Oldal: 681 / 692 ElsőElső ... 181581631671679680681682683691 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.801 - 6.810 (6913) összesen
Like Tree369Likes

Téma: Full Tilt Poker

  1. #6801
    Fáradhatatlan grinder TheHUNuT9s avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 12.
    Hozzászólások
    611

    Alapbeállítás

    csak írj magyarul a support@fulltiltpoker.eu -ra és magyarul fognak válaszolni, viszont sok jóra ne számíts, azok az idők lejártak amikor még számított, hogy kit ültetnek a gépek mögé.

  2. #6802
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    Gölle
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Mar meg is oldodott... rairtam a starsra is aztan kaptam egy emailt, hogy kuldik csekken a penzemet a regisztralt cimre... Mar csak azt nem tudom, otthon hogy mukodik a csekk bevaltas, de legalabb a nehezen mar tul vagyok. Koszi azert

  3. #6803
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 07. 28.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Játék közben kaptam a teremtől az üzenetet, hogy kizártak a játékból. Nem ülhetek be az asztalokhoz, nem depózhatok és nem transferelhetek.
    google fordítóval fordítottam, de olyan, mintha én kértem volna, hogy zárjanak ki.

    Nem csináltam semmit.

    Megnéztem az e-mail fiókomat, ott pedig egy értesítés fogadott tőlük, 5 dollárt jóváírtak a számlámra ma reggel.

    Nem tudom, összefügg-e a két dolog.

    Történt már veletek ilyen?
    Mit tudok tenni?

    A számlám nincs még validálva, mert nem fizettem még ki a teremből. Van viszont a számlámon pénz.

  4. #6804
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Ha leírtad volna hogy mi volt az üzenet akkor persze könnyebben tudnánk segíteni... Ha self exclusion volt akkor kell hogy kapjál e-mailt is. Ha nincs validálva a számlád az simán lehet az ok általában van egy valahány napos időszak aztán letiltanak...

  5. #6805
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 07. 28.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Köszönöm a válaszodat. Az üzenetből semmi nem derül ki, tessék:

    "
    We are sorry but you have asked to be excluded from playing on our site
    you are not currently allowed to sit any of your tables, make deposits or transfers



    your exclusion vill expire on 00.00 ET"



    Azért jöttem, mert magától megoldódott, - igaz írtam az ügyfélszolgálatnak - visszanyitották a számlát.

    A kitiltás pedig szerintem rendszerszintű volt, a tegnap esti promóció miatt.

    Még mielőtt.... Nem akartam kiutalni pénzt sem most, sem eddig


    Fast Track free JP SnG dec. 23-31. - ez a promóció, és a szoftverben nem limitálták a darabszámot, aztán mindenki annyit tolt belőle, amennyit csak bírt.

    csodálkoztam is, mert a 10 centes freeből csak egyet enged naponta. de nem olvasom a TnC-t mielőtt beülök egy SnG-re

    ugye, kérdezi a szoftver, hogy akarsz-e újat, rányomtam az igenre, és adta a következő asztalt.


    Az 5 dollár jóváírás pedig a legnagyobb prize, amit nyertem.


    Utólag összeraktam a képet, és persze a pénzt is levonták a számlámról.

    Csak ijesztő volt a kizárás, és ilyenkor érzi az ember, hogy bármikor bármit megtehetnek.



    Mégegyszer köszi, hogy válaszoltál.

    Boldog Karácsonyt!
    Utoljára módosítva: simlis7 által: 2015. 12. 24. 17:56 Oka: üdvözlet lemaradt

  6. #6806
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Valaki próbálta már a a Break the rules promót? A breakaaway valamelyik kódjával?Ez fd bónuszos promó vagy sokadik depora is működnie kell?, mert nekem azt írja ki, hogy érvénytelen.

  7. #6807
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Nekem megy, bár feszt deal jegyet ad

  8. #6808
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Nekem nem engedi, pedig breakaway4 kódot próbálom, nagybetűvel, kisbetűvel sehogy..

  9. #6809
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Nekem is folyton deal jegyet ad, egyszer adott másmilyen jegyet, valami raffle jegyet, de azzal se nyertem semmit. Viszont a deal hozott vagy 10 dollárt mert valaki megcsinálta a jackpotot.

  10. #6810
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    kőszeg
    Hozzászólások
    133

    Alapbeállítás kicsit várj

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem nem engedi, pedig breakaway4 kódot próbálom, nagybetűvel, kisbetűvel sehogy..
    várj 1 órát aztán frissül a rendszer...biztos próbálkoztál a befizetéssel, majd változtatni akartál, aztán az már nem megy a bónussal,mert "beragadt"....én nyertem már 2-szer 10 %-ot a befizetésekre meg jegyeket

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •