Oldal: 1344 / 1746 ElsőElső ... 34484412441294133413421343134413451346135413941444 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 13.431 - 13.440 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #13431
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én Operában voltam

    És ennek mégis mi köze van a terem topicjához? Kit érdekel, hogy hol voltál?

  2. #13432
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet gabaj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért nem látom a starscoinos sunday stormos szatokat?
    Van egy csomó, csak januárban. Vedd ki a 'Csak a hamarosan kezdődők' mellől a pipát, akkor remélhetőleg meg fognak jelenni.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  3. #13433
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 02. 21.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Lehet,hogy csak en vagyok paranoiás de megint érdekes,hogy a vasárnapi millionon az első 7 játékosbol 4nek meg 1000lejatszott versenye sincs a ps-n

  4. #13434
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Csak paranoiás vagy

  5. #13435
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    Idén nem nagyon játszottam, januártól tervezem komolyan venni, próbaképp tegnap felmentem és játék közben feldobta, hogy a holdem manager 1 nem tetszik a kliensnek.
    Supporttal felvettem a kapcsolatot, nem igazán részletezte, csak annyit közölt, hogy bizonyos funkciókat letiltottak ezeknél a szoftvereknél. Na most váltani fogok HM2-re vagy PT4-re, mivel amúgy is aktuális a technológiai váltás így több évvel azután, hogy mindenki más megcsinálta , igazából csak az érdekelne, hogy mégis milyen funkciókat tiltottak le ezeknél a szoftvereknél.

    Ja, illetve egy körkérdés, HM2 vagy PT4-et javasoljátok? HM2 emlékszem döcögősen indult, nagy gépigénnyel és akkoriban mindenki PT4-re voksolt, viszont én HM-hez vagyok szokva, szóval csak indokolt esetben váltanék.

    Köszi szépen ha reagáltok.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  6. #13436
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Idén nem nagyon játszottam, januártól tervezem komolyan venni, próbaképp tegnap felmentem és játék közben feldobta, hogy a holdem manager 1 nem tetszik a kliensnek.
    Supporttal felvettem a kapcsolatot, nem igazán részletezte, csak annyit közölt, hogy bizonyos funkciókat letiltottak ezeknél a szoftvereknél. Na most váltani fogok HM2-re vagy PT4-re, mivel amúgy is aktuális a technológiai váltás így több évvel azután, hogy mindenki más megcsinálta , igazából csak az érdekelne, hogy mégis milyen funkciókat tiltottak le ezeknél a szoftvereknél.

    Ja, illetve egy körkérdés, HM2 vagy PT4-et javasoljátok? HM2 emlékszem döcögősen indult, nagy gépigénnyel és akkoriban mindenki PT4-re voksolt, viszont én HM-hez vagyok szokva, szóval csak indokolt esetben váltanék.

    Köszi szépen ha reagáltok.
    PT4. Kisebb gépigény, ill ugyanazokat betudod állítani mint a hm2-ben. Anno én is ódzkodtam a hm2 leváltásáról, mert ott már kényelmesen éreztem magam, de nagy nehezen bevállaltam és egyáltalán nem bántam meg.
    Future Ev-ben jó lesz..

  7. #13437
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet Ollie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PT4. Kisebb gépigény, ill ugyanazokat betudod állítani mint a hm2-ben. Anno én is ódzkodtam a hm2 leváltásáról, mert ott már kényelmesen éreztem magam, de nagy nehezen bevállaltam és egyáltalán nem bántam meg.
    Köszi. Tehát az eltelt évek alatt sem hozta be szerinted a HM2 a PT4-et. Rendben, kipróbálom, köszi szépen!

    Hajrá mindenkinek amúgy, 2016-ban áttörést érünk el, kiforgatjuk sarkaiból a világot és gazdagok leszünk! Profitábilis Új Évet mindenkinek!
    Shaikon likes this.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  8. #13438
    Va
    Va nem elérhető
    Tag Va avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Bekescsaba
    Hozzászólások
    182

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Megnéznétek nekem, hogy NL25 és NL50-en sh zoomon átlagosan mennyi rake-et vesz le a stars?
    Tudom, ez függ a játékstílustól, meg egyebek de csak egy kb érték érdekelne.

    Nekem NL10-en átlag 0,62$/100hand.

    Köszi

  9. #13439
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 04.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Va eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Megnéznétek nekem, hogy NL25 és NL50-en sh zoomon átlagosan mennyi rake-et vesz le a stars?
    Tudom, ez függ a játékstílustól, meg egyebek de csak egy kb érték érdekelne.

    Nekem NL10-en átlag 0,62$/100hand.

    Köszi
    Ennek, hogy "átlag 0,62$/100hand" nem sok értelme van. Pl. NL10-en ennek 2,5x-ét is levonhatja egyetlen hand alatt.
    Egyébként: https://www.pokerstars2.hu.com/poker/room/rake/

    Vagy azt akarod megsaccolni, hogy egy átlagos játékos x hand alatt azokon a téteken kb. mennyi pénzt termel a stars-nak?
    Utoljára módosítva: abc123 által: 2016. 01. 01. 23:58

  10. #13440
    Va
    Va nem elérhető
    Tag Va avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Bekescsaba
    Hozzászólások
    182

    Alapbeállítás

    Rakeback-ben gondolkozom csak.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •