Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (23) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Új hálózat, új terem, új race! - a WPN PokerKing terme $2.000 díjazású exkluzív race-szel vár benneteket januárban

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Új hálózat, új terem, új race! - a WPN PokerKing terme $2.000 díjazású exkluzív race-szel vár benneteket januárban


  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Valakinek van tapasztalata a teremmel kapcsolatban?Kliens, mezőny milyen?Kifizetés korrekt?

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás

    Engem is érdekelne!

  4. #4
    Lelkes újonc apa100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Magyarország
    Hozzászólások
    97

    Alapbeállítás

    Ezeken kívül az is, hogy HM2 megy-e?

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    VPN korrekt network. En meg csak az americas cardroomban voltam. Clienst en is nagyon szeretem. Hosszú sessionoket nyomtam rajta, mert élveztem. Az autó timebank-et ne felejtsétek beállítani. A mezőny sztem nem annyira gyenge, mint amire számítana az ember az amcsik miatt, de ki tudja. Lehet, h valtozott, mert 3-4 hónapja voltam. Nekem az egyik kedvenc helyem, sztem ti is megszeretitek majd. Kifizetés befizetés gyors. Asszem 1 nap utan jott meg a ki. A be egyszer órákba telt, mert túlterhelt volt a rendszer, de általánosságban az gyorsan megvan. Van Live support is. Hm2 es pt4 trackeri a Wpn-t.

  6. #6
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Ezek egyébként legálisan vannak az amerikai piacon vagy csak nem érdekli őket az ottani törvény?

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    Hali

    First depo bonus ami 10% rakebacknek felel meg jónak mondható?
    mostanában nem fizettem be sehova de régebben mintha több lett volna

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Sztem tobb államban licenszel vannak. Nézd meg a weboldalt . Ki szokot lenni írva h honnan lehet tolni es honnan nem.
    uav_online likes this.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Megnézzük

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Nekem sajnos már van itt regem másik affil alatt, de leírom a tapasztalataimat.

    A befizetésekkel több gond volt, mint a kifizetésekkel. A limit alapból 777usd, amit ki is merít az ember, ha max FD-re megy, utána bekérték a papírokat és meg is emelték a limitet elméletben napi 1500usdra, azonban csak 223usdot engedett rátölteni. Ez volt az egyetlen dolog, amivel nem jutottunk dűlőre a supporttal, hogy 777+223 az nem 1500usd.
    Talán pont rossz időszakot fogtam ki, de később volt olyan, hogy Skrillen befizettem, pénzt levonta, de nem került az összeg a számlára. Supportnak írtam azonnal, olyan 2 napon belül meg is oldódott, utána napokig nem volt Skrill depo opció és még egy ilyen kört megjártam, amikor visszatették. A support mindenben nagyon segítőkész, ha jól tudom Netellerrel nem volt ilyen gond.
    Promópénzek-kifizetés rendben volt. Kicsit sokalltam a kifizetési időt, több nap, de azt hiszem vállalható. Volt 1-2x kisebb lag, illetve fagyás, de ex-ipokeresként fel se tűnik már az ilyen.

    Összességében, aki szereti a kisebb termeket vagy a WPN-t azoknak merem ajánalni ezt a termet a saját tapasztalataim alapján.
    Jymaster111 likes this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •