Elindítom a progit, belépek és ezt írja ki. Ha rákattintok utána újra feldobja.
    Ugyanez volt nálam is most két napig. A megoldás, a régi kliensre nyomsz egy uninstallt és felteszed a honlapról az új beta verziót. Kicsit más a kliens, de egyáltalán nem rossz.

  8. #328
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    ty. ez most megoldotta minden ipokeres gondom, pedig újra az is előjött, amit danfiu írt, csak nekem az egeret nem engedte rávinni az ablakra

  9. #329
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    mégsem oldódott meg minden problem. elindultam egy versenyen és nincs hud. auto import nem találja és a saved hh-t sem találom sehol, pedig be van állítva. win 8.1-et használok
    Utoljára módosítva: regie által: 2016. 01. 02. 18:17

  10. #330
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Idézet regie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mégsem oldódott meg minden problem. elindultam egy versenyen és nincs hud. auto import nem találja és a saved hh-t sem találom sehol, pedig be van állítva. win 8.1-et használok
    Nekem Win7-em van, de a HM2 megtalálta a hh-kat, viszont a HUD nem indult el magától. Ezt az 'Active Session' -> 'Table Finder' funkcióval oldottam meg, ott kijelölöd, hogy melyik tourt/asztalt játszod és ráhúzod a kurzort miközben nyomvatartod az egér gombját. Innentől működött a HUD, viszont amikor elültettek, újra el kellett végeznem a műveletet.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •