Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (48) összesen
Like Tree52Likes

Téma: Ike Haxton is otthagyta a PokerStars Team Online-t

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Ezek nem vetnek túl jó fényt a Starsra az biztos.Negrónak meg szerintem mindegy amig kapja a lóvét.Ő is szereti a pénzt gondolom.

  2. #12
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Tippem, következő távozók: Jorj95, nanonoko.....

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Amellett, hogy a döntése abszolút korrekt és elismerésre méltó, azért Haxton is úgy fogalmaz, mint egy naiv csecsemő. Ez van amikor egy vállalat monopol helyzetbe kerül egy adott területen. El lehet ítélni a PS-t, de őszintén; nem a HS regulárok hozzák a pénzt, hanem a nettó agyhalott szerencsejáték függők. Őket pedig az sem érdekelné, ha a PS szóvivője minden reggel a szájukba szarna, csak legyen meg a napi Spin@Go adagjuk.

    Azt pedig ne felejtsük el, hogy egy közösséggel azt lehet megcsinálni, amit hagynak. Lásd egyházak...
    Amíg itt siránkozik mindenki, ahelyett, hogy tényleg szerveződnétek és a PS-játékosok TÖBBSÉGE virtuálisan odabaszna egyet a PS-nek (email, telefon, játékfelfüggesztés, stb), addig nem valószínű, hogy bármi történne.

    Nagyon jól felmérték ők ezt, tudták mit veszítenek és mit nyernek egy ilyen döntéssel.
    szroli and Laci24 like this.

  4. #14
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Ne legyel benne olyan biztos hogy tudjak mit csinalnak. Amit latok h jan 1 ota konkretan small stakesen fele mid hs en kb 4ed annyi jatek megy mint eddig./plo cg/ ugye hyper sng k ki lettek vegezve. Spin most a zaszloshajo de ki tudja meddig lesz ill tudja e ellensulyozni azt a bevetel kiesest amit a CG szekcio hanyatlasa miatt kovetkezik be.
    Valoszinuleg ugye nem, es ha stars bevetele nem.no elvarasokhoz merten majd megpiszkaljak a spin n go-t is.
    DaDirk, ProAdel89 and Jymaster111 like this.

  5. #15
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Félek megint kicsit demagóg a véleményem, de én egyáltalán nem várom el sem Negrótól, sem mástól, hogy a ps gusztustalan döntése miatt lelépjenek. Szép dolog ha megteszik, de számomra egyáltalán nem kevesebbek attól, ha maradnak. Úgy értem, hogy miért pont pókerjátékosoktól, akik más játékosok pénzét akarják elnyerni, szóval miért pont tőlük várjam el azt, hogy mások pénztárcája fontosabb legyen a sajátjuknál?
    Flush67 likes this.

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Félek megint kicsit demagóg a véleményem, de én egyáltalán nem várom el sem Negrótól, sem mástól, hogy a ps gusztustalan döntése miatt lelépjenek. Szép dolog ha megteszik, de számomra egyáltalán nem kevesebbek attól, ha maradnak. Úgy értem, hogy miért pont pókerjátékosoktól, akik más játékosok pénzét akarják elnyerni, szóval miért pont tőlük várjam el azt, hogy mások pénztárcája fontosabb legyen a sajátjuknál?
    Az a legnagyobb baj, hogy már jó ideje megy ez a huzavona és rengetegszer leírták az ok okozati összefüggéseket, de ha még mindig nem vagy képes átlátni ezt az egyszerű gondolat menetet akkor sajnos mindenképpen nálad van a hiba.
    Nem bántásból, de olvasd el a kommenteket még 1x, ne! Inkább 3x és ha sikerült megfejtened, akkor várunk vissza
    GL
    lumpi and Laci24 like this.

  7. #17
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Félek megint kicsit demagóg a véleményem, de én egyáltalán nem várom el sem Negrótól, sem mástól, hogy a ps gusztustalan döntése miatt lelépjenek. Szép dolog ha megteszik, de számomra egyáltalán nem kevesebbek attól, ha maradnak. Úgy értem, hogy miért pont pókerjátékosoktól, akik más játékosok pénzét akarják elnyerni, szóval miért pont tőlük várjam el azt, hogy mások pénztárcája fontosabb legyen a sajátjuknál?
    mindenki "mások pénzét" akarja elnyerni, csak van aki ehhez nem a pókert választja eszközül.
    teljesen mindegy mi a foglalkozásod, mindenhol van konkurencia, ahol a jobb elnyeri a kevésbé jó pénzét.
    ettől még nem kell, hogy hiányozzon a tartás valakiből.
    Greyboy, Laci24, Bmbie and 1 others like this.
    "Even a bad reason is better than no reason."

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet ProAdel89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a legnagyobb baj, hogy már jó ideje megy ez a huzavona és rengetegszer leírták az ok okozati összefüggéseket, de ha még mindig nem vagy képes átlátni ezt az egyszerű gondolat menetet akkor sajnos mindenképpen nálad van a hiba.
    Nem bántásból, de olvasd el a kommenteket még 1x, ne! Inkább 3x és ha sikerült megfejtened, akkor várunk vissza
    GL
    Fogalmam sincs, milyen egyszerű gondolatmenetről beszélsz, leírhatnád, hadd maradhassak!

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet radír eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mindenki "mások pénzét" akarja elnyerni, csak van aki ehhez nem a pókert választja eszközül.
    teljesen mindegy mi a foglalkozásod, mindenhol van konkurencia, ahol a jobb elnyeri a kevésbé jó pénzét.
    ettől még nem kell, hogy hiányozzon a tartás valakiből.
    Megértem, amiről beszélsz, csak éppen ebben különbözünk, én nem tartok valakit gerinctelennek, ha marad, mert a cég csinált egy olyan dolgot, amivel ő nem ért egyet, és nem tehet ellene semmit. Tartok tőle, hogy nem lesz jobb egyetlen pókerjátékosnak sem, ha mondjuk Negro dobbant.

    Azt hiszem, az alapvető különbség nem abban van, hogy respektáljuk-e azokat, akik lelépnek, mert mindketten ezt tesszük, hanem a különbség annyi, hogy itt többen lenézik azokat, akik maradnak, én pedig nem, mert úgy gondolom, hogy jó okuk volt rá, és ez az ő döntésük.
    Flush67 and Fluxxxi like this.

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Egyre többen távoznak.

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •