Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (22) összesen
Like Tree19Likes

Téma: We Are Poker Players - minden korábbinál keményebb sztrájkot kap a PokerStars

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás We Are Poker Players - minden korábbinál keményebb sztrájkot kap a PokerStars


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás

    kiváncsi vagyok most mi lesz!

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 04.
    Hely
    páty
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Úristen és akkor a fishek majd egy egész hónapon át tologathatják ide oda a pénzüket amíg fel nem emészti a rake? És nem fogják kiutalni a regulárok? Mekkora hatalmas érvágás lesz ez a starsnak!
    Kíváncsi leszek amikor véget ér a strike mennyi ember fogja visszatenni a pénzét a ps-ra, és ki nem.
    A Ps-nak mindenképpen érdeke, hogy a regulárok ne játszanak. És örül, hogy van ilyen, hogy strike.

    Hiszen elég csak két egyszerű dolgot megnézni. Regulár többet vesz ki, mint betesz. Fish többet tesz be, mint kivesz. A Fish pénzét vagy felemészti a jutalék, vagy elveszi a regulár. Akkor melyik éri meg jobban a teremnek? Nem kell kifizetni a sztrájk időszakra a SN/SNe játékosoknak járó rakeback-et sem.
    Szerintem ez a dolog azt fogja eredményezni, hogy a stars direkt provokálni fogja a regulárokat, hogy sztrájkoljanak.

    Persze ez csak az én véleményem.

  4. #4
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet betyarkorte eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úristen és akkor a fishek majd egy egész hónapon át tologathatják ide oda a pénzüket amíg fel nem emészti a rake? És nem fogják kiutalni a regulárok? Mekkora hatalmas érvágás lesz ez a starsnak!
    Kíváncsi leszek amikor véget ér a strike mennyi ember fogja visszatenni a pénzét a ps-ra, és ki nem.
    A Ps-nak mindenképpen érdeke, hogy a regulárok ne játszanak. És örül, hogy van ilyen, hogy strike.

    Hiszen elég csak két egyszerű dolgot megnézni. Regulár többet vesz ki, mint betesz. Fish többet tesz be, mint kivesz. A Fish pénzét vagy felemészti a jutalék, vagy elveszi a regulár. Akkor melyik éri meg jobban a teremnek? Nem kell kifizetni a sztrájk időszakra a SN/SNe játékosoknak járó rakeback-et sem.
    Szerintem ez a dolog azt fogja eredményezni, hogy a stars direkt provokálni fogja a regulárokat, hogy sztrájkoljanak.

    Persze ez csak az én véleményem.
    Szerintem ezt már egyenesen a PS szervezi titokban.

  5. #5
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    tudom már sokszor írtam sorry akinek unalmas, de ez meg az én véleményem:
    a befizetést valakinek át is kell alakítania rake-ké, és azt nem a heti 500-1000 leosztást játszó fish teszi meg. gondolj bele ha egy cg asztalnál ül jó esetben 4 reg és 2 fish, akkor ott mennyi reg vs reg leosztás van, amiből kiutalás nincs mert a regeknek relative kicsi az edge-ük egymáson, viszont a rake-et pörgetik.
    ugyanez elmondható a hyper HU és 6max sng-ken is, amik a legnagyobb rake termelő műfajok közé tartoznak, és már közepes téten is hatalmas a regwar.
    Az is tévedés, hogy ha nincsenek regek, akkor nincs kiutalás, mert ha nincs reg, akkor majd az egyik fish nyeri el a másik fish pénzét, és ugyan úgy ki fogja utalni mint a reg. A künönbség annyi lesz, hogy a bentmaradó összeg kisebb része lesz kiutalva, viszont ami meg bentmarad az a kevés leosztás miatt nagyon lassan alakul át. olyan lassan, hogy az nem fog elég profitot termelni a stars-nak.

    Van egy egyensúlyi állapot, amiben megfelelő mennyiségű reg van (kevesebb mint most), és megfelelő mennyiségű fish. Itt a befizetett pénz a regeknek köszönhetően gyorsan alakul rake-ké, a fish-eknek többet kell befizetniük, de még nem túl sokat ahhoz, hogy elmenjen a kedvük a játéktól. Itt több pénz megy át a rendszeren mintha csak fish-ek lennének, és ennek egy bizonyos százaléka ugyan a regekhez vándorol, de még így is több jut a Stars-nak mint egy teljesen reg nélküli rendszerben, ahol bent pang a pénz a teremben és csak apró cseppenként nagyon lassan jut el a Stars-hoz, és nem ösztönzi semmi a fish-eket folyamatos befizetésre.

    A cikkben szereplő tüntetésnek ez a lényege. Konkrét, valós adatok alapján kiszámolták, hogy mennyi regnek kell sitoutolnia egy hónapra ahhoz, hogy a mérleg átbillenjen, és ez az alacsony rake termeléssel járó rendszer előálljon, és olyan mértékű legyen ami már komoly gondot okozhat az Amayának (a PS adózás előtti eredményének és az adósságának az arányát a jelenlegi szintén súlyos 6,6%-osról a már kritikusnak mondható 10%-osra növelné az adott hónapban)

    Más kérdés, hogy sikerül e 5000 játékost megnyerniük maguknak egy egy hónapig tartó strike-hoz, elég bátor vállalkozás, de nem elképzelhetetlen.
    Utoljára módosítva: radír által: 2015. 12. 29. 13:11
    banoster, zend, chau and 10 others like this.
    "Even a bad reason is better than no reason."

  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Kolarovo
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Át kell menni másik terembe,ha sokkal kevesebb lesz a játékosuk,akkor esetleg észheztérnek.

  7. #7
    Lelkes újonc iDonkey avatara
    Csatlakozott
    2015. 08. 24.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Na majd az elso 2 sztrajk idopontjan egeszen veletlenul biztos lesz valami jo promocio, mint ahogyan most volt
    Axe, ceewyl and koviii like this.

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet betyarkorte eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úristen és akkor a fishek majd egy egész hónapon át tologathatják ide oda a pénzüket amíg fel nem emészti a rake? És nem fogják kiutalni a regulárok? Mekkora hatalmas érvágás lesz ez a starsnak!
    Kíváncsi leszek amikor véget ér a strike mennyi ember fogja visszatenni a pénzét a ps-ra, és ki nem.
    A Ps-nak mindenképpen érdeke, hogy a regulárok ne játszanak. És örül, hogy van ilyen, hogy strike.

    Hiszen elég csak két egyszerű dolgot megnézni. Regulár többet vesz ki, mint betesz. Fish többet tesz be, mint kivesz. A Fish pénzét vagy felemészti a jutalék, vagy elveszi a regulár. Akkor melyik éri meg jobban a teremnek? Nem kell kifizetni a sztrájk időszakra a SN/SNe játékosoknak járó rakeback-et sem.
    Szerintem ez a dolog azt fogja eredményezni, hogy a stars direkt provokálni fogja a regulárokat, hogy sztrájkoljanak.

    Persze ez csak az én véleményem.
    Ezt a logikát követve a PS-nek az lenne a legjobb, ha összesen 2 fish játszana a teremben, akik folyamatosan depóznak, és soha nem cashoutolnak, csak pötyögnek egymással.
    Persze lehet, hogy bele kellene kalkulálni azt is, hogy mondjuk adott mennyiségű rake-et mennyi idő alatt termelnek a játékosok. Akkor lehet, hogy a regek egyből hasznosabbnak tűnnek kicsit.

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet betyarkorte eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úristen és akkor a fishek majd egy egész hónapon át tologathatják ide oda a pénzüket amíg fel nem emészti a rake? És nem fogják kiutalni a regulárok? Mekkora hatalmas érvágás lesz ez a starsnak!
    Kíváncsi leszek amikor véget ér a strike mennyi ember fogja visszatenni a pénzét a ps-ra, és ki nem.
    A Ps-nak mindenképpen érdeke, hogy a regulárok ne játszanak. És örül, hogy van ilyen, hogy strike.

    Hiszen elég csak két egyszerű dolgot megnézni. Regulár többet vesz ki, mint betesz. Fish többet tesz be, mint kivesz. A Fish pénzét vagy felemészti a jutalék, vagy elveszi a regulár. Akkor melyik éri meg jobban a teremnek? Nem kell kifizetni a sztrájk időszakra a SN/SNe játékosoknak járó rakeback-et sem.
    Szerintem ez a dolog azt fogja eredményezni, hogy a stars direkt provokálni fogja a regulárokat, hogy sztrájkoljanak.

    Persze ez csak az én véleményem.
    UNLIKE!!!
    Attól, hogy a Te véleményed még átgondolhatnád rendesen
    erikkke likes this.

  10. #10
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Most úgysem terveztem a PS-en játszani egy darabig, úgyhogy egyszerű lesz csatlakozni a strike-hoz. Biztos, hogy az általam termelt rake nagysága nem fogja romba dönteni a PS-t, de ki tudja.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •